صفحه 6 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

سلام من میخوام شروع کنم ولی تو منابع مشکل دارم و کلا بیشتر وقتم رو بیرون از خونه ام برای همین فایل صوتی و کتاب واسم مناسب تره. ممنون میشم بهم کمک کنید.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_s نمایش پست ها
    سلام من میخوام شروع کنم ولی تو منابع مشکل دارم و کلا بیشتر وقتم رو بیرون از خونه ام برای همین فایل صوتی و کتاب واسم مناسب تره. ممنون میشم بهم کمک کنید.
    سعي كن پادكست زياد گوش كني.
    کربلایم آرزوست...

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MortezaBermoda نمایش پست ها
    .
    درود، بستگی به این داره که برای چی میخواین زبان کار کنید.
    برای:
    آزمون تافل
    آیلتس
    تقویت مکالمه
    کنکور
    و. . ...

و همچنین بستگی به سطح فعلی زبانتون هم داره.
    ولی در کل من پیسنهاد میکنم نه فقط لغات 504 بلکه کل کتاب و متناشو بخونید چون این کتاب یک انتخاب نیست بلکه یک الزامه. به عقیده ی من کسی که 504 رو قورت نداده باشه هیچی نیست، به عبارتی نباید بگیم 504 رو بخونی برات مفیده بلکه باید بگید 504 رو باید بخونی تا تازه آمادگی پیدا کنی برای ترقی و استفاده از دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی.
    در ضمن، حتما کتاب رو همراه با فایل صوتی کار کن.
    بدرود
    من خودم زبانم در حد خوب رو به عالی هستش که قصد دارم به دوستم به یادگیری زبان کمک کنم که فقط برای مکالمه روزمره نیاز داره چون داره به امریکا مهاجرت میکنه. موندم کدوم کتاب میتونه در یک زمان تقریبا کوتاه مفیدتر باشه. کتابهای جانبی رو آشنایی دارم ولی انتخاب یک کتاب اصلی برای آموزش رو تردید دارم بین اونایی که ذکر کردم

سلام دوستان یه سوال دارم امیدوارم اون کسی که میدونه یه توضیح در موردش بده...
    میخواستم بدونم این درسته که میگن کسی که از کودکی بگذره دیگه نمیتونه زبانش رو طوری تقویت کنه که نشه تشخیص داد فرد انگلیسی زبون نیست؟(در لهجه،اصطلاحات،ضرب المثل ها و...)
    اگه جواب مثبته دلیلش رو بگید . اگه منفیه،چطور امکان پذیره،چقدر زمان میبره؟ من الان حدودا 18 سالمه.آیا شانسی تو این قضیه دارم؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط kingofeyes نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال دارم امیدوارم اون کسی که میدونه یه توضیح در موردش بده...
    میخواستم بدونم این درسته که میگن کسی که از کودکی بگذره دیگه نمیتونه زبانش رو طوری تقویت کنه که نشه تشخیص داد فرد انگلیسی زبون نیست؟(در لهجه،اصطلاحات،ضرب المثل ها و...)
    اگه جواب مثبته دلیلش رو بگید . اگه منفیه،چطور امکان پذیره،چقدر زمان میبره؟ من الان حدودا 18 سالمه.آیا شانسی تو این قضیه دارم؟
    اين سوال بشدت تخصصيه و ما اينجا فقط ميتونيم تجربي جواب بديم.
    مسلما در مورد انگليسي چون ماها در ايران از مدرسه مجبور به يادگيريش شديم، بشرط زندگي كردن در يك محيط انمليسي زبان و باتوجه مقدار سال زندگي و ميزان سروكار داشتن با زبان در طول روز، ميشه گفت بسيار محتمله، نمونه هاشو ديدم.
    اما در مورد زبانهاي ديگه براي ماها، بعيد ميدونم.مگه اينكه فردي اينده نگر بچه اشو از همون موقع مجبور به يادگيري الماني يا فرانسوي هم بكنه.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

درود.

سطح زبان من در حال حاضر به نظر میاد چیزی در حدود Intermediate باشه. از نظر reading و vocabulary و listening وضعم خوب تره(در حدی که فیلم و سریال رو با زیرنویس انگلیسی تقریبا راحت می تونم ببینم و مقاله های انگلیسی در موضوعات مختلف رو می تونم راحت بخونم و ترجمه کنم) و از نظر speaking و writing ضعیف چون چند سالی هست که کلاس نرفتم و اصلا از این دو مهارت آخر استفاده ای ندارم.

برای تقویت کلی مهارت های زبان به طور self-study طی یک زمان 2-3 ساله تصمیم گرفتم کتاب New English File رو شروع به خواندن کنم و در کنارش از منابعی مثل English Grammar In Use, Oxford Word Skills, Steps to Understanding و برخی کتاب های دیگه استفاده کنم.

نظرتون راجع به منابع و طرز خوندن چی هست؟ قصدم اینه که تا 2-3 سال دیگه سطح زبانم در حدی باشه که بتونم در آزمون های مختلف نمره های خیلی بالا بگیرم(برای اپلای گرفتن از دانشگاه های معتبر).
    از هر گونه توصیه و راهکار استقبال می کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    سعي كن پادكست زياد گوش كني.
    این مجموعه تو خود کتابخونه هست؟ اگه هست, لطف کنین آدرس لینکو بگین و یه کم در موردش توضیح بدین.
    متشکر

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    من خودم زبانم در حد خوب رو به عالی هستش که قصد دارم به دوستم به یادگیری زبان کمک کنم که فقط برای مکالمه روزمره نیاز داره چون داره به امریکا مهاجرت میکنه. موندم کدوم کتاب میتونه در یک زمان تقریبا کوتاه مفیدتر باشه. کتابهای جانبی رو آشنایی دارم ولی انتخاب یک کتاب اصلی برای آموزش رو تردید دارم بین اونایی که ذکر کردم
    درود
    اگه در حد مکالمات معمولی روزمره هست و لهجه هم براش مهمه پیشنهاد می کنم فایل صوتی نصرت رو گوش بده. اینطور بهتره.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

سلامٰ، خوبین؟ آقا یه سایت معروف که حالت فروم داشته باشه برای یادگیری زبان انگلیسی سراغ دارین؟
    بشه توش کامنت گذاشت، سوال کرد، چت کردو...
    میخام تعداد کاربراش زیاد باشه و سریع جواب بدن. . زبانشم انگلیسی باشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamrezayi نمایش پست ها
    سلامٰ، خوبین؟ آقا یه سایت معروف که حالت فروم داشته باشه برای یادگیری زبان انگلیسی سراغ دارین؟
    بشه توش کامنت گذاشت، سوال کرد، چت کردو...
    میخام تعداد کاربراش زیاد باشه و سریع جواب بدن. . زبانشم انگلیسی باشه
    ممنون
    بستگی داره چه سبکی بخواهین یاد بگیرین. Aba english رو یه نگاهی بکنین
    از ماست که بر ماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)