صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی های دوستان. پس با خواندن هم میتونم به نتیجه برسم؟ فقط اگه ممکنه دو سه تا کلید واژه که کمک کنه برای شروع سرچ بهم بدید ممنون میشم. در ضمن در زمینه همین معماری اروپایی اسلامی که در اسپانیا یا رنسانس که در ایتالیا هست باشه.در ضمن برای پورتفولیو کار عملی نیازه یا نه؟ دقیقا چی هست؟ ممنون.
    ببین باید اول ببینی چی هست پس قطعا مطالعه میتونه کمکت کنه ولی طراحی بحثش جداست.تاریخ معماری جهان دوره های مختلفی داره همین هایی که گفتی کلید واژه ها محسوب میشن.پورتفولیو همون کارهای عملی رشته های هنری و بصریه چون رشته های مثل معماری دانشجوهاشون نمیتونن فقط با معدل و مقاله پذیرش بگیرن.سرچ کنین portfolio خیلی چیزا میتونین پیدا کنین.اونقدر که پورتفولیو میتونه باعث گرفتن پذیرش بشه که قدرت دانشجوها اون تو دیده میشه بقیه مدارک باعث نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-طراحی شهری

دوستان رشته ای که معادل تکنولوژی معماری باشه تو دانشگاههای آمریکا و اروپا به چه اسمی هست؟؟ کلا رشته ای که پیوند معماری و تکنولوژی باشه

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی ناپیوسته معماری هستم دانشگاه سراسری درس میخونم و معدلم 18.80 هست و آیلتس 7 هم دارم.قبلا لیسانس برق خوندم و انصراف دادم و کاردانی گرفتم. میخوام برای ارشد و دکترا از طراحی فاصله بگیرم و بیشتر ریسرچ باشه و تیوری. به زمینه انرژی، معماری پایدار، مدیریت پروژه و حتی فلسفه و مطالعات معماری هم علاقمندم. با این تفاسیر لازمه که اضافه کنم کار خیلی شاخصی برای پورتفولیوم ندارم و فقط همون پروژه های طرحم هستن. با این وجود و با توجه به اینکه برای رشته هایی میگردم که بیشتر تیوری هستن تا عملی شانس پذیرش با فاند رو از کدوم دانشگاه ها دارم؟ اصلا برام فرقی نداره کدام کشور باشه ولی دانشگاه متوسط و خوب مد نطرم هست. چه چیزی به شرایط من کمک میکنه و شانسم رو بالا میبره؟ برم دنبال کار طراحی بیشتر و بهتر یا کار مقاله تو همون زمینه ها ؟
    اگر راهنمایی کنید منو از شما خیلی خیلی ممنون خواهم شد.

وقت بخیر
    شرایطی برام پیش اومده که برای ادامه زندگی قصد مهاجرت به ملبورن استرالیا رو دارم
    لیسانس معماری با معدل 16/80
    فوق معماری با معدل 18/5 البته هنوز پایان نامه نگذروندم
    دارم برای آیلتس میخونم و هنوز موضوع پایان نامه رو انتخاب نکردم
    حالا چند تا سوال اول اینکه به نظرتون بازار کار معماری تو استرالیا برای کدوم گرایش بهتره که موضوع پایان نامه رو مرتبط باهاش بردارم
    و اگه بخوام دکتری بخونم کدوم گرایشا رو پیشنهاد میکنین که تو تایمی که دارم سعی کنم مرتبط باهاش مقاله بنویسم؟

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخگوی سوال بنده باشید
    من در حال حاضر دارم روی پایان نامه ارشدم کار می کنم باتوجه به اینکه رشته من معماری است آیا می تونم برای دکتری رشته دیگری رو برای دانشگاههای آمریکا اقدام کنم یا امکان پذیر نیست؟؟؟(منظورم تغییر رشته است)

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

رشته sustainable energy architecture تا چه حد رشته مورد علاقه در کشورهای خارجی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری

