صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Michigan, Architrecture

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

نقل قول نوشته اصلی توسط MINASHE نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر ممکنه منو راهنمایی کنید لطفا که به شدت به کمک احتیاج دارم.....!!
    من ترم اخر کارشناسی معماری هستم 1ماهه دیگه درسم تموم میشه معدلم تا الان 16.5 هست دانشجوی دانشگاه آزاد قزوینم.زبانم خوبه میدونم میتونم نمره تافل خوبی بگیرم مقاله ندارم اصلا.. مد نظرم امریکا هست برای ارشد میخوام یه رشته ای بخونم که بیشتر تو بخش تیوری معماری باشه تا طراحی.. و چون طراحی زیاد مورد علاقه ام نیست بیشتر به سرچ و مطالعات معماری علاقمندم قصد تغییر رشته دارم !دوتا سوال دارم
    اول اینکه اززیر شاخه های معماری شهرسازی چه رشته ای پیشنهاد میکنید که تیوریک باشه؟یا حتی مدیریت چطوره ؟!چون تو معماری خیلی سخت فاند میدن گرایش تو ارشد چی باشه برای راحتتر فاند گرفتن ؟
    دوم اینکه من با لیسانس معماریم اگر اقدام کنم شانس بیشتری دارم برای پذیرفته شدن یا اول تغییر رشته مو تو ایران بدم و ارشد بخونم و بعد دوباره برای MASTER اقدام کنم؟؟؟!!
    ببخشید اگر سوالام کلیه ولی اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم چون خیلی گیج شدم

سلام
    به نظرم اگر قصدتون تحصیل در دوره کارشناسی ارشد هست با همین لیسانس تون هم می تونید برای مستر اقدام کنید. کلا برای مستر معماری فاند کم هست توی آمریکا اما اگر شما به مباحث تئوری علاقه مندید می تونید به رشته های شهرسازی فکر کنید. مباحث اونجا بیشتر تئوری تره و از طرفی هم (نسبتاً) فاندهای خوبی برای این رشته پیدا میشه. به طور کلی هر چی معماری به رشته های علوم انسانی نزدیک تر بشه یا اینکه به مباحث تکنولوژیک و فنی و مهندسی نزدیک تر بشه براش فاندهای بهتری پیدا میشه. یا مثلا می تونید برید سراغ برنامه هایی که بیشتر در زمینه مسائل پایداری و محیط زیست کار می کنند. اونجا هم مباحث بیشتر تحقیقاتی تر هستند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری وشهرسازی

سلام دوست عزیز

من می‌تونم چندتا راهنمای ازتون بگیرم
    من لیسانس معماری با معدل ۱۵.۷۵ ازدنشگاه کاشان و فوق برنامه ریزی شهری از علوم تحقیقات دارم با معدل ۱۷.۷۵
    ۳ تا مقاله سکپوس ایندکس خارجی‌ دارم و ۲ تا مقاله فارسی‌ داخلی‌

الان هم دانشگاه یوتی ام مالزی RA هستم

می‌خوام برا دکترا شهرسازی اپلای کنم
    میتونین راهنمایم کنین که

کدوم دانشگاه تو کانادا و آمریکا می‌تونم اپلای کنم با گرنت کامل

می‌تونم با این شرایط فاند بگیرم بردکترا؟
    آیلتس را هم تو ماه آینده میدم ایشالا ۶.۵ ببالا میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان کسی در مورد رشته ecodesign اطلاعاتی داره؟ بازار کارش و یا اگر که بخوایم برا دکترا ادامه بدیم! کلا شرایطش نسبت به گرایش های دیگه معماری چطوریه؟ معماری که گویا هیچ جای دنیا بازارکار نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kouroshaf نمایش پست ها
    سلام
    من دانش آموز رشته معمارى هستم و در بهترين هنرستان ساختمان اصفهان درس خوندم و معدلم ١٩ هستش و الان دارم براى كنكور مى خونم.
    ميخواستم بدونم آيا مى تونم به كانادا برم و اونجا ادامه تحصيل بدم.منظورم اينه كه من كه از طريق هنرستان درس خوندم دانشگاه هاى اونجا منو مى پذيرن يا نه؟؟؟
    شما فاعدتا برای کارشناسی می خواهید پذیرش بگیرید. در این صورت فکر نمی کنم مشکلی باشه. معدل براشون مهمه که برای شما هم خوبه. اما در مورد فاند باید فگم که منابع محدودی برای مقطع کارشناسی وجود داره و هزینه تحصیل تون رو خودتون باید پرداخت کنید. (البته معنیش این نیست که نتونید فاند بگیرید. شاید به خاطر یکی از هنرها یا توانایی هایی ورزشی تون در ترم های بعد بتونید فاند مختصری هم بگیرید).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز

