صفحه 10 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

سلام من انگلیسی خوبی ندارم در حد نزدیک ب متوسطه میخواستم بدونم واسه اینکه ی ساله واسه ایلتس اماده شم چی کنم کتاب بخونم ؟ چه کتابی یا کلاس خصوصی برم ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط salarmhr63 نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستان
    من چند سال پیش چند ترم کلاس زبان رفتم. کتابهای اینترچنج تدریس میشد اون موقع.
    ولی الان میخوام خودم بصورت خودآموز کار کنم و کتابهای english result رو برا اینکار انتخاب کردم ولی مشکلی که دارم اینه که این کتابا با لهجه بریتیش هستن و منم مثل اغلب دوستان لهجه امریکن تا حالا خوندیم. میخواستم بپرسم به نظرتون مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟ یا بهتر نیست کتابهای دیگه ای رو انتخاب کنم؟؟
    سلام

متد های زبان انگلیسی اساسا و به صورت عمده در مهارت listening با هم تفاوت دارند... اصولا توصیه میشه که فرد با هر لهجه ای آموزش می بینه، کار روی لهجه دیگه رو هم فراموش نکنه... به هر صورت اگر با این متد تا الان adapted شدید، همون رو ادامه بدید و در کنارش لهجه american رو هم با منابع چند زسانه ای پیش ببرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ROZITA64 نمایش پست ها
    سلام من انگلیسی خوبی ندارم در حد نزدیک ب متوسطه میخواستم بدونم واسه اینکه ی ساله واسه ایلتس اماده شم چی کنم کتاب بخونم ؟ چه کتابی یا کلاس خصوصی برم ؟
    سلام

داشتن دانش زبانی در هر 4 مهارت تا حد مشخصی پیش نیاز آمادگی برای آزمون های سطح بالای زبان انگلیسی هست...
    توصیه من این هست که در یک آزمون تعیین سطح شرکت بفرمایید و فاصله تون رو با معیارهای آزمون بسنجید...
    اگر این فاصله کم بود طبیعتا میشه در بازه یک سال، برای هر آزمونی برنامه ریزی کرد... ولی در غیر اینصورت شاید بد نباشه به صورت کمی general آموزش ببینید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

من دوران راهنمایی و دبیرستان حدودا 4 سالی اموزشگاه میرفتم که 4 تا new interchange رو گذروندم و بعدش دیگه ادامه ندادم
    ولی از طریق چت و اسکایپ گاهی مکالمه میکنم با دوستان خارجی
    الان لیسانسمو گرفتم و 6 ماه وقت ازاد دارم تا مهر و میخوام با برنامه کار کنم .. فقط موندم چجوری اِدامشو بگیرم؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من معتقدم اگر از سن کم کسی کلاس بره خوبه.اما در سن خودم کلاس برای من نتیجه ای نداشت و اتلاف هزینه بود.از وقتی خودم شروع کردم با کتابهای آیلتس کار می کنم خیلی شرایطم بهتر شده.
    فقط مشکلی که دارم اینه که مثلا 1 هفته با انرژی می خونم بعد یهو چند روز سرد می شم.
    .............
    یک سوال از دوستان..
    فکر می کنید فیلم دیدن چه با زیر نویس و چه بدون زیر نویس , چقدر بر کیفیت زبان تاثیر داره؟
    فقط روی لیسنینگ موثر هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من معتقدم اگر از سن کم کسی کلاس بره خوبه.اما در سن خودم کلاس برای من نتیجه ای نداشت و اتلاف هزینه بود.از وقتی خودم شروع کردم با کتابهای آیلتس کار می کنم خیلی شرایطم بهتر شده.
    فقط مشکلی که دارم اینه که مثلا 1 هفته با انرژی می خونم بعد یهو چند روز سرد می شم.
    .............
    یک سوال از دوستان..
    فکر می کنید فیلم دیدن چه با زیر نویس و چه بدون زیر نویس , چقدر بر کیفیت زبان تاثیر داره؟
    فقط روی لیسنینگ موثر هست؟
    با سلام به نظر شخص بنده فیلم و سریال تاثیر خیلی خوبی در یادگیری زبان داره تجربه شخصیم اوایل فیلم با زیرنویس انگلیسی نه فارسی زیاد میدیدم بعدش رفتم سراغ سریال چون دیالوگ ها تکه کلام ها و ساختارش طوزیه که تکرار میشه بهتر از فیلمه . لیسنینگ رو خیلی قوی میکنه میتونید در کنارش دیالوگ ها رو تکرار کنید که کمک خوبی واسه اسپکینگ و تمرین لهجه صحیح هم است بعد چند مدت که دستتون اومد زیرنویسم قطع کنید تا واقعا استاد لسنینگ بشید در ضمن یه مدت که این روش رو پیش بگیرید عاشق زبان اموزی میشید چون هم فیلم و سریال بروز میبینید هم دارید زبان یاد میگیرید زیر نویس هم فقط زیر نویس انگلیسی استفاده کنید

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    نرم افزار RosettaStone چقد تاثیر داره ؟ اکه کسی هست که استفاده کرده باشه ممنون میشم که نظرشو بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic,IUST

سلام من از این نرم افزار استفاده کرده ام. در کل نرم افزار خوبیه ولی اصلا پیشرفته نیست و بدرد تافل و از این جور امتحانا نمیخوره

Junior Member zarya آواتار ها

ممنون s883054
    ینی سطحش از تافل پایین تره ؟
    برای من که سطحم ضعیفه به درد میخوره ؟

Junior Member pourahmad_ifst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic

سلام دوستان. من میخواستم چندتا کتاب بخرم ولی نمیدونم سطح ادونس بخرم یا متوسط؟ نگاه که کردم به تست هاش ، سطح متوسط رو تقریبا 70% رو بلدم ولی سطح ادونس شاید 10% بلدم. مثلا برای کتاب oxford word skills که این حالت رو دارم ، کدوم رو پیشنهاد میکنین بخرم؟ بنظرتون سطح متوسط وقتم رو تلف نمیکنه؟ سطح پیشرفته بخرم بیشتر یاد میگیرم نسبت به سطح متوسط ، نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)