صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

من لیسانس کامپیوتر دارم-کارشناسی ارشد اقتصاد .به نظرتون شانسی برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا معماری دارم همراه با فاند. تو کدوم کشورها میتونم پذیرش بگیریم.لطفا کمک کنید و راهنمایی کنید .به معماری خیلی علاقه ددارم تری دی مکس بلدم.یه سری کلاس معماری هم میخوام برم

Junior Member

در کل تصمیم به ناامیدی شما نیست اما پروسه دشواری هست
    ببینید به طور کلی فاند برای رشته معماری محدودیت داره نسبت به بقیه رشته ها برای دکترا هم مقالات یکی از گزینه های کمک کننده به این مساله و فاند هست
    مثلا از ما برای مستر پورتفولیو (دفترچه آثار هنری ) خواسته میشه که معمولا دانشجویان ایرانی کارهای دوره دانشگاهیشونو میذارن
    مساله بعدی این که همه ی کشورها تغییر رشته رو قبول نمیکنند
    با توجه به این مسایل چندین پیشنهاد برای شما دارم :
    1-کشورهایی که با تغییر رشته مشکل ندارند راپیدا کنید .
    2-به لحاظ مالی (بحث فاند) دانشگاههای اروپایی بعضا رایگان هستند مثل فرانسه ... اینها را هم چک کنید .
    3-همان طور که میدانید دوره دکتری پژوهشی هست پس شما بسیاری از مباحث را نمیدانید اگر بحث تغییر رشته اوکی شد "حتما" حتما "حتما" فول دوره های معماری را ببینید و سعی کنید از آن مدارک معتبر جمع آوری کنید هرچه بیشتر بهتر
    4-سابقه کاریتان را نمیدانم چطور حل کنید میشود برای اشنایی به عنوان کارآموز فعلا وارد شرکتی شوید اما برای دکتری سابقه تان کم خواهد بود ...
    5-این به نظرم یک راه منطقی هست : دوره های معماری را بروید در کنار آن ارشد معماری شرکت کنید رزومه معماری تان را قوی کنید
    سپس برای دکترا اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    من لیسانس کامپیوتر دارم-کارشناسی ارشد اقتصاد .به نظرتون شانسی برای گرفتن پذیرش در مقطع دکترا معماری دارم همراه با فاند. تو کدوم کشورها میتونم پذیرش بگیریم.لطفا کمک کنید و راهنمایی کنید .به معماری خیلی علاقه ددارم تری دی مکس بلدم.یه سری کلاس معماری هم میخوام برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

سلام
    کسی در مورد تلفیق زمینه های معماری و Media studies یا معماری و IT اطلاعاتی داره؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام چقدر اینجا خلوته
    کسی هست که تو یکی 2سال اخیر از دانشگاه های امریکا یا اروپا در رشته معماری یا زیرشاخهه های معماری پذیرش گرفته باشه؟ با فاند یا بدون فاند؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhii نمایش پست ها
    سلام چقدر اینجا خلوته
    کسی هست که تو یکی 2سال اخیر از دانشگاه های امریکا یا اروپا در رشته معماری یا زیرشاخهه های معماری پذیرش گرفته باشه؟ با فاند یا بدون فاند؟

درود
    شما هر کشوری مد نطرتون هست رو بگین و همچنین رزومتون رو که شانستون سنجیده بشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

