صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: آرشیو شده : تحصیل و زندگی‌ دانشجویی در ملبورن ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

پیش فرض پاسخ : تحصیل و زندگی‌ دانشجویی در ملبورن

میتونی از سایت های زیر برای پیدا کردن خونه استفاده کنی
    محله های malvern , south yarra , به موناش نزدیک هستند
    www.domain.com.au , realestate.com.au

Junior Member

sسلام دوستان. من 1 october ملبورن هستم. از دانشگاه ملبورن پذیرش دارم. Graduate house بهم جا نمیده. کسی میتونه راهنمایی کنه که برای اسکان موقت چیکار میتونم بکنم؟ خیلی ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

نقل قول نوشته اصلی توسط taltog نمایش پست ها
    sسلام دوستان. من 1 october ملبورن هستم. از دانشگاه ملبورن پذیرش دارم. Graduate house بهم جا نمیده. کسی میتونه راهنمایی کنه که برای اسکان موقت چیکار میتونم بکنم؟ خیلی ممنونم.
    حتما از قبل یه جا رززو کن چون وقتی برسی احتمال داره جا پیدا نکنی
    می تونی چند روز اول هتل بگیری اگه بخای ارزون تر بشه میتونی بری backpacker

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

اینم backpacker خوب و ارزون:
    http://greenhouse.melbourne-hostels.com.au
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

خیلی ممنون از amp و jahan.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

جا داره یک بار دیگه به دوستانی که میان La Trobe یادآوری کنم که میتونند از سرویس pick up دانشگاه استفاده کنند که کاملا مجانی‌ هست و شما رو از فرودگاه به محلی که رزرو کردید میرسونن.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

سلام به دوستان. دوستان عزیزی که تو ملبورن زندگی میکنن اطلاعی از فروشگاه ها یا رستوران های ایرانی تو ملبورن دارن؟ ترجیحاً نزدیک ملبورن یونی باشه؟
    من یه دو هفته ای میشه که اومدم ملبورن ، یه کمی با مشکل غذا مواجه شدم. اصلاً ذائقه ام استرالیایی نیست!

Junior Member

سلام
    من امیر هستم 4 ماهی است که ملبورن هستم ، می خواهم نزدیک سی تی و نزدیک دانشگاه ملبورن نقل مکان کنم چون یک کار نزدیک دانشگاه پیدا کردم. اگر کسی است که با هم یک خانه خوب بگیریم یا خونه شخصا گرفته و بدش نمی یاد با یک نفر دیگه شر کنه به من خبر بدید.
    زمان ایده آل برای من 1 مارس 2012 می باشد.
    و اما ویژگی های من و جایی که دنبال آن هستم در زیر آمده است که یک بار نوشته ام یکم تنبلیم می یاد ترجمه کنم.
    no pet, no smoking, no or rare party, neat, polite, easy going, kind,
    respectful, I watch TV at least one hour per day to boost my english , high speed internet is so so essential without interruption, fully furnished, separate toilet,bathroom could be shared, comfortable enough to study, enough privacy.
    I could tolerate warm weather but I will be discharged with cold weather so i need good heater system
    I am so neat. most of time is spent behind my desk working on my laptop. so I need robust ,comfortable desk and chair.
    I am easy going. concentrate on my work but I love to have fun sometimes when I become bored of staring at screen.
    I am a little shy.
    If I could match with home mate and its environment I will extend my stay.
    ویرایش توسط cen_224 : February 21st, 2012 در ساعت 07:30 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

من میتونم یک استودیو مستقل بهت معرفی کنم محلش دقیقا پیش دانشکدهunimel eduction قیمت 255pw
    http://www.s-h-a.com.au/pol/property...&f_ct=9&f_ps=2
    نقل قول نوشته اصلی توسط cen_224 نمایش پست ها
    سلام
    من امیر هستم 4 ماهی است که ملبورن هستم ، می خواهم نزدیک سی تی و نزدیک دانشگاه ملبورن نقل مکان کنم چون یک کار نزدیک دانشگاه پیدا کردم. اگر کسی است که با هم یک خانه خوب بگیریم یا خونه شخصا گرفته و بدش نمی یاد با یک نفر دیگه شر کنه به من خبر بدید.
    زمان ایده آل برای من 1 مارس 2012 می باشد.
    و اما ویژگی های من و جایی که دنبال آن هستم در زیر آمده است که یک بار نوشته ام یکم تنبلیم می یاد ترجمه کنم.
    no pet, no smoking, no or rare party, neat, polite, easy going, kind,
    respectful, I watch TV at least one hour per day to boost my english , high speed internet is so so essential without interruption, fully furnished, separate toilet,bathroom could be shared, comfortable enough to study, enough privacy.
    I could tolerate warm weather but I will be discharged with cold weather so i need good heater system
    I am so neat. most of time is spent behind my desk working on my laptop. so I need robust ,comfortable desk and chair.
    I am easy going. concentrate on my work but I love to have fun sometimes when I become bored of staring at screen.
    I am a little shy.
    If I could match with home mate and its environment I will extend my stay.

سلام دوستان

من به راهنمایی فوری بچه های ملبورن احتیاج دارم.

من و همسرم ارشد برق هستیم و برای PhD اقدام کردیم. به تازگی همسرم از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفته با بورس برای هزینه زندگی و تحصیل و من هم پذیرشم از دانشگاه RMIT اومده، که خوب اگر بورس میداد با توجه به نزدیکی دانشگاه ها ایده ال بود. ولی این طور که فهمیدم برای بورسش، باید با داشتن پذیرش و توی بازه مشخصی، که میشه اخر 2012 اقدام کرد و تازه ظاهرا امیدی هم به اینکه بورس بدهند نیست.
    خلاصه اینکه ما هنوز هیچ کدوم از offer ها رو قبول یا رد نکردیم و این در حالیه که از جای دیگه ای توی دنیا هم فعلا جواب مثبت نداریم.

لطفا کمک کنید. ما فعلا برناممون اینه که RMIT رو بیخیال شیم، ملبورن همسرم رو accept کنیم و بعد من به عنوان همراهش بیام و اونجا اقدام کنم. کسی پیشنهادی داره؟ برای بورس گرفتن از دانشگاه ملبورن اوضاعم تعریفی نداره. ( مخابرات سیستم/ امیرکبیر/ معدل ارشد 16/ و 2 تا مقاله خارجی که تازه اسم اول هم نیستم).

شنیدم دانشگاه موناش چون جز گروه 8 هست به نسبت خوب بورس میده؟ شرایطش چه طوری؟ می تونید راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم که اومدم اونجا پزیرش و بورس بگیرم. اقا تازه بدتری قسمت قضیه اینکه من تا سال دیگه این موقع سربازم (امریه). پیشا پیش از هر نوع پیشنهادی تشکر می کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)