صفحه 8 از 35 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 350

موضوع: آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

پیش فرض پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abasza نمایش پست ها
    دوستان من زبانم صفر صفره ولی نیاز بسیار شدیدی به یاد گرفتنش دارم
    احساس احمق بودن دارم ،بهترین شرایط برایم پیش امده که دیگرم تکرار نمیشه(علاقه علاقه)
    خواهشا یک راهنمایی در حقم بکنید و بگید چه کتاب هایی باید بخونم و چه سی دی هایی (صحبت کردن برام مهمه)
    24 سالمه ترم اخر لیسانس (وقت زیاد دارم برای یاد گرفتن زبان البته بعد دی)
    کلاس زبان بخاطر طولانی بودنش زجرم میده
    اولین چیزی که مهمه اینه که زبان رو واسه چه کاری میخواین و چقدر انگیزه دارین برای یادگیریش؟
    خیلی ها به خاطر علاقه شروع میکنن ولی چون هدف مشخصی ندارن بعد از یه مدت درجا میزنن و نمیتونن ادامه بدن. اینکه از کجا شروع کنید بستگی به سطح زبانتون داره. اگه احساس میکنید خیلی ضعیف هستین بهتره چند ترم زبان رو تو موسسه ای بخونین و بعدش که کلیات رو یاد گرفتین، خودتون میتونید ادامه بدین. برای شروع کار و با توجه به اینکه اسپیکینگ براتون مهمه، من Effortless English رو بهتون پیشنهاد میکنم. منتها فقط باید با متد خودش پیش برین و عجله نکنید. در ضمن این رو هم بگم که مهمترین ویژگی برای یادگیری زبان صبر بالاس! این انتظار رو نداشته باشید که با کمتر از یکی دو سال زبان خوندن به سطح قابل قبولی برسید ( با توجه به اینکه میگید زبانتون صفره!! ).
    باز هم پیشنهادم به شما اینه که چند ترم کلاس برید تا با مهارت های مختلف آشنا بشید، بعدش میتونید از منابع بسیاری که برای آموزش زبان هست استفاده کنید. باور کنید یادگیری زبان هیچ راه میونبری نداره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd123 نمایش پست ها
    اولین چیزی که مهمه اینه که زبان رو واسه چه کاری میخواین و چقدر انگیزه دارین برای یادگیریش؟
    خیلی ها به خاطر علاقه شروع میکنن ولی چون هدف مشخصی ندارن بعد از یه مدت درجا میزنن و نمیتونن ادامه بدن. اینکه از کجا شروع کنید بستگی به سطح زبانتون داره. اگه احساس میکنید خیلی ضعیف هستین بهتره چند ترم زبان رو تو موسسه ای بخونین و بعدش که کلیات رو یاد گرفتین، خودتون میتونید ادامه بدین. برای شروع کار و با توجه به اینکه اسپیکینگ براتون مهمه، من Effortless English رو بهتون پیشنهاد میکنم. منتها فقط باید با متد خودش پیش برین و عجله نکنید. در ضمن این رو هم بگم که مهمترین ویژگی برای یادگیری زبان صبر بالاس! این انتظار رو نداشته باشید که با کمتر از یکی دو سال زبان خوندن به سطح قابل قبولی برسید ( با توجه به اینکه میگید زبانتون صفره!! ).
    باز هم پیشنهادم به شما اینه که چند ترم کلاس برید تا با مهارت های مختلف آشنا بشید، بعدش میتونید از منابع بسیاری که برای آموزش زبان هست استفاده کنید. باور کنید یادگیری زبان هیچ راه میونبری نداره!
    هدف زبانم ازدواج با اقوامم هست که زبان اصلی ان انگلیسی نیست ولی خوب باید مراحل اشنایی انگلیسی تمام بشه که عقد کنم و در آن کشور برم کل زبان بومی خودشان
    کتابی در رابطه با این موضوعات نیست؟!

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

نقل قول نوشته اصلی توسط abasza نمایش پست ها
    هدف زبانم ازدواج با اقوامم هست که زبان اصلی ان انگلیسی نیست ولی خوب باید مراحل اشنایی انگلیسی تمام بشه که عقد کنم و در آن کشور برم کل زبان بومی خودشان
    کتابی در رابطه با این موضوعات نیست؟!
    با این شرایط بنظرم نرم افزار rosseta stone براتون مفید تر باشه. چون درش مکالماتی هست که میتونه تو این زمینه بهتون کمک کنه و اسپیکینگتون رو بهتر کنه. برای تقویت اسپیکینگ و لیسنینگ خیلی دنبال کتاب نرید. روش های آموزشی اکتیو مثل همین رزتا استون خیلی مفیدترن.