سلام. من لیسانس معماری از فردوسی مشهد و در حال حاضر ارشد تکنولوژی معماری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز می خونم و پایان نامه مونده. میخوام واسه دکتری اقدام کنم و فاند بگیرم . اروپا بهتره یا آمریکا یا کانادا؟ چون من ازدواج کردم و همسرم لیسانس مکانیک از دنشگاه آزاد مشهد دارن. ایشون هم میخوان واسه ارشد اقدام کنن. آیا دانشکاهی هست که بتونیم دو تایی یه دانشکاه بریم؟ و این که جفتمون میخوایم فاند بگیریم.. چه جوری باید اقدام کنیم؟ ممنون میشو راهنمایی کنید. مرسی

دوستان سلام و خسته نباشید... من تاپیکو گشتم ولی متاسفانه هیچ مطلبی در مورد گرایش بازسازی پس از سانحه پیدا نکردم. کسی در مورد این رشته اطلاعات "تجربی" داره؟ من چارت درسی ایران و پذیرش دانشگاه های مورد نظرم رو بررسی کردم و یه سری اطلاعات تئوری رو کاغذ دارم ولی سوالی که دارم اینه که در عمل دانشجویان ایرانی -در واقع همون فارغ التحصیلای دانشگاه بهشتی- تا چه حد می تونن پذیرش (با بورسیه خوب) بگیرن تو این رشته برای دکتری؟ خیلی عالی می شه اگه کسی اطلاعاتی داشته باشه و برای منم توضیح بده... مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ARQUITECTURA نمایش پست ها
    دوستان سلام و خسته نباشید... من تاپیکو گشتم ولی متاسفانه هیچ مطلبی در مورد گرایش بازسازی پس از سانحه پیدا نکردم. کسی در مورد این رشته اطلاعات "تجربی" داره؟ من چارت درسی ایران و پذیرش دانشگاه های مورد نظرم رو بررسی کردم و یه سری اطلاعات تئوری رو کاغذ دارم ولی سوالی که دارم اینه که در عمل دانشجویان ایرانی -در واقع همون فارغ التحصیلای دانشگاه بهشتی- تا چه حد می تونن پذیرش (با بورسیه خوب) بگیرن تو این رشته برای دکتری؟ خیلی عالی می شه اگه کسی اطلاعاتی داشته باشه و برای منم توضیح بده... مرسی

راستش بعید می دونم با چنین عنوانی بتونید برای دوره دکتری برنامه ای پیدا کنید. منتها می تونید با موضوعی که می خواهید کار کنید در حوزه طراحی یا (تاکید می کنم "یا") تکنولوژی روزمه استادها رو مطالعه کنید و ببینید چه کسی به موضوع کار شما علاقه داره.

Junior Member

سلام دوستان .
    من فوق لیسانس معماری با پایان نامه معماری پارامتریک هستم ولی بیشتر به زمینه های هنری معماری ، ایده پردازی و کانسپت و طراحی فرم علاقه مندم و دست قوی در این زمینه ها دارم . می خواستم بدون زیر شاخه های دکتری معماری در این زمینه ها چه چیزهایی هستند و امکان گرفتن فاند در این زیر شاخه ها وجود دارد در استرالیا یا آلمان ؟ در کدام کشور امکان پذیرش راحتتری هست .
    ممنون

Junior Member

دوستان کسی با رشته real estate أشنايي داره؟؟ با مدیریت پروزه خیلی فرق داره؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان

من دنبال یه موضوعی واسه پایان نامم می گردم که در خارج از کشور هم بورس باشه
    کسی میدونه رشته واسه مقطع دکتری که مرتبط با پایداری و یا معماری دیجیتال باشه هست یا نه ؟

که من با همین موضوع پایان ناممو شروع کنم
    کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)