نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: حرفه حسابداري در كانادا

Junior Member

پیش فرض حرفه حسابداري در كانادا

با سلام

به نظر مياد حسابداران كمي از ايران به كانادا مهاجرت كردند. ميخواستم خواهش كنم دوستان حسابداري كه مقيم كانادا هستند و يا حسابداراني كه قصد مهاجرت به كانادا رو دارند اينجا تجربيات و اطلاعاتمون رو با هم به اشتراك بگذاريم.

با تشكر از همگي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حرفه حسابداري در كانادا

از دوستان حسابدار كسي اينجا نيست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosro1380 نمایش پست ها
    از دوستان حسابدار كسي اينجا نيست؟
    رشته من حسابداریه و قصد مهاجرت دارم ولی متاسفانه اطلاعاتی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdij007 نمایش پست ها
    رشته من حسابداریه و قصد مهاجرت دارم ولی متاسفانه اطلاعاتی ندارم
    سلام و درود دوست عزیز
    به نظر میاد که اگر از دوستان حسابداری کسی هم مهاجرت کرده زیاد از این فروم استفاده نکرده ولی خوب حداقل شما تنها نیستی من هم قصد مهاجرت دارم از طریق رشته حسابداری و اکسپرس اینتری تا آنجایی که من بررسی کردم برای رشته حسابداری شما باید عضو انجمن CGA کانادا از طریق یکی از ایالت ها در بیایید یا اگر موفق به دریافت ACCA شدی اونجا معافیت شامل حالت میشه به هر حال بعد از دریافت گواهینامه سی جی ای موفق به کار در رشته تخصصی خودت یا خودمون خواهیم شد پیشنهادی به شما اینه البته بررسی بیشتر کن نه صرفا پیشنهاد من اینکه وقتی وارد کانادا شدی در یک دوره شش یا یکساله رشته حسابداری یک کالج وارد شو بعد مدرکشو بگیر بعدش راحتتر کار پیدا می کنی چون کانادایی ها به فارغ التحصیل های دانشگاهها یا کالج های خودشون راحتتر کار میدم دلیلشون هم اینه هم در محیط خارج یا... آداب رسوم مردم کانادا را آموختند و هم سیستم کاربردی حسابداری خاص خودشون.
    لطفا اگر اطلاعات جدیدی دریافتی با من share کن.
    موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghp نمایش پست ها
    سلام و درود دوست عزیز
    به نظر میاد که اگر از دوستان حسابداری کسی هم مهاجرت کرده زیاد از این فروم استفاده نکرده ولی خوب حداقل شما تنها نیستی من هم قصد مهاجرت دارم از طریق رشته حسابداری و اکسپرس اینتری تا آنجایی که من بررسی کردم برای رشته حسابداری شما باید عضو انجمن CGA کانادا از طریق یکی از ایالت ها در بیایید یا اگر موفق به دریافت ACCA شدی اونجا معافیت شامل حالت میشه به هر حال بعد از دریافت گواهینامه سی جی ای موفق به کار در رشته تخصصی خودت یا خودمون خواهیم شد پیشنهادی به شما اینه البته بررسی بیشتر کن نه صرفا پیشنهاد من اینکه وقتی وارد کانادا شدی در یک دوره شش یا یکساله رشته حسابداری یک کالج وارد شو بعد مدرکشو بگیر بعدش راحتتر کار پیدا می کنی چون کانادایی ها به فارغ التحصیل های دانشگاهها یا کالج های خودشون راحتتر کار میدم دلیلشون هم اینه هم در محیط خارج یا... آداب رسوم مردم کانادا را آموختند و هم سیستم کاربردی حسابداری خاص خودشون.
    لطفا اگر اطلاعات جدیدی دریافتی با من share کن.
    موفق باشی
    کسی میدونه این مدارک حسابداری کانادا ویا معادلشون رو میشه انلاین شرکت کردومدرک گرفت یا نه حتما باید کالج رفت اونجا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

https://www.applyabroad.org/forum/sh...AF%D8%A7/page3
    این تاپیک لینک سایت های کاریابی توش هست . میتونید سرچ کنید برای حسابداری از مدیریت تا book keeper . اینکه کارفرماها توی حسابداری دقیقا دنبال چه کارها وتواناییهایی هستند . نکته جالبش اینکه چند مورد من دیدم که مدرک acca هم نمیخواستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

https://www.cpaontario.ca/become-a-c...tion-agreement
    اینم لینک cpa کانادا وتوافقنامه با accaانگلستان برای پذیرفتن مدارک . که دوستمون ghpزحمتشو کشیدن .
    با اجازه مدیران گروه سعی میکنم اطلاعات مربوط به حسابداری رو تو همین تاپیک جمع کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)