صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 224

موضوع: زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

پیش فرض پاسخ : زير شاخه هاي رشته معماري و بهترين گرايش هاي آن جهت پذيرش

نقل قول نوشته اصلی توسط oushidar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فارغ التحصیل معماری هستم. هم سابقه کار معماری دارم و هم سابقه کار مدیریتی می خواهم برای فوق در کانادا اقدام کنم . بین انتخاب معماری و مدیریت ساخت شک دارم. بیشترین اولویت برام بازار کاره. اگر ممکنه در مورد بازر کار این دو رشته به خصوص برای کسی که تازه فارغ التحصیل شده راهنمایی کنین.
    اینجوری که من می دونم و سرچ کردم فعلا گزینه ی دوم بهتره و با توجه به سابقه کار شما امکان مانور روی رزومه هم وجود داره...
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

خب دوستان ... از اونجایی که من
    هنوزدارم دنبال رشته مورد علاقه ام یعنی تکنولوژی یا انرژی در معماری می گردم ... احتیاج به مشورت در مورد این رشته های زیر دارم ...

خواهشمندم دوستان نظر خودشونو در مورد دانشگاه chalmers

و رشته ها بگن...آیا من که کارشناسی معماری دارم می تونم توی این رشته ها تحصیل کنم ؟؟؟

Structural Engineering and Building Technology :

http://www.chalmers.se/en/education/programmes/masters-info/Pages/Structural-Engineering-and-Building-Technology.aspx

به نظر خودم این رشته یکم عمرانیه ولی نمی دونم شاید بشه یکاریش کرد

رشته بعدی : Design for Sustainable Development:

http://www.chalmers.se/en/education/...velopment.aspx

به نظر خودم که این رشته خیلی به اون چیزی که می خام نزدیکه ... حالا نظر شما چیه ؟هر مشکلی که دیدید بهم بگین حتما...

با تشکر
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyana90 نمایش پست ها
    خب دوستان ... از اونجایی که من
    هنوزدارم دنبال رشته مورد علاقه ام یعنی تکنولوژی یا انرژی در معماری می گردم ... احتیاج به مشورت در مورد این رشته های زیر دارم ...

خواهشمندم دوستان نظر خودشونو در مورد دانشگاه chalmers

و رشته ها بگن...آیا من که کارشناسی معماری دارم می تونم توی این رشته ها تحصیل کنم ؟؟؟

Structural Engineering and Building Technology :

http://www.chalmers.se/en/education/programmes/masters-info/Pages/Structural-Engineering-and-Building-Technology.aspx

به نظر خودم این رشته یکم عمرانیه ولی نمی دونم شاید بشه یکاریش کرد

رشته بعدی : Design for Sustainable Development:

http://www.chalmers.se/en/education/...velopment.aspx

به نظر خودم که این رشته خیلی به اون چیزی که می خام نزدیکه ... حالا نظر شما چیه ؟هر مشکلی که دیدید بهم بگین حتما...

با تشکر
    من هر دو رشته رو دیدم
    اولی خوب سازست و طراحی سازه اگر علاقه دارین خوب اپلای کنین البته این رشته بیشتر به طراحی های نو در سازه ساختمان ها می پردازه و خوب بیشتر می تونین اطلاعات رو از توضیح خوده رشته مطالعه کنین
    در مورد رشته دوم تماما رشته معماری هست یعنی طراحی ساختمانهای نو با تکنولوژی های نوین، با هدف توسعه فعالیت های اجتماعی و سیاسی مردم در عرصه های عمومی و گسترش این نوع فعالیت های با طراحی نوین در زمینه های ساختمانهای سازگار و تطبیق پذیر
    البته اگر منظورتون همین رشته تکنولوژی معماری دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد هست این رشته در دنیا یه جورایی وجود ندارد بلکه طراحی با کمک تکنولوژی های نو بیشتر مد نظر هست یعنی در تمام رشته های معماری طراحی وجود دارد! من خودم تا کنون که دانشگاههای مختلف آمریکا و کانادا و چند دانشگاه محدود انگلیس رو مطالعه کردم والا ندیدم. این نوع رشته معماری ما در دنیا خیلی کم دیده شده یعنی من خودم در بیشتر جاهایی که در این رابطه صحبت کردن و یا از استادای خودم که خارج از کشور در آلمان و ایتالیا تحصیل کردن همیشه شنیدم که این نوع رشته خیلی کم معدود وجود داره و یا شاید اصلا نباشه! البته من خودم تا کنون ندیدم ولی امکان داره چند تا دانشگاه این نوع رشته رو معرفی کنن!
    مثلا در زمینه حتی فلسفه در معماری که در دکترا و دکترا مستقیم بوده طراحی جزو جدانشدنی از این رشته هاست یعنی شما حتما باید در کنار ارائه کارهای مختلف اهداف مختلف رو بهش بپردازین!
    امیدوارم کمی کمک کرده باشم

سلام امکانش هست یه دانشگاه در مالزی برای کارشناسی ارشد معماری و طراحی داخلی معرفی کنید؟

