صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: آرشیو شده : تحصیل و زندگی‌ دانشجویی در ملبورن ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تحصیل و زندگی‌ دانشجویی در ملبورن

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    با سلام. بهترین کار اینه که برید توی سایت CRICOS به تفکیک رشته و ایالت میتونید سرچ کنید. حالا چرا حتما میخواید توی ملبورن باشه؟
    http://cricos.deewr.gov.au/?Redirect=Y
    بابت سایتی که معرفی کردید ممنون جهان جان...
    مطلب اول اینه که من تقریبا تمام دانشگاه های ملبورن رو نگاهی انداختم ولی چیزی مربوط به طیور پیدا نکردم. گفتم شاید به اسم دیگه ای این رشته تو دانشگاه های ملبورن ارائه می شه. به همین دلیل از دوستان پرسیدم که ببینم کسی اطلاعی داره.
    در مورد سئوالت هم باید بگم راستش یکی از دوستان نزدیک من تا چند وقت دیگه عازم ملبورنه...اگر ملبورن باشم واسۀ منم خیلی بهتره...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

شاید این به رشتتون مربوط باشه
    http://cricos.deewr.gov.au/Course/Co...CourseID=64717

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط tititoti نمایش پست ها
    سلام...
    دوستان فارق التحصیل مهندسی علوم دامی هستم. حالا می خواستم از دوستان بپرسم اطلاعی دارند که کدوم دانشگاه ملبورن مستر رشتۀ من رو در گرایش پرورش یا تغذیۀ طیور دارند؟
    متاسفانه تو سایت هیچ کدوم نتونستم رشته های مربوط به علوم دام رو پیدا کنم.
    پیشاپیش هم ممنونم..
    شاید این به رشتتون مربوط باشه
    http://cricos.deewr.gov.au/Course/CourseDetails.aspx?CourseID=64717

خیلی ممنونم از شما daffodile20 عزیز. اونها رو دیدم ولی خیلی کلی هستند...در هر حال از دوستان ممنونم. امروز با دانشگاه چارلز سترت مکاتبه داشتم. مثل اینکه رشته های متنوعی داشتند که تازه اضافه شده....

ممنونم از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

سلام دوستان. من واقعا حیفم میاد این رابطهٔ دوستی‌ و همکاری که ما اینجا داریم بعد از رفتنمون از بین بره. البته می‌دونم پامون که برسه اونجا انقدر سرمون شلوغ میشه که وقت سر خاراندن نداشته باشیم ولی‌ این دوستیها سرمایه هستند، نباید راحت از دست برن. پیشنهاد می‌کنم یه برنامهٔ میت بذاریم و همدیگر رو ببینیم و بیشتر آشنا بشیم، شاید این دیدار مقدمه ای بشه که رابطمون بعد از رفتن هم حفظ بشه. لطفا نظر خودتون رو اینجا بذارید و البته پیشنهاد برای محل و زمان برنامه.
    موفق باشید.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

سلام دوستان. من واقعا حیفم میاد این رابطهٔ دوستی‌ و همکاری که ما اینجا داریم بعد از رفتنمون از بین بره. البته می‌دونم پامون که برسه اونجا انقدر سرمون شلوغ میشه که وقت سر خاراندن نداشته باشیم ولی‌ این دوستیها سرمایه هستند، نباید راحت از دست برن. پیشنهاد می‌کنم یه برنامهٔ میت بذاریم و همدیگر رو ببینیم و بیشتر آشنا بشیم، شاید این دیدار مقدمه ای بشه که رابطمون بعد از رفتن هم حفظ بشه. لطفا نظر خودتون رو اینجا بذارید و البته پیشنهاد برای محل و زمان برنامه.
    موفق باشید.
    پيشنهاد خوبيه، بسيار موافقم. حداقل اگر اونجا هم خواستيم همديگر رو ببينيم قيافه همديگر رو ميشناسيم.

موفق باشید.
    منم به شدت موافقم. فقط فکر می کنم بر اساس قوانین فروم باید با هم به صورت پیغام خصوصی هماهنگ کنیم. فکر می کنم بهتره دوستانی که موافقن به جهان جان یک پیغام بزنن تا بتونیم زمان و مکان رو مشخص کنیم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic expert-Dr. Shariaty

Wink پاسخ : تحصیل و زندگی‌ دانشجویی در ملبورن

سلام من کارشناسی ناپیوته الکترونیک هستم میخوام دانشگاه های perth فاند میدن؟ دوم اینکه من می خوام تغییر گرایش بدم برای مستر میخوام risk engineering یا رشته هایی مثل این ادامه بدم ، تو اونجا میشه یا نه؟و اینکه کی و چطور برا اونجا اپلی کنم؟مرسی از کمکتون .ببخشید ملبورن نه perth

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    منم به شدت موافقم. فقط فکر می کنم بر اساس قوانین فروم باید با هم به صورت پیغام خصوصی هماهنگ کنیم. فکر می کنم بهتره دوستانی که موافقن به جهان جان یک پیغام بزنن تا بتونیم زمان و مکان رو مشخص کنیم.
    کاملا درسته محسن جان. دوستان لطفا pm بذارید. ممنون.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز، تا به حال ۳ نفر برای برنامه اعلام آمادگی کردند. لطفا برای پیشنهاد زمان و مکان (بجای پیغام خصوصی) در صفحهٔ بازدید کننده من پیغام بگذارید که برای باقی‌ دوستان هم قابل مشاهده باشه. . با تشکر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)