صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Moderator

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyaa نمایش پست ها
    سلام،من فارغ التحصیل رشته معماری مقطع لیسانس از دانشگاه سراسری (شبانه ) هستم.تقریبا یک ساله که فارغ التحصیل شدم و سابقه کار ندارم .طراحی های دوره لیسانسم هم خیلی خاص نیستند ،معمولی اند.
    فصد ادامه تحصیل برای فوق لیسانس معماری در آلمان دارم .....برای پذیرش پرتفیلو لازم دارم؟؟توصیه نامه از استاد چی ؟ و این که برای این رشته فاند هم میدن ؟
    زبان انگلیسیم هم خوبه ولی برای گرفتن مدرک آیلتس یا تافل اقدام نکردم ،زبان آلمانی هم دارم میخونم ،می خواستم بدونم برای فوق لیسانس در آلمان خواندن رشته معماری به زبان آلمانی خیلی سخته ؟؟یعنی بهتره که به زبان انگلیسی بخونم ؟؟
    ترجیحا هم میخوام طراحی داخلی معماری بخونم (یا landscape)اما نمیدونم معماری با همچین زیرشاخه ای توی دانشگاه های آلمان هست یا نه ؟؟
    تو سایت daad رو هم گشتم برای به انگلیسی خوندن این رشته ،ولی رشته ای به اسم طراحی داخلی ندیدم ،بیشتر رشته های معماریش انگار طراحی شهری یا چیزای دیگه بود .... نمیدونم واقعا گیج شدم.....
    میخواستم بدونم کسی میتونه تو ای زمینه راهنماییم کنه که بهتره که فوق معماری به زبان آلمانی بخونم یا انگلیسی ؟؟؟؟؟
    و اگه بخوام چه طوری می تونم دانشگاه هایی که این رشته را دارن به زبان آلمانی پیدا کنم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ....
    درود
    قبل از همه شما باید ببینی که وزارت علوم آلمان مدرکی که از دانشگاه گرفتی رو قبول میکنه یا نه اگه قبول کنه حله اگه نه که نمیشه خوند.
    دوم اینکه حتما انگلیسی رو پیشنهاد میکنم که دلایلش زیاده.
    سوم اینکه داخلی گرایش خوبی نیست سعی کن پایداری با گرایش های نزدیک به این رو بخونی که رو بورسه و آینده خوبی داره.
    بعد شما میگی که یه ساله درست تموم شده برای همین باید ممانعت از تحصیل بدی برای آلمان یا پذیرش ارشد یا از سازمان وزارت علوم که مربوط به دانشگاه هست یه نامه بگیری.(برای اطلاعات بیشتر حتما تاپیک آلمان رو مطالعه کن)
    در کل برای همه رشته ها نیاز به پرتفولیو داری که پرتفولیو نقش اساسی در پذیرش داره.
    برای اینکه اطلاعات کاملی بدست بیاری پیشنهاد میکنم حتما تاپیک معماری رو کامل بخونی و همچنین این تاپیک رو و بعد اینکه دانشگاهت رو چک کردی اگه دیدی که تو لیست دانشگاه های وزارت علوم آلمان هست شروع کنی به پیدا کردن دانشگاه.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان منم راجع به دکتری تکنولوژی معماری در انگلیس همین سوال رو دارم ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

سلام من دانشجوی سال اخر مهندسی شهرسازی از دانشگاه دولتی مشهدم ، معدلم 14/5 و میخام واسه ارشد تو رشته ی معماری منظر اقدام کنم ، مدرک آیلتسمو دارم میگیرم ، میخاستم بدونم پیشنهادای شما چیه ؟ مدرک شهرسازی منو قبول میکنن؟ چه کشورهایی و چه دانشگاه هایی واسم بهتره؟ مرسی

Junior Member

سلام دوستان . من دانشچوی ارشد رشته معماری پایدار دانشگاه علم و صنعت هستم . تصمیم دارم که برای دکترا در همین رشته پایداری برای آلمان اقدام کنم . می خواستم ببینم کسی میتونه دانشگاه های خوب تو این زمینه رو در آلمان به من معرفی کنه؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط beigi90 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من دانشچوی ارشد رشته معماری پایدار دانشگاه علم و صنعت هستم . تصمیم دارم که برای دکترا در همین رشته پایداری برای آلمان اقدام کنم . می خواستم ببینم کسی میتونه دانشگاه های خوب تو این زمینه رو در آلمان به من معرفی کنه؟ ممنون

دوست عزیزم عذر خواهی می کنم این گرایش واسه کدوم مجموعست؟؟ معمای پایدار؟! منظور انرژی معماریه؟

