صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture and energy university of tehran

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

چرا کسی چواب نمیده ؟
    وحید جان من واسه ی دو سال دیگه می خوام اپلای کنم آمریکا هفت ترمه تموم می کنم مقاله آی اس آی هم دارم ولی پرتفلیو داغونم ... من رفتم توی هر دانشگاه گشتم اسم یه سری رشته دراومد مثلا مدیا .... شهر مجازی اینا هم مال معماریه ولی کسی توی این تاپیک نمیی گهه جوواب رو مستقیم نمی دونم چرااااا

Junior Member

اره مونیکا جان کسی اینجا جواب نمیده ولی من پیام خصوصی گذاشتم اکثر دوستان جواب دادن سوال شما چیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط monica94 نمایش پست ها
    چرا کسی چواب نمیده ؟
    وحید جان من واسه ی دو سال دیگه می خوام اپلای کنم آمریکا هفت ترمه تموم می کنم مقاله آی اس آی هم دارم ولی پرتفلیو داغونم ... من رفتم توی هر دانشگاه گشتم اسم یه سری رشته دراومد مثلا مدیا .... شهر مجازی اینا هم مال معماریه ولی کسی توی این تاپیک نمیی گهه جوواب رو مستقیم نمی دونم چرااااا

درود
    من کلیه پست هایی که شما گذاشتید رو خوندم یه بار برای تمام پست هاتون اینجا جواب میدم.
    ببینید شما معدلتون کمه برای اینکه این رو جبران کنید نیاز به gre همچنین نمره زبان بالا دارید که تافل هم امتحان دادید و خیلی کم شدید که حداقل باید 100 بیارید تا برای ta با Ra شدن شانس داشته باشید.
    یه مقاله هم که دارید بهتره دو تا یا سه تا کنید و این مقاله هایی که میدید باید تو زمینه همون گرایشی باشه گه میخوایید اپلای کنید تا حرفی برای گفتن به استاد داشته باشید تا قانعش کنید که شما یه چیزایی میدونید و میتونید براش کار کنید تا فاند داشته باشید.
    آمریکا داشنگاه زیاده و تنوع زیاد بهتره از سایت وزارت علوم ایران همشون رو که رشته معماری دارند رو پیدا کنید و شروع کنید به تحقیق کردن و استاد پیدا کردن.
    راجب پرتفولیو هم کلی تنوع وجود داره که میتونید از اینترنت پیدا کنید و ببینید و ایده بگیرید ولی پرتفولیو سلیقه و طرز فکر هر معمار رو نشون میده و بهتره به بهترین نحو دیزاین بشه.
    در ضمن سعی کنید گرایشی رو انتخاب کنید که بتونید فاند بگیرید و زمینه تحقیقاتی هم داشته باشه.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام , من در حال تکمیل پروزه فوق لیسانس هستم , موضوع پایان نامم "بهینه سازی روابط پلان با استفاده از بهینه سازی اجتماع ذرات " از شاخه های " هوش جمعی " یا " swarm intelligence " هست , معدلم 16:80 از یکی از دانشگاه های دولتی تهران هستم , از دوستان خواهشمندم دانشگاه هایی که در این زمینه یا کلا در رمینه معماری دیجیتال یا معماری پارامتریک کار میکنند بهم معرفی کنند (ترجیحا آمریکا ) و اینکه آیا امکان گرفتن فاند وجود دارد یا خیر ؟

ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of architecture at tehran univercity

سلام
    فارغ التحصيل رشته معماري از دانشگاه تهران هستم مقطع فرق ليسانس،
    معدل فوق:١٨:٣٤
    مقاله ندارم و هنوز براي مدارك مورد نياز زبان كاري نكردم،
    Recommend از ادما و جاهاي خوب هم ميتونم بگيرم.
    تو زمينه ي گرايش هاي تكنولوژي ميخوام ادامه تحصيل بدم
    بين استرليا امريكا و كانادا نميدونم كدوم رو انتخاب كنم، اگر قصد كار و اقامت بعد تحصيل داشته باشم كدوم كشور روند راحت تري دارم شما كدوم رو توصيه ميكنيد!؟
    امكان تامين مالي به صورت مستقل رو هم ندارم تا حدي فعلا، با اين وجود كدام كشور و چه دانشگاهي رو offer ميديد!؟
    با سپاس

