صفحه 26 از 35 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کر

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    من میخوام با توجه به شرایطی که متاسفانه دارم خودم روی زبانم کار کنم. حدود دو سال زمان دارم برای یادگیری زبان و دادن امتحان تافل یا آیلس. تمامی 25 صفحه این پست رو خوندم.
    من سطح زبانم زیاد جالب نیست. ولی پشت کار بالایی دارم. کتاب 504 رو خوندم و از فایل های آموزشی، English for you (EFU رو دارم به اتمام می رسونم، در واقع دارم پیشرفت رو احساس میکنم. حال به نظر شما من بروم سراغ منابعی که مربوط به تافل یا آیلس میشن و روی آن ها کار کنم یا نه هنوز زوده و فعلا رو جنرالم کار کنم و با فایل های آموزشی زبانم را بهبود بدم ؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین کدام کار را انجام دهم.همراه با منابعی که اطلاع دارین مفید هست.

سپاس فراوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات

با سلام
    من میخوام تابستون کلاس خصوصی زبان بگیرم که یکی از چهارتا مهارت های زبان رو تقریبا در سه ماه یاد بگیرم

به نظرتون روی کدوم زمینه کار کنم؟

1. مهارت شنیداری (Listening)
    2. مهارت گفتاري (Speaking)
    3. مهارت خواندن (Reading)
    4. مهارت نوشتن (Writing)

فقط سپیکینگ چون دانش زبان انگلیسی هر فرد از صحبت کردن انگلیسی اون شخص پیدا است
    میدونستی
    مصطفی

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط S_R_B نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام تابستون کلاس خصوصی زبان بگیرم که یکی از چهارتا مهارت های زبان رو تقریبا در سه ماه یاد بگیرم

به نظرتون روی کدوم زمینه کار کنم؟

1. مهارت شنیداری (Listening)
    2. مهارت گفتاري (Speaking)
    3. مهارت خواندن (Reading)
    4. مهارت نوشتن (Writing)
    سلام

اگر صرفا برای تقویت زبان است(نه بحث اکادمیک) حوزه صحبت کردن را تقویت نمایید. پیش زمینه خوب صحبت کردن خوب شنیدن است که به طور خودکار اون حوضه را هم تقویت می کنید.

ارادت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology/Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zhadian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟برای اینکه بخوایم بدون کلاس زبان نمره تافل بالای ۱۰۰ بگیریم چه منابعی رو بهتره بخونیم و چقدر زمان لازمه حدودا اگر تمام وقت بخونیم؟مرسی
    You can use TED talks for listening and you can download them at www.ted.com...for reading you can use magazines like scientific American since all readings in TOEFL are academic...for writing first you must fully understand grammar and you can do that by using Betty Azar or Grammar in use series and then use topics provided by ETS in its site to practice your acquired grammar within your writing...for speaking you need a partner and you must do a conscious effort for it...at last you must use TPO simulator software to get ...the real feeling of TOEFL exam

GL...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

بستگی داره خودتون چجور آدمی باشیدِ، مثلا من شخصا سر کلاس خوابم میگیره و فقط خودم باید یاد بگیرم و لی بسیاری از آدم هارا دیدم که دقیقا برعکی من عمل میکنند. ولی اگر آدمی هستید که پایه زبانن خوبی دارید و میتونید خودتون بخونید ۱۰۰ ٪ نیازی به رفتن به کلاس زبان نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بیست و یک سالمه و زبانم بدک نیست یکم از متوسط کمتره شاید.تعین سطح کمبریج آنلاین کردم نزدیک به متوسط بودم.الان سه هزار لغت لانگمن تقریبا هزار و پونصدتاشو فکر کنم حفظ کردم میتونم یه جورایی مفهوم کلی یه نوشته رو بفهمم.تاحالا کلاس نرفتم.میخواستم بگین چه کتابایی تو خونه بخونم عالی بشه زبانم؟چهارسال وقت دارم میخوام اقدام کنم برای ادامه تحصیل در امریکا و میخام تافل قبول شم.
    سلام
    شما فرمودید ۲۱ سال دارید پس باید ۵ یا ۷ سال وقت داشته باشید بایستید شما از کتاب های ساده مثل ۴۰۰ ..۵۰۴ استفاده کنید و کم کم به سطح حرفه ای تمایل پیدا کنید
    باید روزی ۲ یا ۳ ساعت وقت بگذارید مهم نیست چی خواهید خواند چون همهی زبان انگلیسی دارای منابع متفاوت است ولی اصل و محتوا یکسان است
    تنها رمز یادگیری علاقه است تداوم کار

