صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس اقتصاد

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

میشه راهنمایی کنید سایتی معرفی کنید که مکالمه زبان انگلیسیمو تقویت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab2680 نمایش پست ها
    اين سايت كاملا رايگان بهتون اينگليسي رو اموزش ميده و خيليم عاليه از بيگينر تا ادونس هم داره.

lingualia
    من دو هفته باش کار کردم ولی بعد قفل شد و پولی شد. رایگان نیست این سایت.
    کمک کردن دیگران به شما در اپلای ابرود از روی وظیفه نیست از روی لطفه! لطفاً بفهمید!
    اپلای ابرود یک گنجینه بزرگ از اطلاعات ارزشمنده...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

نقل قول نوشته اصلی توسط Siminkar نمایش پست ها
    میشه راهنمایی کنید سایتی معرفی کنید که مکالمه زبان انگلیسیمو تقویت کنم
    در این زمینه می تونید از نرم افزار TELL ME MORE Performance هم استفاده کنید. برای تمامی مهارت ها تمرین داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

پیش فرض پاسخ : شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

نقل قول نوشته اصلی توسط developer1980 نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا مصطفی عزیز،

در جوابتون باید بگم که خیلی خیلی بهتره که مشخص کنین که زبان رو برای چه منظوری می خواین (برای این منظور، می تونین این مقاله رو که من نوشتم، مطالعه کنین). اگه شما بخواین مکالمه یاد بگیرین یه سری منابع برای این کار هست، اگه بخواین انگلیسی رسمی یاد بگیرین (برای اینکه احتمالاً بعداً مقاله بنویسین یا تافل یا آیلتس بدین)، یه سری منابع هست و کلاً هر منظوری که داشته باشین، منابع مرتبطش هست. اگه به این موضوع توجه نکنین به احتمال زیاد سر در گم می شین و با انتخاب منابع اشتباه، هم وقتتون هدر میره هم احتمال سرخورده شدنتون زیاده.

به علاوه، بیشتر منابع معتبر، خودشون به زبان انگلیسی نوشته شدن. بنا بر این، باید دست کم خوندن متن تا حد کمی و کارکردن با دیکشنری رو برای یادگیری کلمه هایی که تو متن می بینین و بلد نیستین، بلد باشین. البته، کار چندان سختی نیست و با چند جلسه کارتون راه می افته. اگه این کار رو می تونین انجام بدین، بفرمایین تا تو پست بعدی منابع رو براتون معرفی کنم.

پاینده و سلامت و در همه مراحل زندگی پیروز باشین.
    تشکر بابت مقاله و ویدیو. پیشنهاد می کنم حتما ویدیو آقای chris lonsdale رو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه تهران

با سلام

در نهایت صراحت عرض کنم: هیچ موسسه ای خدمات "آموزش اصولی زبان" رایگان نمیده مگر اینکه وسطش پولی بشه یا اصلاً بی ارزش باشه
    اگر کلاس نرید احتمالا هم دیرتر زبان یاد می گیرید و هم کلی مطالبی می خونید که لازم نبوده
    اما در خصوص کلاس، من چون نمیخوام تبلیغ بشه و این حرفا اسم موسسه یا فرد نمیارم، فقط همینو بگم که:
    1- آمادگی برای تافل یا آیلتس و یادگیری زبان، دو موضوع جدا هستن
    2- کلاس خصوصی خیلی سرعتش بالاتره و روی ارتقای سطح زبان شخص خودتون متمرکزه

موفق باشید

سلام دوستان
    من پونزده سالمه و میخوام از تابستون زبانو جدی شروع کنم.(قبلا کلاس میرفتم و خیلی هم خوب بود ولی دوتا جلسه سه ساعته بود منم وقت این جوری ندارم )میخواستم برم کانون زبان که یکی بهم گفت بهترین راه اینکه خودت بخونی وبا بسته کار کنی.حالا من موندم چقد وقت باید بزارم و با چه بسته ای باید کارکنم.سطحم هم top notch 2a هست اون کتابی هم که قبلا میخوندم four corners 2 بود.
    با این سطح میتونم خودم بخونم؟اگه آره چقد باید وقت بزارم؟با چه بسته یا نرم افزاری؟
    موفق باشی👋

