نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سفر به آلمان به عنوان پرستار - Aupair-Mädchen

Junior Member Keivan1371 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cologne/Dentistry

Lightbulb سفر به آلمان به عنوان پرستار - Aupair-Mädchen

درود بر کاربران گرامی انجمن،

میخواستم از در مورد یکی از امکانات خوبی که زیاد دیده نشده صحبت کنم که کاربران مد نظر خودشون قرار بدن استفاده کنند.
    در کشورهای آلمان و اتریش یک سیستم جذب پرستار بچه هست بدین قرار که دخترهاو پسرهای مجرد بین 18 تا 25 سال میتونن به عنوان پرستار بچه به مدت 6 ماه و یا یکسال با خانواده ای آلمانی زندگی کنند. وظایفشون محدود میشه به موارد زیر:
    کمک به بچه ها در انجام تکالیف
    بردن و بازگرداندن بچه به مدرسه
    حمام بردنشون
    غذا دادن به بچه ها
    گذراندن اوقات فراغتشون با شما
    و در عوض در طول این مدت شما اجازه دارید به کلاس زبان برید و فرصت آشنایی با فرهنگ و زبان آلمان رو پیدا کنید.
    هزینه های کلاس شما توسط خانواده پرداخت میشه ضمنا ماهیانه پول تو جیبی دریافت میکنید در منزل یک اتاق رو به شما اختصاص میدن و در هفته معمولا یک یا دو روز رو استراحت دارید.
    خیلی از دخترهای اروپای شرقی قبل پذیرش شدن توسط دانشگاه از طریق این سیستم وارد آلمان شده و بعد از تقویت زبان و آمادگی بعد از دوره یکساله وارد دانشگاه می شوند.
    مزایاش برای شما آشنایی با آلمان، گذاراندن دوره زبان به رایگان و فرصتی یکساله! پیش از شروع تحصیل به نظر خود من واقعا آدم نیاز داره مدتی در این کشور باشه و بعد تصمیم جدی به ماندن بگیره.

من به صورت مختصر نحوه درخواست دادن و جزئیات دیگر رو براتون مینویسم که میتونید شخصا براش اقدام کنید.

از آژانسهایی که مخصوص پرستاریابی هستن مورد زیر هست که یکی از آشنایان خود من اقدام کرد و راضی بود.

http://www.au-pair-agentur-chance.de/

پذیرش شما رایگان هست (هزینه ها رو خانواده آلمانی پرداخت میکنه)
    مدارک مورد نیاز:
    پاسپورت
    عکس
    نامه به خانواده آلمانی
    زندگی نامه
    گواهی سلامت (در خود سایت دانلود میکنید و پزشکتون پر میکنه)
    عکسهای شخصی
    گواهی که نشان بده شما در حوزه کودک تجربه دارید
    گواهی زبان آلمانی حداقل آ1

اطلاعات بیشتر رو میتونید از طریق ارتباط با آژانس بگیرید البته من یک فایل پی دی اف درست کردم که اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون میگذارد.
    سوالاتی که از من دارید رو لطفا همین جا مطرح کنید تا هم دیگران استفاده کنند و هم در وقت صرف جویی شود.
    ممنون و موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط epezhman : October 22nd, 2016 در ساعت 10:36 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفر به آلمان به عنوان پرستار - Aupair-Mädchen

من برادرم ساکن آلمان هست(یعنی تابعیت آلمانی ایرانی داره). میتونم برم و پرستار بچشون بشم؟ خودم خندم میگیره ، کار بکجا کشیده. ولی خارج از شوخی اونا درخواست بدن، میتونم بروم یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)