من ترم4 (آخر) کاردانی رشته معماری دانشگاه سراسری(شبانه) هستم این 3 ترم گذشته معدل کل ام 18.20 بوده...
    از بهمن هم کارشناسی رو در دانشگاه آزاد شروع میکنم...با این وجود 2سال فرصت دارم تا بخوام اپلای کنم!
    فاند برام مهمه!میخوام بدونم به چه زیر شاخه هایی از معماری بیشتر و بهتر فاند میدن؟ و کدوم دانشگاه ها؟ (انتخاب اولم امریکاست..بعد کانادا و انگلیس و دیگر کشور های اروپایی که به زبان انگلیسی مستر معماری رو تدریس کنن)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhii نمایش پست ها
    من ترم4 (آخر) کاردانی رشته معماری دانشگاه سراسری(شبانه) هستم این 3 ترم گذشته معدل کل ام 18.20 بوده...
    از بهمن هم کارشناسی رو در دانشگاه آزاد شروع میکنم...با این وجود 2سال فرصت دارم تا بخوام اپلای کنم!
    فاند برام مهمه!میخوام بدونم به چه زیر شاخه هایی از معماری بیشتر و بهتر فاند میدن؟ و کدوم دانشگاه ها؟ (انتخاب اولم امریکاست..بعد کانادا و انگلیس و دیگر کشور های اروپایی که به زبان انگلیسی مستر معماری رو تدریس کنن)
    پس زمان خوبی داری.
    اول از همه سعی کن معدلت از 18 پایین نباشه.
    و تو این دو سال سعی کن تافل 100 به بالا رزومه قوی کار های خوب و طرح هایی که پاس خواهی کرد شاخ باشن که تو پرتفولیت استفاده کنی.
    بعد برای آمریکا و ایتالیا میتونی اقدام کنی.
    کانادا نمیشه چون اصلا فاند نمیده.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری همدان

سلام دوستام
    ترم اول ارشد معماری هستم ( گرایش معماری معماری (جنرال) ) میخوام واسه دکتری کشور کانادا پذیرش بگیرم ،با روند خیلی سختی روبروام؟ اگر برای ارشد اقدام کنم چطوره ؟ (کارشناسی و ارشد هردو دانشگاه آزاد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه سراسری شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط asadarc1984 نمایش پست ها
    بچه ها من میخوام رشته تکنولوژی معماری انگلیس انتخواب کنم کسی میدونه کدوم دانشگاهش بهتره؟برای این رشته؟ ممنون میشم از راهنمایتون
    با سلام من هم قصد دارم در ضمینه تکنولوژی معماری در انگلیس اقدام کنم آیا لیستی از دانشگاه های معتبر دریافت کردید؟

Junior Member

سلام،من فارغ التحصیل رشته معماری مقطع لیسانس از دانشگاه سراسری (شبانه ) هستم.تقریبا یک ساله که فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم .طراحی های دوره لیسانسم هم خیلی خاص نیستند ،معمولی اند.
    فصد ادامه تحصیل برای فوق لیسانس معماری در آلمان دارم .....برای پذیرش پرتفیلو لازم دارم؟؟توصیه نامه از استاد چی ؟ و این که برای این رشته فاند هم میدن ؟
    زبان انگلیسیم هم خوبه ولی برای گرفتن مدرک آیلتس یا تافل اقدام نکردم ،زبان آلمانی هم دارم میخونم ،می خواستم بدونم برای فوق لیسانس در آلمان خواندن رشته معماری به زبان آلمانی خیلی سخته ؟؟یعنی بهتره که به زبان انگلیسی بخونم ؟؟
    ترجیحا هم میخوام طراحی داخلی معماری بخونم (یا landscape)اما نمیدونم معماری با همچین زیرشاخه ای توی دانشگاه های آلمان هست یا نه ؟؟
    تو سایت daad رو هم گشتم برای به انگلیسی خوندن این رشته ،ولی رشته ای به اسم طراحی داخلی ندیدم ،بیشتر رشته های معماریش انگار طراحی شهری یا چیزای دیگه بود .... نمیدونم واقعا گیج شدم.....
    میخواستم بدونم کسی میتونه تو ای زمینه راهنماییم کنه که بهتره که فوق معماری به زبان آلمانی بخونم یا انگلیسی ؟؟؟؟؟
    و اگه بخوام چه طوری می تونم دانشگاه هایی که این رشته را دارن به زبان آلمانی پیدا کنم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)