صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جه

سلام دوستان من سال 94 فارغ التحصیل شدم از رشته معماری
    هدفم این هست که اول برای تحصیل و بعدشم برای زندگی برم یکی از کشور های خارجی.دختر عموهام استرالیا زندگی میکنن و میگن ک کشور امن و خوبیه.ولی در کل نمیدونم کدوم کشورو انتخاب کنم.ولی بیشتر نظرم رو آمریکا و کانادا و استرالیاست .چون وقت ندارم ک برای مثال زبان آلمانی برم کلاس یا ....
    معدل کارشناسی من 16.18 هست از دانشگاه سراسریه
    8 ماه تو ی شرکت معماری بدون بیمه کار کردم و بعد اونم الان حدود یک سالی میشه که با بیمه تامین تو ی شرکت رتبه 3 مشاور معماری مشغول به کار هستم .
    دوستان نوشته بودن اول باید به دانشگاه های مختلف ایمیل بزنم تا ببینم کدوم دانشگاه قبولم میکنن بعد درباره فاند باهاشون صحبت کنم چون واقعا بدون فاند توانایی مالی ندارم که برم.تازه خوندم نوشته بودن که اگه برای تحصیل میری نباید بگی که میخوای اونجا اقامتم بگیری و میخوای برگردی...
    من که گیج شدم
    از اونجایی که تو مسیر تازه کار هستم و اطلاعی ندارم میخواستم ازتون راهنمایی بخوام ببینم که اصلا باید چه کار کنم؟باید برم با ی وکیل صحبت کنم کار هامو انجام بده یا خودمم میتونم کارهارو انجام بدم...یا اصلا چند سال کار کنم پولامو جمع کنم بعدا اقدامی بکنم.تو اون ایمیلی ک قراره برای دانشگاه های مختلف بفرستم باید چه نکاتی گفته شه.
    در ضمن امسال فوق لیسانس هم مجاز شدم و انتخاب رشته کدم البته احتمال زیاد دانشگاه آزاد قبول میشم.حالا موندم ک پول خرج کنم برم دانشگاه آزاد یا پولارو جمع کنم اپلای کنم.چقدر پروسه ی اپلای کردن تا رفتن طول میکشه؟
    ویرایش توسط m0e0m0a0r : June 27th, 2017 در ساعت 02:44 PM دلیل: اضافه کردن

سلام دوست عزیز،
    اگه برا کارشناسی ارشد میرین الزاما نیازی به ایمیل زدن ندارین. باید اپلای کنین با توجه به کیفیت مدارکتون بهتون پذیرش و فاند میدن. اگه کیفیت پورتفولیوت در حد مطلوبی باشه هم پذیرش میگیری هم فاند. البته میتونی ایمیل هم بزنی دست خودته.
    قطعا تحصیل تو امریکا خیلی سطح بالاتر از دانشگاه های اینجاست.ولی واسه رفتن شرایط مختلفی اهمیت داره که بستگی به خودت دارخه. بهتر اول تاپیک ها مورد نظرتو مثل کشور مورد نظرتو بخونی تا کم کم با شرایط اپلای اشنا بشی.
    سایت خود دانشگاه ها بهترین رفرنس برای اپلای هست. همه مدارک مورد نیاز برای اپلای نوشته که باید وقت بزاری یه اکسل درست کنی توش بنویسی هر دانشگاه چی میخواد نمره زبان چند میخواد و ....

نقل قول نوشته اصلی توسط m0e0m0a0r نمایش پست ها
    سلام دوستان من سال 94 فارغ التحصیل شدم از رشته معماری
    هدفم این هست که اول برای تحصیل و بعدشم برای زندگی برم یکی از کشور های خارجی.دختر عموهام استرالیا زندگی میکنن و میگن ک کشور امن و خوبیه.ولی در کل نمیدونم کدوم کشورو انتخاب کنم.ولی بیشتر نظرم رو آمریکا و کانادا و استرالیاست .چون وقت ندارم ک برای مثال زبان آلمانی برم کلاس یا ....
    معدل کارشناسی من 16.18 هست از دانشگاه سراسریه
    8 ماه تو ی شرکت معماری بدون بیمه کار کردم و بعد اونم الان حدود یک سالی میشه که با بیمه تامین تو ی شرکت رتبه 3 مشاور معماری مشغول به کار هستم .
    دوستان نوشته بودن اول باید به دانشگاه های مختلف ایمیل بزنم تا ببینم کدوم دانشگاه قبولم میکنن بعد درباره فاند باهاشون صحبت کنم چون واقعا بدون فاند توانایی مالی ندارم که برم.تازه خوندم نوشته بودن که اگه برای تحصیل میری نباید بگی که میخوای اونجا اقامتم بگیری و میخوای برگردی...
    من که گیج شدم
    از اونجایی که تو مسیر تازه کار هستم و اطلاعی ندارم میخواستم ازتون راهنمایی بخوام ببینم که اصلا باید چه کار کنم؟باید برم با ی وکیل صحبت کنم کار هامو انجام بده یا خودمم میتونم کارهارو انجام بدم...یا اصلا چند سال کار کنم پولامو جمع کنم بعدا اقدامی بکنم.تو اون ایمیلی ک قراره برای دانشگاه های مختلف بفرستم باید چه نکاتی گفته شه.
    در ضمن امسال فوق لیسانس هم مجاز شدم و انتخاب رشته کدم البته احتمال زیاد دانشگاه آزاد قبول میشم.حالا موندم ک پول خرج کنم برم دانشگاه آزاد یا پولارو جمع کنم اپلای کنم.چقدر پروسه ی اپلای کردن تا رفتن طول میکشه؟

