نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اقامت دائم امریکا از طریق ازدواج K3 visa vs. CR1

پیش فرض اقامت دائم امریکا از طریق ازدواج K3 visa vs. CR1

با درود
    این فروم برای گرفتن اقامت دائم امریکا از طریق ازدواج با شهروند امریکا باز می کنم. امیدوارم دوستانیکه اطلاعاتی در این زمینه دارن کامنت بذارن.
    سوال من در مورد مقایسه ویزای K3 و CR1 هستش.
    چقدر پروسه هر کدوم طول می کشه. ویزای نامزدی باید سریعتر از درخواست مستقیم واسه اقامت باشه اما این تفاوت چقدره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم امریکا از طریق ازدواج K3 visa vs. CR1

دوستان سلام ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین

من می خوام از طریق ازدواج با یک شهروند امریکا(ایرانی ساکن امریکا به مدت 32 سال) به امریکا مهاجرت کنم البته می خواهیم مراسم عروسی را در ایران بگیریم ( ولی امریکا عقد کنیم چون ظاهرا عقد ایران را قبول ندارن) سوالم اینه:

1-از چه طریق اقدام کنیم که سریعتر ویزا بگیرم ؟
    2- چه مدت طول میکشه تا گرین کارت بدن؟
    3-بعد از گرفتن گرین کارت میتونم به چه مدت به ایران سفر کنم؟ اصلا محدودیتی داره؟
    4- بعد از گرفتن گرین کارت پدر و مادرم میتونن برای جشن عروسی یا زایمان به اکریکا بیان؟
    قابل ذکر است که من تک فرزند هستم و پدر و مادرم سنشون بالا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee69 نمایش پست ها
    دوستان سلام ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین

من می خوام از طریق ازدواج با یک شهروند امریکا(ایرانی ساکن امریکا به مدت 32 سال) به امریکا مهاجرت کنم البته می خواهیم مراسم عروسی را در ایران بگیریم ( ولی امریکا عقد کنیم چون ظاهرا عقد ایران را قبول ندارن) سوالم اینه:

1-از چه طریق اقدام کنیم که سریعتر ویزا بگیرم ؟
    2- چه مدت طول میکشه تا گرین کارت بدن؟
    3-بعد از گرفتن گرین کارت میتونم به چه مدت به ایران سفر کنم؟ اصلا محدودیتی داره؟
    4- بعد از گرفتن گرین کارت پدر و مادرم میتونن برای جشن عروسی یا زایمان به اکریکا بیان؟
    قابل ذکر است که من تک فرزند هستم و پدر و مادرم سنشون بالا هست
    عقد ایران و آمریکا اهمیتی نداره، مدرک عقد ایران با ترجمه رسمی کافیه. برای ویزا باید بعد از ازدواج همسرتون درخواست ویزا بدن برای شما. بهتره با وکیل صحبت کنن چون پروسه ش یک مقدار پیچیده هست. در مورد زمانش با دقت نمیشه گفت باتوجه به تراول بن و بک گراند چک، بین 6 تا 18 ماه ممکنه متغیر باشه. بعد از گرفتن گرین کارد میتونید به ایران برای بازه های زمانی زیر 6 ماه سفر کنید، بیشتر از 6 ماه باید درخواست اجازه ورود مجدد بدید. با توجه به تراول بن پدر و مادرتون بعیده ویزا بگیرن.
    There is no royal road to science, and only those who do not dread the fatiguing climb of its steep paths have a chance of gaining its luminous summits

سلام من دارم با یک دختر امریکایی ازدواج میکنم
    چطور انجام بدم
    الان ایرانم
    برم ترکیه و اونجا ازدواج کنم بعد ازدواج چطور برم امریکا ؟

چطور ویزا بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)