Junior Member

سلام

این دوستمون که گفتن با فیلم و مطالعه شخصی تونستن 610بشن,خب برنامه ای دسته بندی برای ریدینگ اسپیکینگ رایتینگشون نداشتن که مثلا هرکدوم را چقدر بخونن از کجا شروع کنن و .... . اگه یک چیزی برای این نوع چارت هم بفرمایید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Amirhosein_S نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پونزده سالمه و میخوام از تابستون زبانو جدی شروع کنم.(قبلا کلاس میرفتم و خیلی هم خوب بود ولی دوتا جلسه سه ساعته بود منم وقت این جوری ندارم )میخواستم برم کانون زبان که یکی بهم گفت بهترین راه اینکه خودت بخونی وبا بسته کار کنی.حالا من موندم چقد وقت باید بزارم و با چه بسته ای باید کارکنم.سطحم هم top notch 2a هست اون کتابی هم که قبلا میخوندم four corners 2 بود.
    با این سطح میتونم خودم بخونم؟اگه آره چقد باید وقت بزارم؟با چه بسته یا نرم افزاری؟
    موفق باشی������
    سلام
    با توجه به سطح فعلی شما شروع سلف استادی چندان مفید نخواهد بود. من توصیه میکنم تا آخر سطح متوسط رو با کلاس پیش برید و بعد خودتون مطالعه کنید.

سلام
    من میخوام زبانو خودم یاد بگیرم ضمن اینکه کلاس نمی تونم اصلا برم(روستا هستیم) من قبلا به دلیل علاقه شخصی خودم 4 تا کتاب select reading رو تموم کردم حالا نمی دونم چی کار کنم برای تافل یا ایلتس میخواستم دوستان لطف کنند کتاب هایی رو برای من در نظر بگیرند البته تاپ ناچ 1 روهم کار کردم و همه ی این کتابا رو کاملا مسلط هستم خیلی ممنون.

Junior Member

همین کتاب های تاپ ناچ را ادامه بده ولی حتما هر چهار مهارتو باهاشون تقویت کن ، یعنی فقط روزنامه وار از روشون نخون ، سی دی هاشو بذار گوش کن واسه لیسنینگ ، تمریناتشو حل کن واسه رایتینگ ، بعدم مکالمتشو تکرار کن جوری که صدای خودتو بشنوی واسه اسپیکینگ ، خوندنشم که واسه ریدینگ ، بعد که تاپ ناچ ها را تموم کردی برو سراغ کتابهای summit ، در مجموع طی احتمالا 3-4 ماه اینارا میشه تموم کرد و مسلط شد ، بعد برو سراغ کتابهای Cambridge Practice tests و تمرین تست برای آیلتس ( اگه هدفت آیلتس باشه ) - ( برای تافل اطلاعاتی ندارم) ، احتمالا 3-4 ماهم برای این وقت بذار و با خیال راحت برو آزمون بده ، من کل تاپیکو خوندم راهنمایی های خوبی کرده بودن ، خودم اعتقاد دارم نباید زیاد دور خودتو شلوغ کنی با منابع و نرم افزار و کتابهای جورو واجور.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpak19991377 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام زبانو خودم یاد بگیرم ضمن اینکه کلاس نمی تونم اصلا برم(روستا هستیم) من قبلا به دلیل علاقه شخصی خودم 4 تا کتاب select reading رو تموم کردم حالا نمی دونم چی کار کنم برای تافل یا ایلتس میخواستم دوستان لطف کنند کتاب هایی رو برای من در نظر بگیرند البته تاپ ناچ 1 روهم کار کردم و همه ی این کتابا رو کاملا مسلط هستم خیلی ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)