صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsapoor نمایش پست ها
    سلام.میشه منو راهمایی کنید.من کتاب اینگلیش گرامر این یوز و تهیه کردم الان متوجه شدم برای کسانی هست که می خوان آیلتس امتحان بدن و لهجه بریتیش هست.من میتونم ازش استفاده کنم؟ می خوام امریکن یاد بگیرم و تافا امتحان بدم.خیلی تفاوت داره با کتاب گرامر این یوز با لهجه امریکن؟
    گرامر زبان انگلیسی ارتباطی به لهجه بریتیش یا امریکن نداره، برای امتحان آیلتس هم در هیچ قسمتی لهجه اهمیتی ندارد.

سلام دوستان
    من قصد شرکت در کنکور ارشد رشته آموزش زبان رو دارم اما لیسانس من مرتبط نیست برای همین پایه ضعیفی دارم . به نظرتان از کجا شروع کنم ؟
    و آیا می شود همه مهارت ها را کار کرد؟

Junior Member Pythagoras آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    وقت بخیر
    استفاده از منابع Top Notch بصورت خودآموز چقدر نتیجه‌بخش خواهد بود؟ چرا که در حال حاضر، منبع بسیاری از موسسات هست.
    آیا امکان نتیجه گرفتن بدون استفاده از کلاس و مدرس مقدور هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saiedmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قصد شرکت در کنکور ارشد رشته آموزش زبان رو دارم اما لیسانس من مرتبط نیست برای همین پایه ضعیفی دارم . به نظرتان از کجا شروع کنم ؟
    و آیا می شود همه مهارت ها را کار کرد؟
    سلام
    اگه سطح فعلیتون رو بگید بهتر میشه نظر داد. مثلا پایه ضعیف یعنی چی؟ امتحان تافل یا ایلتس شرکت کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pythagoras نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    استفاده از منابع Top Notch بصورت خودآموز چقدر نتیجه‌بخش خواهد بود؟ چرا که در حال حاضر، منبع بسیاری از موسسات هست.
    بستگی به سطح زبانتون داره...به نظرم شروع از صفر به تنهایی بسیار سخت خواهد بود و تا سطح اینترمدیت بهتره از کلاس استفاده کنید و پس از اون خودتون بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pythagoras نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    سلام
    من از ویدوئوهای آموزشی استاد مصلح برای تاپ ناچ استفاده کردم و بنظرم خوب بوده
    فقط مشکلی که منابع خودآموز داره قسمت speaking که کار سخت می‌کنه

سلام دوستان من اکثر مطالب رو خوندم اما بازم توی دو راهی هستم !
    بنده سال پیش بدون اینکه زیاد مطالعه کنم امتحان PTE دادم و 64 شدم اما بنا به دلایلی الان میخوام آیلتس امتحان بدم و اورال 6.5 میخوام، سطح زبانم هم نسبت به پارسال که امتحان دادم خیلی بیشتر تقویت کردم(مخصوصا در وکب و اسپلینگ و مهارت لیسنینگ و ریدینگ اما هنوز توی رایتینگ مخصوصا تنوع گرامرها و اسپیکینگ ضعف دارم) لذا سوالم اینه نظر شما دوستان چیه، آیا میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم؟مخصوصا در رایتینگ و اسپیکینگ یا شما گرفتن معلم خصوصی را پیشنهاد میدید؟ من با دوتا معلمها که صحبت کردم حرف از جلسه‌ای 150 هزار تومن و .. بود و می‌گفتند باید 20 _ 30 جلسه لااقل کلاس بیای(بدون تعیین سطح حتی)اینه که احساس میکنم این کلاسها تلکه پولی بیش نیست اما از طرفی هم نمیدونم میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم یا نه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    بنده سال پیش بدون اینکه زیاد مطالعه کنم امتحان PTE دادم و 64 شدم اما بنا به دلایلی الان میخوام آیلتس امتحان بدم و اورال 6.5 میخوام، سطح زبانم هم نسبت به پارسال که امتحان دادم خیلی بیشتر تقویت کردم(مخصوصا در وکب و اسپلینگ و مهارت لیسنینگ و ریدینگ اما هنوز توی رایتینگ مخصوصا تنوع گرامرها و اسپیکینگ ضعف دارم) لذا سوالم اینه نظر شما دوستان چیه، آیا میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم؟مخصوصا در رایتینگ و اسپیکینگ یا شما گرفتن معلم خصوصی را پیشنهاد میدید؟ من با دوتا معلمها که صحبت کردم حرف از جلسه‌ای 150 هزار تومن و .. بود و می‌گفتند باید 20 _ 30 جلسه لااقل کلاس بیای(بدون تعیین سطح حتی)اینه که احساس میکنم این کلاسها تلکه پولی بیش نیست اما از طرفی هم نمیدونم میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم یا نه!!!
    واقعا نمی شه گفت شما به صورت سلف استادی نمیتونید رایتینگ رو ارتقا بدید و این بستگی به توانایی های شما داره...من شخصا ترجیح می دم برای ارتقا رایتینگ معلم داشته باشم...به نظرم خیلی مهارت پیچیده ای هست...و در مورد معلم ها فکر می کنم افراد متخصصی رو انتخاب نکردین...چون واقعا تعداد جلسات مورد نیاز رو نمیشه از ابتدا اعلام کرد و باید زبان اموز از نزدیک سنجیده بشه...در مورد قیمت هم همینه هزینه کلاس خصوصی...از این بالاتر هم عجیب نیست...سعی کنید با دو سه نفر معلم بگیرید که هم هزینه هاتون پایین بیاد هم از همکلاسیاتون ایده بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوست عزیز شما اطمینان داشته باشید با سطح زبانی که دارید حتما حتما می تونید به صورت سلف استادی به نتیجه مطلوبتون برسید به شرط این که جدی شروع کنید.
    سوالی داشتید در خدمتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

سلام دوستان من سطح زبانم upper intermediate هست و تمایل دارم با چند نفر کلاس خصوصی برم که هزینه برام کمتر بشه
    1- یه استاد خوب در تهران برای تافل آی بی تی بهم پیشنهاد بدید لطفا
    2- خانم هایی که تمایل دارن با هم کلاس خصوصی بریم لطفا با هم کانکت بشیم
    هدفم اینه که تا مهر و آبان 99 برای امتحان تافل آماده بشم

ممنونم
    ویرایش توسط shsky : February 15th, 2020 در ساعت 12:22 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)