صفحه 22 از 35 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

سلام دوستان من بیست و یک سالمه و زبانم بدک نیست یکم از متوسط کمتره شاید.تعین سطح کمبریج آنلاین کردم نزدیک به متوسط بودم.الان سه هزار لغت لانگمن تقریبا هزار و پونصدتاشو فکر کنم حفظ کردم میتونم یه جورایی مفهوم کلی یه نوشته رو بفهمم.تاحالا کلاس نرفتم.میخواستم بگین چه کتابایی تو خونه بخونم عالی بشه زبانم؟چهارسال وقت دارم میخوام اقدام کنم برای ادامه تحصیل در امریکا و میخام تافل قبول شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی گرایش محیط زیست

سلام وقت بخیر
    من ارشدم رو گرفتم و میخوام برای سال بعد تافل بدم و خب زبانم در حد انجام دادن کارهای دانشگاهی بوده یعنی ریدینگم خوبه و بقیه چیزا نه چندان... دیدم توصیه ها پراکندس و منابع زیاده و یه عده گفتن برید کلاس زبان تا وقتتون هدر نره ،من تافل اعلایی رو دیدم گفته بودن سطح زبان باید اینترمدیت باشه که خب من نیستم پس کلاس نمیتونم برم و میخوام شروع کنم و حالا نمیدونم دقیقا باید از کدوم منبع شروع کنم البته میدونم خیلی سوالم تکراریه ولی خب نظرات مختلف بوده برای افراد مختلف ممنون میشم منو راهنمایی کنید. من تافل بالای 100 لازم دارم

سلام من دارم کتاب اینترچنج + فایل های افورتلس انگلیش (a.j) + کتاب 504 رو میخونم هر سه خیلی مفیدن اما effortless english واقعاااااا کمک زیادی میکنه و عالیه .حتما امتحانش کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای ایلتس بخونم وایلتس 7 میخوام وسطحم اینتر هست میخوام شروع کنم واسه ایلتس بخونم از چه کتابایی باید شروع کنم تا سال دیگه بتونم امتحان بدم ؟مچکرم

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی راجع به کلاسهای دکتر زنگنه ، چیزی شنیده؟؟
    من میخوام برای تافل آماده بشم، اینجا رفتم برای تعیین سطح، سطحم رو intermediate تخمین زد که منطقی هم بود چون هر موسسه ای رفتم همین سطحو تخمین زد.
    مشاور این موسسه به من گفت که بهتره اول دو دوره کلاسهای Speaking رو بیای (هر دوره 2.5 ماهه ، 6 ساعت در هفته ) ، که البته تکالیف listening هم تو خونه انجام میدی، بعد برای دوره ی تافل شرکت کن.
    من تمایل دارم شرکت کنم اما هیچ نظرسنجی از این موسسه نشنیدم.
    کسی میتونه کمک کنه؟ اساتید اون موسسه؟ نظم و ترتیبش؟ برنامه ریزی و کتابهایی که درس میدن؟؟؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام من دارم کتاب اینترچنج + فایل های افورتلس انگلیش (a.j) + کتاب 504 رو میخونم هر سه خیلی مفیدن اما effortless english واقعاااااا کمک زیادی میکنه و عالیه .حتما امتحانش کنید
    سلام. من میخوام لیسینینگ و اسپکینگم تقویت بشه سطح زبانم متوسط به بالاست ولی تو این دو تا مشکل دارم. effortless english رو سه قسمت اول رو دانلود کردم ولی هنوز استفاده نکردم به نظرم خیلی وقتگیره چون گفته هر درسو روزی چند بار تکرار کنید تا یه هفته. میشه یکم نوضیح بدید شما چطور استفاده کردید؟ تو 3-4 ماه تاثیر میذاره رو اسپکینیگ؟

