صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

دوستان کسی هست از رشته architecture studies اطلاع داشته باشه یعنی فقط مطالعاته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان من دانشجوی ترم 4 کارشناسی ام و میخاستم واسه ارشد یکی از دانشگاه های ساپینزا رم یا دانشگاه فلورانس اقدام کنم.از دوستانی که تجربه بیشتری دارند خواهش میکنم با توجه به 2سال وقتی ک دارم منو راهنمایی کنند.ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa94 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ترم 4 کارشناسی ام و میخاستم واسه ارشد یکی از دانشگاه های ساپینزا رم یا دانشگاه فلورانس اقدام کنم.از دوستانی که تجربه بیشتری دارند خواهش میکنم با توجه به 2سال وقتی ک دارم منو راهنمایی کنند.ممنون
    درود
    ساپینزا ارشد معماری به انگلیسی نداره تنها پلیتکنیک میلان و فلورانس دارند.(برای اطلاعات تکمیلی به تاپیک هر کدوم از دانشگاه ها در انجمن ایتالیا مراجعه کنید.)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط AFROO نمایش پست ها
    سلام
    من تازه اینجا رو پیدا کردم و عضو شدم
    از دوستان کسی هست برای PHD BY DESIGN اقدام کرده باشه ؟؟
    سلام.احتمالا منظورتون دکترای طراحی یا doctor of design >>>>>>> تا جایی که میدونم دانشگاه های محدودی هستن که ارایه میدن ولی با کلید واژه اش میتونی اطلاعات رو از سایت خود دانشگاه ها پیدا کنی

سلام دوستان. من لیسانس رشته ای دیگر دارم . ولی به شدت علاقه به طراحی خانه دارم به صورت سنتی مثل قصر الحمرا و شبیه این. نمیدونم باید چه رشته ای بخوانم و اینکه ایا میتوان با لیسانس رشته ای دیگر پذیرش گرفت یا نه. گفتم اینجا بپرسم شاید بتونم نتیجه ای بگیرم که اصلا چی باید بخونم . با تشکر.

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

میتونین با لیسانس هر رشته ای معماری بخونین. اما نیاز به پورتفولیو دارین از یه سری کارایی که مرتبط کرده باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس رشته ای دیگر دارم . ولی به شدت علاقه به طراحی خانه دارم به صورت سنتی مثل قصر الحمرا و شبیه این. نمیدونم باید چه رشته ای بخوانم و اینکه ایا میتوان با لیسانس رشته ای دیگر پذیرش گرفت یا نه. گفتم اینجا بپرسم شاید بتونم نتیجه ای بگیرم که اصلا چی باید بخونم . با تشکر.

پس من که کاری نکردم یعنی پورتفولیو ندارم قاعدتا نمیتونم اقدام کنم. سوال دیگه ای که داشتم اینه ( میبخشید اگه اینجا مرتبط نیست) من با توجه به علاقه ای که دارم باید چی بخونم یا چه دوره ای ببینم؟ از مجتمع فنی تهران پرسیدم اونها بیشتر در مورد طراحی داخلی کار میکنند. من باید چه گرایشی بخونم؟ با تشکر.

Junior Member

پس من که کاری نکردم یعنی پورتفولیو ندارم قاعدتا نمیتونم اقدام کنم. سوال دیگه ای که داشتم اینه ( میبخشید اگه اینجا مرتبط نیست) من با توجه به علاقه ای که دارم باید چی بخونم یا چه دوره ای ببینم؟ از مجتمع فنی تهران پرسیدم اونها بیشتر در مورد طراحی داخلی کار میکنند. من باید چه گرایشی بخونم؟ با تشکر.
    هر رشته یا دوره ای که به شما تفکر طراحی یاد بده مناسبه و در آخر شما بتونید چیزی طراحی کنید و اونها رو کنار هم بذارید در غالب پرتفولیو مناسبه و شما می تونید باهش پذیرش بشید.

ببینید دوست عزیز.چیزی که مد نظرتونه خیلی خاصه طراحی خانه های سنتی و چیزی شبیه
    قصر الحمرا.ما تو رشته معماری هم حتی طراحی خانه های سنتی به اون شکل نداشتیم اگرم داشتیم خانه های روستایی بوده.منم وقتی تازه وارد معماری شده بودم فکر میکردم قلعه های کشورهای اروپایی رو طراحی میکنیم اما بعد متوجه ماهیت متفاوت معماری با اونچه فکر میکردم شدم.هرچند میتونم قلعه طراحی کنم ولی دبگه چنین تفکری ندرام.شما هم دوراه دارین یا میخواین طراحی کامل چنین خانه هایی رو یاد بگیرین بدون شک باید تو مسیر رشته معماری بیافتین که شاید واستون طولانی باشه.میتونین از اقوامتون یا دوستاتون کسی معماری خونده باشه ازش کمک بگیرین پلان خوانی و درک فضایی اون سبک خونه هارو بهتون توضیح بده و با مطالعه و زیاد دیدن این سبک خونه ها دستتون بیاد اینا چی هستن شاید تاریخ معماری مربوط به اون دوره هم کمکتون کنه .تو اینترنت هم پر اینجور مطالب مخصوصا انگلیسی وگرنه دوره ای به این شکل من ندیدم وجود داشته باشه.موفق باشید

ممنون از راهنمایی های دوستان. پس با خواندن هم میتونم به نتیجه برسم؟ فقط اگه ممکنه دو سه تا کلید واژه که کمک کنه برای شروع سرچ بهم بدید ممنون میشم. در ضمن در زمینه همین معماری اروپایی اسلامی که در اسپانیا یا رنسانس که در ایتالیا هست باشه.در ضمن برای پورتفولیو کار عملی نیازه یا نه؟ دقیقا چی هست؟ ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)