سلام دوستای گرامی
    من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد. برای فوق هم ادامه ندادم، معدل لیسانس 14 هست اما سابقه کاری نسبتاً خوبی دارم( 6 سال در شرکت های مهندسین مشاور در زمینه طراحی هتل پنج ستاره و طراحی صدا و سیما و یکسری کارهای خاص مثل پارک علم و فناوری) همچنین یه رتبه هم توی مسابقات بین المللی دارم، به نظر شما کدوم دانشگاه های اروپایی و آمریکایی برای مستر شرایط مناسبی از لحاظ هزینه دانشگاهی (رایگان یا هزینه پایین)دارند؟ اگر اطلاعات دقیق بدید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخگوی سوال بنده باشید
    من در حال حاضر دارم روی پایان نامه ارشدم کار می کنم باتوجه به اینکه رشته من معماری است آیا می تونم برای دکتری رشته دیگری رو برای دانشگاههای آمریکا اقدام کنم یا امکان پذیر نیست؟؟؟(منظورم تغییر رشته است)
    سلام تا جایی که من می دونم هر رشته ای رو که بخواید بگذرونید باید در دوره لیسانس رشته مرتبط رو خونده باشید اما خب شاید استثنا هم باشه شرایط پذیرش در هر رشته ای رو که قصد خوندنش رو دارید بررسی کنید نوشته که چه شرایطی رو باید داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_mkh نمایش پست ها
    سلام دوستای گرامی
    من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد. برای فوق هم ادامه ندادم، معدل لیسانس 14 هست اما سابقه کاری نسبتاً خوبی دارم( 6 سال در شرکت های مهندسین مشاور در زمینه طراحی هتل پنج ستاره و طراحی صدا و سیما و یکسری کارهای خاص مثل پارک علم و فناوری) همچنین یه رتبه هم توی مسابقات بین المللی دارم، به نظر شما کدوم دانشگاه های اروپایی و آمریکایی برای مستر شرایط مناسبی از لحاظ هزینه دانشگاهی (رایگان یا هزینه پایین)دارند؟ اگر اطلاعات دقیق بدید ممنون میشم
    سلام.
    منظور شما از هزینه پایین چه قدره؟ بیینید طبق اطلاعاتی که من دارم تحصیل معماری در نروژ و مدارس دولتی فرانسه (البته در صورتی که فرانسوی بلد باشید) رایگان هست و در کشور بلژیک هم دانشگاه لوون هزینه پایینی داره یعنی حتی از هزینه دانشگاه آزاد کمتره. دانشگاه های آمریکایی معمولا هزینه پایینی ندارند مگه این که بتونید فاند بگیرید.

سلام به همه دوستان
    توی ایران رشته‌ای هست بنام «مدیریت پروژه و ساخت» که در کنکور ارشد زیر گروه «هنرهای ساخت و معماری» هست (متفاوت با «مهندسی و مدیریت ساخت»، از زیر مجموعه‌های عمران) ، میخواستم بدونم معادل این رشته در دانشگاه‌های اروپا و آمریکا چی هست؟؟
    آیا در صورت پذیرش در مقطع دکترا، بازار کارش برای فارغ التحصیلان غیربومی مناسب هست، بطوری که بشه جذب شد و موندگار شد؟ چونکه توی تاپیک عمران درباره رشته construction management یه مقدار بحث شده بود و دوستان میگفتن بازار کارش برای مقاطع بالاتر از لیسانس و غیربومی‌ها خوب نیست و اونجا میگفتن بهتره بجای خوندن این رشته بریم و رشته های زیر مجموعه معماری که در همین زمینه هست رو بخونیم.
    کلا ممنون میشم اگر کسی درباره مدیریت پروژه و ساخت اطلاعات داره در اختیار بذاره همچنین اگر دانشگاهی رو میشناسید که در مقطع ارشد یا دکترا این رشته رو در آمریکا ارایه میده معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)