دوستان من سطح زبانم خوبه، یعنی وقتی یه متن انگلیسی میخونم به خوبی میفهممش، ولی ممکنه توی هر پاراگراف مثلا ۲ تا واژه رو بلد نباشم که مجبور شم تو لانگمن پیداش کنم.
    الانم شروع کردم ۳۵۰۰ لغت GRE رو حفظ میکنم، به این صورت که لغت رو اول مینویسم، تلفظ رو چند بار میشنوم، پیش خودم چند بار تکرار میکنم و نحوه های گونانگون استفاده از واژه رو روی کاغذ مینویسم و مثال ها رو هم مینویسم و چندین بار میخونم تا واژه رو به خوبی یادبگیرم. از اون طرف هم سعی میکنم زیاد به انگلیسی متن بنویسم و زیاد بخونم ولی سطح گفتگوم اصلا خوب نیست و توی انتخاب واژﻫ ها مثلا باید نیم ثانیه فکر کنم تا تو ذهنم جمله ها ساماندهی شه. به نظرتون من میتونم به تنهایی و توی اتاقم - بدون هیچ کلاس زبانی - انگلیسی ام رو به حد تافل و جی آر ای برسونم؟ به خاطر اینکه خیلی ها میگن بدون کلاس زبان پیشرفت کنده و یادنمیگیری ناامید شدم. یﻫ روز ممکنه حتی ۸۰ واژه رو حفظ کنم ( هر واژه تقریبا ۵ دقیقه حفظش طول میکشه، برخی ها هم ۱۰ ثانیه! ) بعد از چند روز کلا بیخیال میشم و چند روز دور و بر زبان نمیام. به نظرتون چی کنم که ۱. انگیزه ام زیاد تر شه ۲. بدون کلاس زبان انگلبسیم به حد advanced برسه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی راجع به کلاسهای
    دکتر زنگنه
    ، چیزی شنیده؟؟
    من میخوام برای تافل آماده بشم، اینجا رفتم برای تعیین سطح، سطحم رو intermediate تخمین زد که منطقی هم بود چون هر موسسه ای رفتم همین سطحو تخمین زد.
    مشاور این موسسه به من گفت که بهتره اول دو دوره کلاسهای Speaking رو بیای (هر دوره 2.5 ماهه ، 6 ساعت در هفته ) ، که البته تکالیف listening هم تو خونه انجام میدی، بعد برای دوره ی تافل شرکت کن.
    من تمایل دارم شرکت کنم اما هیچ نظرسنجی از این موسسه نشنیدم.
    کسی میتونه کمک کنه؟ اساتید اون موسسه؟ نظم و ترتیبش؟ برنامه ریزی و کتابهایی که درس میدن؟؟؟

ممنون

سلام ببخشید دیر جواب دادم متوجه نبودم که منو منشن کردین چون پیامی نمیاد توی سایت.
    من یک هفته روزی یک بار اون سه تا درس رو گوش میدم و همزمان از روی نسخه پی دی اف درساش که پرینت گرفتم میخونم.یعنی متن اون درسی که دارم گوش میدمو روی کاغذ دارم و همزمان بهش نگاه میکنم.
    هر سه تا فایلش یک ساعت طول میکشه.ارزششو داره . البته من تنبلیم میشه ولی واقعا عالیه من دوتا درس رو باهاش خوندم واقعا تاثیر داشت فقط خوب روی حرفاش تمرکز کنین.الانم میرم درس سه رو میخونم اگه تنبلی نکنم خوب انگلیسیمو راه میندازه حتی خود مدرسش ادعا میکنه در عرض کمتر از ۶ ماه باهمین روش خیلی راحت میتونی صحبت کنی.به نطر من که راست میگه اخه همه چیزو یاد میده هم گرامرو هم لیسنینگ رو هم املا کلمات رو.
    روزی یک بار با تعمق فایلا رو گوش بدین و بخونین کافیه.مخصوصا اون فایل بلند و طولانی رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط melodic نمایش پست ها
    سلام. من میخوام لیسینینگ و اسپکینگم تقویت بشه سطح زبانم متوسط به بالاست ولی تو این دو تا مشکل دارم. effortless english رو سه قسمت اول رو دانلود کردم ولی هنوز استفاده نکردم به نظرم خیلی وقتگیره چون گفته هر درسو روزی چند بار تکرار کنید تا یه هفته. میشه یکم نوضیح بدید شما چطور استفاده کردید؟ تو 3-4 ماه تاثیر میذاره رو اسپکینیگ؟
    سلام ببخشید دیر جواب دادم متوجه نبودم که منو منشن کردین چون پیامی نمیاد توی سایت.
    من یک هفته روزی یک بار اون سه تا درس رو گوش میدم و همزمان از روی نسخه پی دی اف درساش که پرینت گرفتم میخونم.یعنی متن اون درسی که دارم گوش میدمو روی کاغذ دارم و همزمان بهش نگاه میکنم.
    هر سه تا فایلش یک ساعت طول میکشه.ارزششو داره . البته من تنبلیم میشه ولی واقعا عالیه من دوتا درس رو باهاش خوندم واقعا تاثیر داشت فقط خوب روی حرفاش تمرکز کنین.الانم میرم درس سه رو میخونم اگه تنبلی نکنم خوب انگلیسیمو راه میندازه حتی خود مدرسش ادعا میکنه در عرض کمتر از ۶ ماه باهمین روش خیلی راحت میتونی صحبت کنی.به نطر من که راست میگه اخه همه چیزو یاد میده هم گرامرو هم لیسنینگ رو هم املا کلمات رو.
    روزی یک بار با تعمق فایلا رو گوش بدین و بخونین کافیه.مخصوصا اون فایل بلند و طولانی رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)