صفحه 23 از 35 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenniroozad نمایش پست ها
    دوستان من سطح زبانم خوبه، یعنی وقتی یه متن انگلیسی میخونم به خوبی میفهممش، ولی ممکنه توی هر پاراگراف مثلا ۲ تا واژه رو بلد نباشم که مجبور شم تو لانگمن پیداش کنم.
    الانم شروع کردم ۳۵۰۰ لغت GRE رو حفظ میکنم، به این صورت که لغت رو اول مینویسم، تلفظ رو چند بار میشنوم، پیش خودم چند بار تکرار میکنم و نحوه های گونانگون استفاده از واژه رو روی کاغذ مینویسم و مثال ها رو هم مینویسم و چندین بار میخونم تا واژه رو به خوبی یادبگیرم. از اون طرف هم سعی میکنم زیاد به انگلیسی متن بنویسم و زیاد بخونم ولی سطح گفتگوم اصلا خوب نیست و توی انتخاب واژﻫ ها مثلا باید نیم ثانیه فکر کنم تا تو ذهنم جمله ها ساماندهی شه. به نظرتون من میتونم به تنهایی و توی اتاقم - بدون هیچ کلاس زبانی - انگلیسی ام رو به حد تافل و جی آر ای برسونم؟ به خاطر اینکه خیلی ها میگن بدون کلاس زبان پیشرفت کنده و یادنمیگیری ناامید شدم. یﻫ روز ممکنه حتی ۸۰ واژه رو حفظ کنم ( هر واژه تقریبا ۵ دقیقه حفظش طول میکشه، برخی ها هم ۱۰ ثانیه! ) بعد از چند روز کلا بیخیال میشم و چند روز دور و بر زبان نمیام. به نظرتون چی کنم که ۱. انگیزه ام زیاد تر شه ۲. بدون کلاس زبان انگلبسیم به حد advanced برسه؟
    برای رایتینگ لازمه یک نفر نوشته های شمارو تصحیح کنه برای مکالمه با اسکایپ برای این دو تا ترجیح با شماس میتونید خصوصی بگیرید سریع راه میوفتید چون میگید زبانم خوبه. کلاس به شما برنامه میده تکلیف میده تکرار میشه از این لحاط شاید بهتر باشه ولی بدون کلاس هم خیلی ها تونستند. R and L خودتون میتونید. برای تافل از مگوش و نت فول استفاده کنید.لغت حفط کردن بی فایده هست فقط متن بخونید تا لغات جدید براتون جا بیوفته. برای GRE یک تاپیک هست که بچه ها کامل توضیح دادن. نکته اینکه ما در ایران مدرس حرفه ای GRE نداریم در ضمن روزی 80 تا لغات خیلی زیاده! وارد حافظه بلند مدت شدن اینها یک مقدار بعید هست.
    وقتی فکر کنید نمیتونید دقیقا همونجا متوقف میشید .ذهنتون آزاد کنید شما وقت دارید بک گراند زبانتون خوبه نگرانی نداره ترسی از کم اوردن نداشته باشید فوقش ریتیک می کنید. از همین لحظه که در اون هستید استفاده کنید و فقط به فکر کنار زدن رقبای چینی و هندی و ... باشید .حواستون جمع کنید و افکار تکسیک و یاس و ناامیدی رو بریزید دور و حتما ورزش کنید تو اتاق خودتون با کتاب حبس نکنید. به حرف دیگران اهمیت ندید مهم ندای قلبتون هست اگر فکر میکنید میتونید پس میتونید و تمام واقعا تمام. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستان
    کسی میدونه بهترین موسسات آموزش تافل و GRE در تهران کجا هستند؟ ممنون میشم کسایی که کلاس رفتن از تجربیات کلاس و خوب یا بد بودن موسسشون بگن

Banned

دوستان اگر میخواید لیسنینگ رو از پایه شروع کنید به نظرم با tactics for listening شروع کنید آروم آروم پیشرفت میکنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Karl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای ایلتس بخونم وایلتس 7 میخوام وسطحم اینتر هست میخوام شروع کنم واسه ایلتس بخونم از چه کتابایی باید شروع کنم تا سال دیگه بتونم امتحان بدم ؟مچکرم
    شما اول چنتا ماک بده ببین وضعت چطوریه تا از اون سطح به بعدتو تقویت کنی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pishtaz611 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من زبانم در حد متوسط رو به بالا هست

