صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

با سلام، من کارشناسی معماری هستم و علاقمند به مباحث روانشناسی . قصدم این هست که در زمینه روانشناسی و کاربرد اون در معماری و هنر ادامه تحصیل بدم. به نظر شما بهترین راه پیش روی من چیه؟( با توجه به این که به کمک هزینه تحصیلی هم نیاز دارم )
    آیا اصولا چنین گرایشی در دانشگاه های خارج کشور وجود داره که مستقیما وارد اون بشم یا باید از مسیر معماری یا روانشناسی ورود کنم به این مبحث؟
    آیا گرفتن مدرک ارشد روان شناسی در ایران می تونه کمکی به من بکنه؟ یابهتره با همین مدرک کارشناسی معماری روی پژوهش و نوشتن مقاله سرمایه گذاری کنم؟ با سپاس

Junior Member

سلام
    نمی دونم محل مطرح کردن سوالم یا کلا سوالم درسته یا نه ؟؟!! ولی شدیدا دنبال یه موضوع برای پایان نامه ی ارشد می گردم که بعدا بتونم توی همون شاخه برای دکتری اقدام کنم. بیشتر دنبال موضوعاتی می گردم که جبنه ی تحقیقاتیش بیشتر از طراحیش باشه و تحقیق میدانی داشته باشه. حسابی گیج شدم ممنون میشم اگه کسی بتونه در مرود موضوعاتی که اونور مخصوصا اروپا(مخصوصا هلند،آلمان) بیشتر جای کار داره راهنمائیم کنه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamt نمایش پست ها
    سلام
    نمی دونم محل مطرح کردن سوالم یا کلا سوالم درسته یا نه ؟؟!! ولی شدیدا دنبال یه موضوع برای پایان نامه ی ارشد می گردم که بعدا بتونم توی همون شاخه برای دکتری اقدام کنم. بیشتر دنبال موضوعاتی می گردم که جبنه ی تحقیقاتیش بیشتر از طراحیش باشه و تحقیق میدانی داشته باشه. حسابی گیج شدم ممنون میشم اگه کسی بتونه در مرود موضوعاتی که اونور مخصوصا اروپا(مخصوصا هلند،آلمان) بیشتر جای کار داره راهنمائیم کنه
    درود
    دو مورد توی دنیا خیلی مطرح هست که هم RESEARCH داره هم میتونی مقاله ISI بدی و برای معماری مطرح هستش.
    1-معماری پایدار
    2-مدیریت معماری
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHRZAD517 نمایش پست ها
    با سلام، من کارشناسی معماری هستم و علاقمند به مباحث روانشناسی . قصدم این هست که در زمینه روانشناسی و کاربرد اون در معماری و هنر ادامه تحصیل بدم. به نظر شما بهترین راه پیش روی من چیه؟( با توجه به این که به کمک هزینه تحصیلی هم نیاز دارم )
    آیا اصولا چنین گرایشی در دانشگاه های خارج کشور وجود داره که مستقیما وارد اون بشم یا باید از مسیر معماری یا روانشناسی ورود کنم به این مبحث؟
    آیا گرفتن مدرک ارشد روان شناسی در ایران می تونه کمکی به من بکنه؟ یابهتره با همین مدرک کارشناسی معماری روی پژوهش و نوشتن مقاله سرمایه گذاری کنم؟ با سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHRZAD517 نمایش پست ها
    دوستان کسی پاسخ سوال منو نمی دونه؟

دوست عزیز با توجه به تجربه چندین ساله بنده و جستجوی کل دانشگاه های آمریکا و اروپا و کانادا تا حالا چنین گرایشی یا چنین موضوعی ندیدم و کلا این دو چیز یعنی معماری و روانشناسی دو بحث کاملا جداس حالا معماری و فلسفه بود یه چیزی ولی به شخصا من ندیدم.
    بهتره شما روی یکی تمرکز کرده و ادامه بدید تا به یه نتیجه مطلوب برسی
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    خسته نباشین
    من لیسانس معماری هستم و میخوام برای مستر گرایش مدیریتیه رشته معماری رو در کشور ایتالیا بخونم
    اگه ممکنه در مورد دانشگاه با رتبه خوب در ایتالیا که این گرایش رو داره راهنماییم کنید لطفا
    چون برای دکترا میخوام برای امریکا اقدام کنم باید واسه مستر یک دانشگاه خوب در ایتالیا درس بخونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Gift_5373 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشین
    من لیسانس معماری هستم و میخوام برای مستر گرایش مدیریتیه رشته معماری رو در کشور ایتالیا بخونم
    اگه ممکنه در مورد دانشگاه با رتبه خوب در ایتالیا که این گرایش رو داره راهنماییم کنید لطفا
    چون برای دکترا میخوام برای امریکا اقدام کنم باید واسه مستر یک دانشگاه خوب در ایتالیا درس بخونم
    درود
    دوست عزیز یه سر به فروم ایتالیا بزنی من اونجا در خدمتم.
    گرایش مدیریت تو ایتالیا نیستش با اومدن به فروم و مطرح کردن رزومه بیشتر راهنماییتون میکنم.

سلام دوستان
    بین این دو مدرک معماری کدومشون بهتره؟منظورم برای کار و عضویت نظام مهندسی آمریکا
    Master / M.S
    Master / M.Arch
    M.Arch بدون پایان نامه!
    این دو تا از مدرک دانشگاه emu هستش!!!بعد از اتمام تحصیل ارشد و پذیرش دکترا از آمریکا امیدی به عضویت در نظام مهندسی آمریکا هستش؟!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ازشد معماری

سلام.من لیسانس کامپیوتر (سخت افزار)و دانشجوی ارشد معماری هستم... برای گرفتن phd در امریکا یا اروپا مشکلی برام پیش نمیاد؟ یا سختر بهم پذیرش نمیدن؟ معدل لیسانسم 14.05 و دو ترم ارشدم 19.33 هستش...مرسی اگه بهم بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

اتفاقا شما شاید در موضوعاتی مثل Digital fabrication و parametric design یا robo arch برای دکتری از دیگران موفق تر باشید. بالاخره با چند تا زبان برنامه نویسی آشنایی دارید. ندارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tintila نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس کامپیوتر (سخت افزار)و دانشجوی ارشد معماری هستم... برای گرفتن phd در امریکا یا اروپا مشکلی برام پیش نمیاد؟ یا سختر بهم پذیرش نمیدن؟ معدل لیسانسم 14.05 و دو ترم ارشدم 19.33 هستش...مرسی اگه بهم بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    زیرشاخه ای از ارشد معماری در دانشگاههای خارج از کشور وجود داره که نیازی به طراحی با دست و نرم افزار نداشته باشه؟بیشتر تیوری باشه یا اجرایی؟
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)