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadorrahmat نمایش پست ها
    من هر دو رشته رو دیدم
    اولی خوب سازست و طراحی سازه اگر علاقه دارین خوب اپلای کنین البته این رشته بیشتر به طراحی های نو در سازه ساختمان ها می پردازه و خوب بیشتر می تونین اطلاعات رو از توضیح خوده رشته مطالعه کنین
    در مورد رشته دوم تماما رشته معماری هست یعنی طراحی ساختمانهای نو با تکنولوژی های نوین، با هدف توسعه فعالیت های اجتماعی و سیاسی مردم در عرصه های عمومی و گسترش این نوع فعالیت های با طراحی نوین در زمینه های ساختمانهای سازگار و تطبیق پذیر
    البته اگر منظورتون همین رشته تکنولوژی معماری دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد هست این رشته در دنیا یه جورایی وجود ندارد بلکه طراحی با کمک تکنولوژی های نو بیشتر مد نظر هست یعنی در تمام رشته های معماری طراحی وجود دارد! من خودم تا کنون که دانشگاههای مختلف آمریکا و کانادا و چند دانشگاه محدود انگلیس رو مطالعه کردم والا ندیدم. این نوع رشته معماری ما در دنیا خیلی کم دیده شده یعنی من خودم در بیشتر جاهایی که در این رابطه صحبت کردن و یا از استادای خودم که خارج از کشور در آلمان و ایتالیا تحصیل کردن همیشه شنیدم که این نوع رشته خیلی کم معدود وجود داره و یا شاید اصلا نباشه! البته من خودم تا کنون ندیدم ولی امکان داره چند تا دانشگاه این نوع رشته رو معرفی کنن!
    مثلا در زمینه حتی فلسفه در معماری که در دکترا و دکترا مستقیم بوده طراحی جزو جدانشدنی از این رشته هاست یعنی شما حتما باید در کنار ارائه کارهای مختلف اهداف مختلف رو بهش بپردازین!
    امیدوارم کمی کمک کرده باشم
    خیلی ممنون از شما.بله متاسفانه من هم هر چی می گردم نمی تونم معادل رشته تکنولوژی دانشگاه تهرانو پیدا کنم.
    من از رشته دوم خوشم اومده به نظر من که خیلی بهتره مستر گرایش متفاوت از لیسانس داشته باشم چون قدرت مانور آدم بیشتر می شه.
    ولی می خوام بدونم موقعیت این رشته چه جوریه .یعنی فرصت شغلی براش چه جوریه ؟( البته نه در ایران )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-نقشه برداری

سلام دوستان
    من کارشناس عمران-نقشه برداری از دانشگاه آزاد دارم...راستش رو بخاین دوست دارم در زمینه معماری ادامه بدم.
    میخاستم بپرسم به نظرتون چه گرایشی بهترین گزینه هست برا کار در داخل یا خارج از کشور.
    البته تصمیم برای ادامه تحصیل هم دارم در خارج...

ممنون میشم اگه کامل برام توضیح بدین چون من اطلاعات کمی دارم...
    با تشکر...

رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط fx_saeid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناس عمران-نقشه برداری از دانشگاه آزاد دارم...راستش رو بخاین دوست دارم در زمینه معماری ادامه بدم.
    میخاستم بپرسم به نظرتون چه گرایشی بهترین گزینه هست برا کار در داخل یا خارج از کشور.
    البته تصمیم برای ادامه تحصیل هم دارم در خارج...

ممنون میشم اگه کامل برام توضیح بدین چون من اطلاعات کمی دارم...
    با تشکر...
    به نظر من با توجه به اینکه شما عمران خوندید.مدیریت پروژه می تونه خیلی خوب باشه.کار هم براش خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام
    من دانشجوی ارشد معماری-معماری هستم و میخام واسه سال بعد واسه phd کانادا اپلای کنم(بیشتر مد نظرم دانشگاه های نزدیک تورنتو و همیلتون هست).با توجا به اینکه در دانشگاه های کانادا معماری کم هست رنک دانشگاه خیلی واسم مهم نیست بیشتر واسم مهمه که فاند کامل بگیرم.میخاستم اگه کسی در کانادا معماری میخونه یا دوستی داره در این زمینه حالا هر گرایشی به من معرفی کنه.اینکه پایانامه و مقالاتم رو بیشتر در چه زمینه هایی کار کنم که شانس پذیرشم بیشتر بشه.کلا دانشگا های کانادا چه گرایشاتی از معماری رو دارن.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام. میخواستم بدونم رشته‌ی مطالعات معماری رو کدوم دانشگاه‌ها دارن؟ ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط na_fa نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم رشته‌ی مطالعات معماری رو کدوم دانشگاه‌ها دارن؟ ممنونم.
    اگه منظورت تئوری معماری و تاریخ معماری هستش دانشگاه آلتو فنلاندو من می دونم که داره, ولی متاسفانه ددلاینش گذشته برای امسال.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)