البته همین الانشم میتونم کارم رو راه بندازم تو کشور انگلیسی زبان.
    تا رسیدن به تافل که بتونم راحت حرف بزنم و بنویسم به نظرتون چن وقت نیاز هست که راه بیافتم
    چون واسه لاتاری میخوام اماده بشم اگه قبول شدم
    به نظرتون تا اخر سال اوکی میشم از همه لحاظ؟
    توانایی مکالمه به مرور تقویت میشه هرچی توی محیطم باشی پیشرفت بسیار بهتری رو میبینی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanjfr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای کسی که زبان جنرالش قویه و تازه می خواد سر منابع اصلی تافل بره(به صورت خودخوان) چند ماه زمان لازمه؟
    باتشکر
    بهنظرمنباروزی3-4ساعت3ماه ک املاکافیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiterunner2012 نمایش پست ها
    بهنظرمنباروزی3-4ساعت3ماه ک املاکافیه.
    ببخشيد ميشه لطفاً كمكم كنيد، طَي تعيين سطحايي كه دادم بهم گفتن سطحم اينترمدييته. تا حالا دوتا مؤسسه رفتم كه هيچ كمكي بهم نكرده، خصوصاً اسپيكينگم كه اصلاً، من ٣-٤ ماه زمان دارم، به نظرتون خود خوان شروع كنم به خوندن يا دنبال يه استاد خصوصي باشم؟ اگر استاد خوبي توي تافل ميشناسين لطف ميكنين ## ##### با من در ارتباط باشيد... واقعاً اين تافل شده كابوس شبانه روز من... در ضمن من به نمره حداقل ٨٥ احتياج دارم
    ##### ### ########
    ویرایش توسط imanprs : January 24th, 2017 در ساعت 12:07 AM دلیل: درخواست ارتباط خارج از فروم خلاف قوانین است

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط Angellla نمایش پست ها
    ب
    ببخشيد ميشه لطفاً كمكم كنيد، طَي تعيين سطحايي كه دادم بهم گفتن سطحم اينترمدييته. تا حالا دوتا مؤسسه رفتم كه هيچ كمكي بهم نكرده، خصوصاً اسپيكينگم كه اصلاً، من ٣-٤ ماه زمان دارم، به نظرتون خود خوان شروع كنم به خوندن يا دنبال يه استاد خصوصي باشم؟ اگر استاد خوبي توي تافل ميشناسين لطف ميكنين ## ##### با من در ارتباط باشيد... واقعاً اين تافل شده كابوس شبانه روز من... در ضمن من به نمره حداقل ٨٥ احتياج دارم
    ##### ### ########
    دوست عزیز برای اسپیکینگ بهتره در کلاس های free discussion شرکت کنید. 4 ماه هم زمان خوبی هست. در ضمن cd مکالمات کتابی رو که میخونید رو گوش بدید و جملاتشون رو تکرار کنین.
    ویرایش توسط imanprs : January 24th, 2017 در ساعت 12:07 AM دلیل: اصلاح نقل قول
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Junior Member

سلام
    سطح زبان من pre intermediate هست البته مقاله راحت می خونم شاید هر صفحه ۲ تا ۳ کلمه بلد نباشم تعیین سطح نکرده ام ولی فکر کنم سطح زبانم همین باشه.
    حالا برنامه ام اینه که فیلم های english today رو می بینم و کتاب های world skills رو می خونم
    به نظر تون این برنامه برای تقویت سطح زبانم چطوره؟ هدفم اینه که تا ۲ ماه دیگه منابع اصلی تافل رو شروع کنم

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط hafbb نمایش پست ها
    سلام
    سطح زبان من pre intermediate هست البته مقاله راحت می خونم شاید هر صفحه ۲ تا ۳ کلمه بلد نباشم تعیین سطح نکرده ام ولی فکر کنم سطح زبانم همین باشه.
    حالا برنامه ام اینه که فیلم های english today رو می بینم و کتاب های world skills رو می خونم
    به نظر تون این برنامه برای تقویت سطح زبانم چطوره؟ هدفم اینه که تا ۲ ماه دیگه منابع اصلی تافل رو شروع کنم
    سلام. شما بايد اول زبان عموميتون رو كامل كنيد. پيشنهاد ميكنم ٤ كتاب اينترچينج رو بخونيد بعدش هم واسه لغت ٥٠٤ و واسه لسنينگ tactics for listening. بعدش شروع به خوندن منابع تافل كنيد
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)