نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جه

سلام دوستان من سال 94 فارغ التحصیل شدم از رشته معماری
    هدفم این هست که اول برای تحصیل و بعدشم برای زندگی برم یکی از کشور های خارجی.دختر عموهام استرالیا زندگی میکنن و میگن ک کشور امن و خوبیه.ولی در کل نمیدونم کدوم کشورو انتخاب کنم.ولی بیشتر نظرم رو آمریکا و کانادا و استرالیاست .چون وقت ندارم ک برای مثال زبان آلمانی برم کلاس یا ....
    معدل کارشناسی من 16.18 هست از دانشگاه سراسریه
    8 ماه تو ی شرکت معماری بدون بیمه کار کردم و بعد اونم الان حدود یک سالی میشه که با بیمه تامین تو ی شرکت رتبه 3 مشاور معماری مشغول به کار هستم .
    دوستان نوشته بودن اول باید به دانشگاه های مختلف ایمیل بزنم تا ببینم کدوم دانشگاه قبولم میکنن بعد درباره فاند باهاشون صحبت کنم چون واقعا بدون فاند توانایی مالی ندارم که برم.تازه خوندم نوشته بودن که اگه برای تحصیل میری نباید بگی که میخوای اونجا اقامتم بگیری و میخوای برگردی...
    من که گیج شدم
    از اونجایی که تو مسیر تازه کار هستم و اطلاعی ندارم میخواستم ازتون راهنمایی بخوام ببینم که اصلا باید چه کار کنم؟باید برم با ی وکیل صحبت کنم کار هامو انجام بده یا خودمم میتونم کارهارو انجام بدم...یا اصلا چند سال کار کنم پولامو جمع کنم بعدا اقدامی بکنم.تو اون ایمیلی ک قراره برای دانشگاه های مختلف بفرستم باید چه نکاتی گفته شه.
    در ضمن امسال فوق لیسانس هم مجاز شدم و انتخاب رشته کدم البته احتمال زیاد دانشگاه آزاد قبول میشم.حالا موندم ک پول خرج کنم برم دانشگاه آزاد یا پولارو جمع کنم اپلای کنم.چقدر پروسه ی اپلای کردن تا رفتن طول میکشه؟
    ویرایش توسط m0e0m0a0r : June 27th, 2017 در ساعت 02:44 PM دلیل: اضافه کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)