صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

سلام دوستان
    من کاردانی شهرسازی دارم از علمی کاربردی برا کارشناسی میخوام کارشناسی معماری - طراحی فضای داخلی بخونم تو همون دانشگاه ، خواستم بدونم اصلا همچین رشته تی تو دانشگاههای اروپا هست ؟ ارزش داره بخونم تا برا فوق بتونم پذیرش بگیرم ؟ کشورش فعلا برام اهمیت نداره فقط بحث پذیرش و اعتبار این رشته و دانشگاهه .
    ممنون

Member mr-farshad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_arabloo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانی شهرسازی دارم از علمی کاربردی برا کارشناسی میخوام کارشناسی معماری - طراحی فضای داخلی بخونم تو همون دانشگاه ، خواستم بدونم اصلا همچین رشته تی تو دانشگاههای اروپا هست ؟ ارزش داره بخونم تا برا فوق بتونم پذیرش بگیرم ؟ کشورش فعلا برام اهمیت نداره فقط بحث پذیرش و اعتبار این رشته و دانشگاهه .
    ممنون
    دانشگاه ازاد که این قدر راحت می گیره چرا علمی کاربردی!؟
    ژانویه ۲۰۱۱
    فایل اپریل ۲۰۱۱. اپدیت ۷-۲۰۱۴

مصاحبه فوریه 2015

Junior Member

سلام.
    1.ایا کسی میدونه زیر شاخه های تئوری معماری برای دکتری خارج از کشور چه رشته هایی هستند؟حتی الامکان میخام رشته طراحی و عملی نداشته باشه.
    2.و ایا اگه برای ادامه تحصیل تئوری معماری انتخاب کنیم باز هم باید پورتوفیلو ارائه بدیم یا نمیخاد دیگه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان.زیر شاخه های معماری که بیشتر در زمینه مسائل پایداری و محیط زیست کار می کنند ایا مباحث بیشتر تحقیقاتی هستند؟ و به انگلیسی اسمشون چی میشه؟
    مرسی

سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی معماری دانشگاه ازاد گرگان هستم معدلم 16.15 و میخوام برای ادامه تحصیل از ایران برم ولی با کمترین هزینه ی ممکن اصلا هم نمیدونم چه کار باید بکنم کسی هست کمکم کنه؟ چه رشته ای بخونم بهتره؟ خودم خیلی عکاسی دوست دارم تازه از امسال هم دارم میرم کلاس های 3dmax و عکاسی و زبان کمکم کنید لطفا

سلام دوستان عزیز،
    من ارشد معماری از دانشگاه ازاد تبریزگرفتم با معدل 19.63 و حالا در صدد این هستم که یک مستر دیگه بگیزم از دانشگاه های امریکا یا کانادا، ترجیحا در زمینه مدیریت... حالا سوالم اینه که آیا این ترجیح بهتری هست به جای دکتری خواندن؟ و چه رشته هایی می تونم بخونم و بازار کار بهتری داره؟ و... و ... و... . پیشاپیش پوزش از زیادی سوالات و صبر شما برای پاسخگویی، اما منبع دیگه ای برای راهنمایی گرفتن ندارم. ممنونم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yasna_br نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من ارشد معماری از دانشگاه ازاد تبریزگرفتم با معدل 19.63 و حالا در صدد این هستم که یک مستر دیگه بگیزم از دانشگاه های امریکا یا کانادا، ترجیحا در زمینه مدیریت... حالا سوالم اینه که آیا این ترجیح بهتری هست به جای دکتری خواندن؟ و چه رشته هایی می تونم بخونم و بازار کار بهتری داره؟ و... و ... و... . پیشاپیش پوزش از زیادی سوالات و صبر شما برای پاسخگویی، اما منبع دیگه ای برای راهنمایی گرفتن ندارم. ممنونم.
    درود
    دوست عزیز معدلتون خوبه من پیشنهاد میکنم روی رزومه کار کنید و برای دکترا اقدام کنید، البنه رزومه کامل و معدل لیسانس رو نگفتین.
    دوباره ارشد خوندن از نظر من اتلاف وقت و دوباره کاری هست البته هدف هم مهمه که میخوایید چیکار کنید.
    شما به طور کامل رزومه رو اینجا بزارید تا دقیق بشه راجبش راهنمایی کرد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان ،
    خواستم بدونم که کدوم دانشگاهها توی آمریکا و کانادا در مقطع دکتری معماری و با گرایش building design یا low carbon & sustainibility دانشجو میگیرن.
    و اینکه توی سایت من خوندم که شانس فاند گرفتن خیلی کم هست . کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی در مورد waive کردن tuition fee داره ؟ آیا شانس برای اون هم توی آمریکا و کانادا کمه ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina1096 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    خواستم بدونم که کدوم دانشگاهها توی آمریکا و کانادا در مقطع دکتری معماری و با گرایش building design یا low carbon & sustainibility دانشجو میگیرن.
    و اینکه توی سایت من خوندم که شانس فاند گرفتن خیلی کم هست . کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی در مورد waive کردن tuition fee داره ؟ آیا شانس برای اون هم توی آمریکا و کانادا کمه ؟
    درود
    شما دانشگاه ها رو باید خودتون پیدا کنید در هر ایالتی که مد نطرتون هست.
    برای پیدا کردن لیست دانشگاه ها میتونید به سایت وزارت علوم سر بزنید و همه دانشگاه های ممتاز موجود هستند یکی یکی چک کنید و هر کدوم گرایش مربوطه رو داشت اپلای کنید.
    اگه رزومه قوی داسته باشید میتونید در مقطع دکترا فاند هم بگیرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

در مورد طراحی فضای سبز کدوم دانشگاه ها در مقطع ارشد میشه اقدام کرد برای امریکا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)