صفحه 11 از 35 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pourahmad_ifst نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخواستم چندتا کتاب بخرم ولی نمیدونم سطح ادونس بخرم یا متوسط؟ نگاه که کردم به تست هاش ، سطح متوسط رو تقریبا 70% رو بلدم ولی سطح ادونس شاید 10% بلدم. مثلا برای کتاب oxford word skills که این حالت رو دارم ، کدوم رو پیشنهاد میکنین بخرم؟ بنظرتون سطح متوسط وقتم رو تلف نمیکنه؟ سطح پیشرفته بخرم بیشتر یاد میگیرم نسبت به سطح متوسط ، نه؟
    سلام

من به شخصه در مواردی که منبعی رو تا حد 90% پیش بینی تسلط بهش رو داشتم، مواردی رو در اون دیدم که از بررسی اون منبع اصلا پشیمون نشدم و برام درس مهمی شد...
    توصیه من این هست که اگر از نظر زمانی در مضیغه نیستید، از سطح پایین تر کار رو شروع کنید تا عقبه robust تری رو برای ادامه رقم بزنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی - علامه طباطبایی

سلام ..من سطح زبانم بعد از حدود 15 سال که کار نکردم شاید الان در حد متوسط باشه خیلی چیزها یادم رفته اما لیسنینگم از اول ضعیف بود الان میخوام دوباره شروع کنم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید چه جوری فیلم با زیر نویس انگلیسی تهیه کنم البته زبان و زیرنویس انگلیسی؟ یا چند تا فیلم تیپیک با این مشخصات معرفی میکنید ممنونم

Junior Member OTEP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Computer Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azi59sh نمایش پست ها
    سلام ..من سطح زبانم بعد از حدود 15 سال که کار نکردم شاید الان در حد متوسط باشه خیلی چیزها یادم رفته اما لیسنینگم از اول ضعیف بود الان میخوام دوباره شروع کنم لطف میکنید راهنمایی بفرمایید چه جوری فیلم با زیر نویس انگلیسی تهیه کنم البته زبان و زیرنویس انگلیسی؟ یا چند تا فیلم تیپیک با این مشخصات معرفی میکنید ممنونم
    به نظر من سریال دانلود کنید که موضوع تداوم داره و خوب در جریان موضوع قرار می‌گیرین. از جمله سریال‌های معروف Friends هستش، قدیمیه اما خیلی خوبه. سریال جدید هم بخواین Orphan Black رو پیشنهاد می‌کنم که هنوزم در حال پخش هستش. زیر نویس هم می‌تونی پیدا کنی واسش
    شدیدا به یک پارتنر برای اسپیکینگ و همچنین نوشتن مقاله نیازمندم
    برای تبادل رزومه پیام بدید

Junior Member

سلام دوستان من کلاس زبان را تا مقطع High 1 تموم کردم و حالا دیگه وقت کلاس رفتن ندارم از اونجایی که من 2 ترم از High باقی مونده و کلا بعد high 3 ترمم advance مونده...حالا میگن بعد از تموم کردن های میتونی امتحان جونیر شرکت کنی و مدرکشو بگیری و بعد از تموم کردن advance هم میتونی امتحان سونیر بدی...حالا میخواستم به مشورت کنم با کسانی که اطلاع دارنند که ایا به نظرتون میارزه من این زبان رو ادامه بدم و جونیر بگیرم؟ اصلا به دردم میخوره؟(با وجودی که من الان زبانم تقریبا خوبه) ممنون
    ویرایش توسط adrian : June 20th, 2015 در ساعت 11:06 PM دلیل: نام بردن از موسسه خلاف مقررات فروم

سلام دوستان من کتاب اینترچنج قرمز رو در اموزشکاه خوندم و یادمه که از همه در کلاسمون بهتر بودم اما الان 3سال هست که ادامه نداده ام و سطح زبانم اومده پایین البته داخل این مدت 504 روخوندم و کتاب های قبلی رو مرور کردم. بنظرتون الان که تابستون شده و صبح تا شب وقت دارم بنظرتون چه کتابی رو کار کنم . یا اینکه برم کلاس زبان و اینترچنج آبی رو شروع کنم؟
    ممنون میشه بهم بگید اگه شما الان جای من بودید و 8 صبح تا8 شب وقت داشتید په کاری میکردید؟

سلام

تاپیک جالبی هست. در مورد خود من جواب داد خوبم جواب داد. البته سطح زبان متوسط داشتم یدون کلاس از همون ابتدا و فقط با خوندن کتاب های دوران مدرسه. عاشق یادگیری زبان انگلیسی هم بودم ( و هستم البته ) خیلی کار کردم خودم مخصوصا شنیداری و اخبار با دفت گوش دادم و مدام نت برداری کردم .البته بعدها یه چند جلسه برای کلاس ایلتس فقط رفتم تاکتیک هاش رو یاد گرفتم بعد دوباره سلف استادی داشتم و ایلتس 7.5 شدم همون بار اول.