آرزوی موفقیت مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط skysun1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه بهترین موسسات آموزش تافل و GRE در تهران کجا هستند؟ ممنون میشم کسایی که کلاس رفتن از تجربیات کلاس و خوب یا بد بودن موسسشون بگن
    سلام من نمی دانم موسسات چی خوب آند ولی
    این مشورت را به عنوان برادر کوچکترتان به خاطر بسپارید
    که اگر شما میخواهیداز امتحان Gre نمره خوبی بگیرید باید خودتان با کتاب های self study پیش بروید شما گفتید که ساکن تهران هستید آخه تهران رفت و آمد ترافیک وقت گران بها یگان رو هدر بدهید
    باز صلاح کار خویش ....
    آرزوی موفقیت مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط hafbb نمایش پست ها
    سلام
    سطح زبان من pre intermediate هست البته مقاله راحت می خونم شاید هر صفحه ۲ تا ۳ کلمه بلد نباشم تعیین سطح نکرده ام ولی فکر کنم سطح زبانم همین باشه.
    حالا برنامه ام اینه که فیلم های english today رو می بینم و کتاب های world skills رو می خونم
    به نظر تون این برنامه برای تقویت سطح زبانم چطوره؟ هدفم اینه که تا ۲ ماه دیگه منابع اصلی تافل رو شروع کنم
    سلام
    شما هر منبعی که دوست دارید میتوانید مطالعه کنید
    چون همه یک منابع مناسب و مفید هستند چون محتوای زبان انگلیسی یکسانی خدا رو شکر برخوردار استند شما با روش یادگیری که احساس بهتری دارید ادامه بدید اینگونه نباشد که امتحان تافل را قبول شدید زبان را فراموشی بسپارید حتی بعد از امتحان نیز بایست به مطالعه زبان بپردازید
    آرزوی موفقیت مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط vaez2016 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد هستم و زبانم تا الان خودخوان بوده مثلا 504 و تافل . از چند روز اخیر کلاس زبان میرم ولی اصلا راضی نیستم چون اکثر همکلاسی ها در سن راهنمایی و دبیرستان هستند . الان در سطح ELEMENTARY یک هستم و علاقه ای به ادامه ی کلاس زبان ندارم و میخوام زبانم رو خودخوان از پایه تقویت کنم هدفی برای کسب مدرک خاص ندارم و البته روزانه یک تا دوساعت میخوام وقت بذارم . چه منابعی رو پیشنهاد می فرمایید .
    در مورد تولیمو و MSRT هم توضیح میدین که تفاوتشون چیه و کدام سطح بالاتره ؟ منابعشون چیه ؟
    سلام اقای واعظ عزیز
    شما اگر قصد دارید با کلاس رفتن زبان انگلیسی را فرا بگیرید به سن و سال و ... توجه نداشته باشید سعی در تمرکز روی یاد گیری کنید شما تازه میخواهید روزی ۲ یا ۳ ساعت مطالعه بپردازید !!!شما بایست با رفتن به کلاس صرف هزینه مهمتر از آن زمان گران بها به همراه آن نیز یه self study نیز داشته باشید other wise تلاش بی ثمر میماند خدایی نکرده خسران دنیا و عقبا......😁
    آرزوی موفقیت مصطفی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)