Junior Member

سلام. به همه دوستان. من کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی معماری از دانشکده شریعتی دارم.چهار ساله فارغ اتحصیل شدم . پایان نامه ام در مورد مجتمع فرهنگی بود. و حدود سه سال و نیم سابقه کار دارم.زبانم خوبه. کار ترجمه تخصصی میکنم. اما تا به حال مدرکی ندالشته ام. مطالب دوستان رو خوندم و خودم به شخصه یک میانرشته معماری و ترجیح میدم. مثل تکنولوژی، انرژی معماری ... خیلی دلم میخواد فوق لیسانسمو در یک دانشگاه خارج از ایران بخونم که فرصت شغلی برام ایجاد کنه که بتونم در همون حیطه کار کنم. وحتی اقامت هم بگیرم. من شرایط مالی انچنانی ندارم. میخواستم بدونم امکانش هست من برای فوق لیسانس با هزینه کمک دانشجویی جایی پذیرفته بشم. روندش چطوریه. دوستان اگر کسی میتونه کمکی کنه واقعا لطف بزرگی کرده. بعضی از دوستان به من گفتن فپق لیسانستو ایران بگیر و بعد اقدام کن. اما من واقعا از کنکور خسته ام. یک بار شرکت کردم . ولی قبول نشدم.راستی ایا محدودیت ستی هم در این م‌وارد دخیل هستند. راستی معدل کارزشناسیمم ۱۷.۲۴ هست

Junior Member

سلام
    من قصد گرفتن پذیرش رشته معماری منظر در مقطع فوق لیسانس دارم لطفا با توجه به شرایطم و برنامه زبانم منو راهنمایی کنید که این رشته در این مقطع و با توجه به شرایطم از کدوم کشور بهتره که پذیرش کنم ممنون.

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با سلام
    با رشته مهندسی نرم افزار با معدل 14 و فوق دیپلم معماری شهری 18.1 و مهندسی معماری 18، آیا میشه از دانشگاه های کبک پذیرش گرفت؟ من احتیاجی به فاند ندارد.
    همچنین در ارتباط با زیر مجموعه های معماری ، آیا اونجا هم مدیریت پروژه دارند؟!
    لطفا اگر اطلاع دارید در رابطه با گرایش های معماری اطلاع بدید من اصلا اطلاع خاصی ندارم. زبان انگلیسی زیاد خوب نیست اما فرانسه در حد 6 آیلس هستش
    اقامت کانادا رو هم تا چند وقت دیگه انشاء الله دارم
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Junior Member

Unhappy پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

سلام دوستان اگر ممکنه منو راهنمایی کنید لطفا که به شدت به کمک احتیاج دارم.....!!
    من ترم اخر کارشناسی معماری هستم 1ماهه دیگه درسم تموم میشه معدلم تا الان 16.5 هست دانشجوی دانشگاه آزاد قزوینم.زبانم خوبه میدونم میتونم نمره تافل خوبی بگیرم مقاله ندارم اصلا.. مد نظرم امریکا هست برای ارشد میخوام یه رشته ای بخونم که بیشتر تو بخش تیوری معماری باشه تا طراحی.. و چون طراحی زیاد مورد علاقه ام نیست بیشتر به سرچ و مطالعات معماری علاقمندم قصد تغییر رشته دارم !دوتا سوال دارم
    اول اینکه اززیر شاخه های معماری شهرسازی چه رشته ای پیشنهاد میکنید که تیوریک باشه؟یا حتی مدیریت چطوره ؟!چون تو معماری خیلی سخت فاند میدن گرایش تو ارشد چی باشه برای راحتتر فاند گرفتن ؟
    دوم اینکه من با لیسانس معماریم اگر اقدام کنم شانس بیشتری دارم برای پذیرفته شدن یا اول تغییر رشته مو تو ایران بدم و ارشد بخونم و بعد دوباره برای MASTER اقدام کنم؟؟؟!!
    ببخشید اگر سوالام کلیه ولی اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم چون خیلی گیج شدم

Junior Member

دوستان سلام
    یک سوال مهم برای من مبتدی

من کارشناسی ناپیوسته معماری دارم با این توضیح که در
    کاردانی کلا رشته تحصیلی نامربوطه ( بیهوشی )
    از سر علاقه و امکان دانشگاه آزاد شرکت کردم قبول شدم الان هم فارغ التحصیل و شاغل
    چون کاردانی من نامربوطه باز هم میتونم دنباله فوق در اروپا باشم با اصلا قبول نمیکنن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)