Junior Member

دوستان یه سوال:
    گوش دادن بدون اینکه معنی لغت رو متوجه بشیم و صرفا فقط گوش بدیم میتونه موثر باشه؟ ( در مرحله اول که با کلمات و ... آشنما بشیم)؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    گوش دادن بدون اینکه معنی لغت رو متوجه بشیم و صرفا فقط گوش بدیم میتونه موثر باشه؟ ( در مرحله اول که با کلمات و ... آشنما بشیم)؟
    سلام

در مراحل بسیار ابتدایی بله...
    ولی مشا باید tape هایی رو گوش بدید که script اونها رو در اختیار دارید تا با خوندن متن در حین گوش دادن به اون، بتونید تلفظ هر لغت رو با دیدن اون در متن و شنیدش از tape در حافظتون ذخیره کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام ماهم قصد داریم برای ادامه تحصیل از ایران بریم اما خب یه دوسالی زمان میبره لیسانس عمرانم ، سطح زبانم متوسط رو به پایینه با دوتا بچه امکان کلاس رفتن ندارم میشه کمک کنید توی خونه بتونم سطح زبانم رو ارتقا برم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    یکی از کتبی که در اموزشگاه ها تدریس میشه و برای بزرگسالان طراحی شده تهیه کنید و خودوتن شروع به مطالعه کنید.اول سطح جنرال رو بالا بیارید.
    من Top Notch سری جدید رو توصیه میکنم. فکر میکنم جلد های اولش با CD حدود 13 تومن باشه.
    خیلی بهتر از کلاس میتوندی زمانبندی کنید و متحمل هزینه سنگین هم نشید. فقط حتما در کنارش یک دیکشنری خوب و کتاب گرامر این یوز رو تهیه کنید و با هم پیش برید. چند تا short story هم از سطوح پایین بخرید و در کنارش بخونید تا ریدینگتون قوی شه.
    ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط hana1362 نمایش پست ها
    سلام ماهم قصد داریم برای ادامه تحصیل از ایران بریم اما خب یه دوسالی زمان میبره لیسانس عمرانم ، سطح زبانم متوسط رو به پایینه با دوتا بچه امکان کلاس رفتن ندارم میشه کمک کنید توی خونه بتونم سطح زبانم رو ارتقا برم؟
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Thumbs up پاسخ : آیا می توان بدون رفتن به کلاس زبان، زبان رو قوی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamrezayi نمایش پست ها
    سلامٰ، خوبین؟ آقا یه سایت معروف که حالت فروم داشته باشه برای یادگیری زبان انگلیسی سراغ دارین؟
    بشه توش کامنت گذاشت، سوال کرد، چت کردو...
    میخام تعداد کاربراش زیاد باشه و سریع جواب بدن. . زبانشم انگلیسی باشه
    ممنون

سایت ask.com رو امتحان کنید. همه امکاناتی که در نظر داشتید رو داره، بجز امکان چت کردن.شما میتونید در قسمت Q&A Community این سایت، به سادگی و رایگان یک پروفایل بسازید و بعد از ساختن پروفایل، میتونید در هر موضوعی که خواستید، سوال کنید و به سوالات دیگران هم جواب بدید. فقط باید حواستون جمع باشه که تو این سایت قرار دادن ایمیل، شماره تلفن یا هر نوع اطلاعات شخصی و همچنین پرسیدن سوالاتی شبیه به نظرسنجی ممنوعه. اکثر کاربراشم اهالی شمال آمریکا هستن.خیلی هم سریع جواب میدن. این سایت برای تقویت reading و writing عالی هستش.
    سایت sharedtalk.com هم سایتیه که اصولا برای استفاده زبان آموزها طراحی شده. شما میتونید به صورت کاملا رایگان در این سایت یک پروفایل بسازین و بعدش از امکاناتش مثل voice chat،text chat،mailbox و... استفاده کنید.من خودم چندتا دوست native توی این سایت پیدا کردم که بعدها توی skype به چت کردن ادامه دادیم و همین، توی پیشرفت زبانم، یک شیب خیلی تند روبه بالا ایجاد کرد!

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

با سلام. به آیلتس جنرال 6 نیاز دارم . لغات 504 و 1100 هم به کارم میاد ؟ ( یه زمانی برای اکادمیک داشتم میخوندم).

ساختارش چقدر با اکادمیک فرق داره ؟ ( چه از نظر لغت ، گرامر و...)
    ویرایش توسط Stifler : January 5th, 2015 در ساعت 08:54 PM دلیل: غلط املایی

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    کلا دانستن لغت بد نیست اما اگر زمانتون محدوده 1100 براش زیاده. ساختارش تقریبا یکیه. جنرال به بیانی دیگه ساده تره اما ریدینگ هاش به نظر کمی پیچیده تره. به هر حال 6 نمره متوسطیه و با کمی تلاش اگر پایه زبانتون خوب باشه به راحتی کسب میشه.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    با سلام. به آیلتس جنرال 6 نیاز دارم . لغات 504 و 1100 هم به کارم میاد ؟ ( یه زمانی برای اکادمیک داشتم میخوندم).

ساختارش چقدر با اکادمیک فرق داره ؟ ( چه از نظر لغت ، گرامر و...)
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)