سلام. من دانشجوي ارشد معماري علم و صنعت هستم با گرايش طراحي فضاهاي درماني. خواستم راهنماييم كنيد براي پذيرش دكترا تو امريكا. و اينكه وضعيتش چطوريه؟ فاند ميدن يا نه؟ و اگر نميدن هزينه تحصيل چقدره حدودا
    ضمنا من ta بودم و نمره هامم خوبه. زبانم هم عاليه ولي هنوز امتحان ندادم.
    با تشكر.

نقل قول نوشته اصلی توسط minooevsnsl نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصيل رشته معماري از دانشگاه تهران هستم مقطع فرق ليسانس،
    معدل فوق:١٨:٣٤
    مقاله ندارم و هنوز براي مدارك مورد نياز زبان كاري نكردم،
    Recommend از ادما و جاهاي خوب هم ميتونم بگيرم.
    تو زمينه ي گرايش هاي تكنولوژي ميخوام ادامه تحصيل بدم
    بين استرليا امريكا و كانادا نميدونم كدوم رو انتخاب كنم، اگر قصد كار و اقامت بعد تحصيل داشته باشم كدوم كشور روند راحت تري دارم شما كدوم رو توصيه ميكنيد!؟
    امكان تامين مالي به صورت مستقل رو هم ندارم تا حدي فعلا، با اين وجود كدام كشور و چه دانشگاهي رو offer ميديد!؟
    با سپاس
    با سلام.
    بين استرليا امريكا و كانادا اگر در ابتدا امکان تامین مالی رو ندارید که هیچ کدوم از سه گزینه ها به دردتون نمیخوره.
    مخصوصا برای معماری که از ابتدا معمولا فاندی در کار نیست و حداقل شهریه ترم یا سال اول یعنی چیزی بین 10000 تا 15000 هزار دلار اولیه رو باید بدید.
    اما از این بین کانادا در صورت داشتن آیلتس 7-7.5 شرایط مناسب تری رو برای شما به همراه داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmadshahi نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوي ارشد معماري علم و صنعت هستم با گرايش طراحي فضاهاي درماني. خواستم راهنماييم كنيد براي پذيرش دكترا تو امريكا. و اينكه وضعيتش چطوريه؟ فاند ميدن يا نه؟ و اگر نميدن هزينه تحصيل چقدره حدودا
    ضمنا من ta بودم و نمره هامم خوبه. زبانم هم عاليه ولي هنوز امتحان ندادم.
    با تشكر.
    با سلام.
    هزینه های هر دانشگاهی فرق میکنه و بستگی به این داره که کجا بخوایید تحصیل کنید.
    عموما شهریه ها از سالی 10000 تا شروع میشن و 7-8هزارتا هم برا زندگی در سال باید کنار بگذارید و از ابتدای امور هم سخت فاند میدن اما اکثر دانشجوها از ترم یا سال دوم فاند میگیرند.
    زبان عالی رو شما تعیین نمیکنید و مرجع مربوطه تعیین میکنه.
    تا امتحان ندید چیزی معلوم نیست.

Junior Member

سلام
    من تازه اینجا رو پیدا کردم و عضو شدم
    از دوستان کسی هست برای PHD BY DESIGN اقدام کرده باشه ؟؟

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

تا جایی که می دونم همچین PhD ای وجود نداره. شما دانشگاه خاصی سراغ دارین که این رشته رو داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AFROO نمایش پست ها
    سلام
    من تازه اینجا رو پیدا کردم و عضو شدم
    از دوستان کسی هست برای PHD BY DESIGN اقدام کرده باشه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)