خیلی ها رو دیدم با کلی کلاس رفتن هنوز لنگ میزنه زبانشون منتها مسلما یکسری فاکتورها هست که باید در نظر داشت. نمیشه کتمان کرد که بعضی ها استعداد بادگیری زبانشون قوی تر و سریعتر هست نسبت به بقیه ( نه این که لزوما باهوش تر باشن ) ولی واقعا نقش انگیزه و علاقه و تمرین و تمرین و تمرین رو نمیشه نادیده گرفت.

موفق باشید
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک -فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_karimi_far نمایش پست ها
    سلام دوستان من کتاب اینترچنج قرمز رو در اموزشکاه خوندم و یادمه که از همه در کلاسمون بهتر بودم اما الان 3سال هست که ادامه نداده ام و سطح زبانم اومده پایین البته داخل این مدت 504 روخوندم و کتاب های قبلی رو مرور کردم. بنظرتون الان که تابستون شده و صبح تا شب وقت دارم بنظرتون چه کتابی رو کار کنم . یا اینکه برم کلاس زبان و اینترچنج آبی رو شروع کنم؟
    ممنون میشه بهم بگید اگه شما الان جای من بودید و 8 صبح تا8 شب وقت داشتید په کاری میکردید؟
    به نظر من کلاس زبان رو برید که یه نظمی داشته باشه زبان خوندنتون، سریال هایی که اتفاقات روزمره توش اتفاق میوفته ( نه سریال هایی با اصطلاحات خاص) مثل Modern Family هم میتونه خیلی کمک کنه ، یک کتاب لغت هم همزمان کار کنید مثل Office word Skills
    NOC code : 2232
    Irsafam Institute - Results : Listening : 8.5 - Reading : 8.5 - Writing : 7 - Speaking : 7 - Overall : 8

Junior Member

سلام.با همین بحثایی که شما میکنید من هم خودم اعتقادی به کلاس زبان ندارم اما باید یه نظمی داشته باشه کارها.حالا یک سوال؟

صحبت کردم با استاد زبان برا کلاس خصوصی گفتن هفنه ای یک جلسه!! به نظر شما هفته ای یک جلسه برای زبان خوبه؟

گفت با هفته ای یک جلسه و روزی دو تا سه ساعت خوندن خودتون تا شش ماه پایتون رو قوی می کنیم.

نظر شما چیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfahp نمایش پست ها
    سلام.با همین بحثایی که شما میکنید من هم خودم اعتقادی به کلاس زبان ندارم اما باید یه نظمی داشته باشه کارها.حالا یک سوال؟

صحبت کردم با استاد زبان برا کلاس خصوصی گفتن هفنه ای یک جلسه!! به نظر شما هفته ای یک جلسه برای زبان خوبه؟

گفت با هفته ای یک جلسه و روزی دو تا سه ساعت خوندن خودتون تا شش ماه پایتون رو قوی می کنیم.

نظر شما چیه؟
    سلام

باید دید تعریفشون از "قوی کردن پایه" چی هست!!! هفته ای یک جلسه معمولا بی فایده اس...
    مگر اینکه خود زبان آموز به شدت در زمان های خارج از کلاس وقت بگذاره که خب در کل این اتفاق رایجی نیست!...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام
    حدودا سه چهار ماهی میشه بصورت جدی شروع به یادگیری زبان کردم، اوایل کلاس رفتم ولی بعد از 25 - 30 جلسه مشکلی پیش امد که نتونستم ادامه بدم.
    چون رایتینگ رو بسیار نیاز دارم بیشتر روی موارد گرامری کار میکنم، بعضی روزها انگیزه خیلی زیادی دارم و بدون خستگی روزانه تا ده ساعت هم انگلیسی کار میکنم اما بعضی روزها مثل امروز خیلی بی انگیزه میشم و تقریبا ناامید از یادگیری زبان.
    شاید علت اصلی این بی انگیزگی، رضایت نداشتن از سطح یادگیری بوده که تا حالا یادگرفتم.... یا شاید چون یک سری برنامه های دیگه هم دارم که باید انجام بدم همین باعث ایجاد این مشکل میشه.
    با توجه به اینکه الان در سطح گرامری نسبتا خوبی هستم ( متوسط) به نظرتون باز هم گرامر کار کنم تا بیشتر روی دامنه لغات، ریدینگ و حفظ جملات پرکاربرد؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)