سلام. هر گرایشی بخونین امکان پذیزشتون هست. بحث فاند هم بستگی به کیفیت کارتون و البته استادتون داره. پر واضح که گرایش های تکنولوژیک شانس بیشتری واسه فاند دارن. البته این نظر منه

نقل قول نوشته اصلی توسط lecter نمایش پست ها
    با سلام. من متاهل هستم. لیسانس عمران دارم. میخواستم بدونم کدوم گرایش معماری رو در ایران در مقطع ارشد بخونم که بتونم برای phd از امریکا پذیرش بگیرم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام. میخواستم ببینم کسی لیستی از رشته های تکنولوژیکال و به روزی که با مدرک کارشناسی معماری بشه براش اپلای کرد داره ؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    به سوال داشتم من واسه ارشد منظر میخوام بخونم و واسهدکتری میخواستم اقدام کنم ،میخوام بدون وضعیت پذیرشش تو دانشگاه های اروپاچجوریه البته امریکا و اروپا برام فرقی نداره ولی اولویتم با اروپاس ممنون میشم از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

دوستان سلام
    من کارشناسی معماری هستم
    میخوام برای ادامه تحصیل خارج از کشور اقدام‌ کنم
    بین دو کشور ایتالیا و کانادا موندم
    و بین این که ارشد بخونم یا تا دکترا ادامه بدم
    و این چه گرایشی و چه رشته ای...
    با توجه به اینا،به نظرتون چه گزینه ای میتونه بهترین باشه و فرصت شغلی مناسبتری خواهد داشت ؟
    خیلی اضطراری هست وضعیتم بسیار سپاسگذار خواهم بود اگره کسی کمک کنه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfun73 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من کارشناسی معماری هستم
    میخوام برای ادامه تحصیل خارج از کشور اقدام‌ کنم
    بین دو کشور ایتالیا و کانادا موندم
    و بین این که ارشد بخونم یا تا دکترا ادامه بدم
    و این چه گرایشی و چه رشته ای...
    با توجه به اینا،به نظرتون چه گزینه ای میتونه بهترین باشه و فرصت شغلی مناسبتری خواهد داشت ؟
    خیلی اضطراری هست وضعیتم بسیار سپاسگذار خواهم بود اگره کسی کمک کنه
    hi
    if you can support yourself (Financially) Canada will be the best choice both for study and work
    if you wanna work in architectural office you have to do master, if you are planning for academic environment so Phd would be the best choice
    all of the fields are fine but the popular ones are like Sustainability and parametric design
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics/EPFL

سلام، من سوال در مورد رزومه داشتم، رشته ام معماری هست و برای ارشد برای ترکیه میخوام اقدام کنم ولی رزومه کاری ندارم علاوه بر اون طراحی که جایی ثبت شده باشه تا تو رزومه بیارم ندارم ولی تو دوره کارشناسی 14تا پروژه طراحی کار کردم,چطوری میتونم از پروژه ها تو رزومه استفاده کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azataxan نمایش پست ها
    سلام، من سوال در مورد رزومه داشتم، رشته ام معماری هست و برای ارشد برای ترکیه میخوام اقدام کنم ولی رزومه کاری ندارم علاوه بر اون طراحی که جایی ثبت شده باشه تا تو رزومه بیارم ندارم ولی تو دوره کارشناسی 14تا پروژه طراحی کار کردم,چطوری میتونم از پروژه ها تو رزومه استفاده کنم؟
    درود
    رزومه کاری و ثبت شده مهم نیست چون شما دارید برای محیط اکادمیک اقدام میکنید نه کاری.
    همون طرح هایی که تو لیسانس انجام دادید و پایان نامه را بزارید تو پرتفولیو کافیه.
    موفق باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Banned

کسی میدونه اسم معادل گرایش های ارشد معماری : تکنولوژی معماری و معماری داخلی توی آلمان چی هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)