صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 96 , از مجموع 96

موضوع: Technische Universität Berlin

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : TU Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam98 نمایش پست ها
    سلام.من از کسانی که در آلمان زندگی میکنن و تحصیل میکنن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن ...
    من یه خانم متولد۶۵ هستم لیسانس نرم افزار دارم و معدلم هم ۱۲.۴۰ هست علاقه زیادی به الکترونیک دارم و فکر میکنم اگر واسه مقطع لیسانس رشته الکترونیک دانشگاههای آلمان اقدام کنم تصمیم درستی واسم خواهد بود.الان حدود یک سالی هست شروع کردم به آلمانی خوندن البته به صورت خودخوان ،میخوام کم کم هم برم سراغ آموزشگاهها تا روند یادگیریم سریع تر بشه.المان رو واسه این انتخاب کردم چون دانشگاههاش شنیدم مجانیه و هزینه زندگی توش پایینه .اگر بتونم برم احتمال خیلی خیلی زیاد دیگه برنمیگردم.اسپانسر مالی هم ندارم و به کاردانشجویی اونجا محتاج خواهم شد.من واقعا به رشته الکترونیک علاقه دارم و فکر میکنم اگر بتونم برم حرفی واسه گفتن تو اون رشته خواهم داشت و فکر میکنم دانشجوی خوبی خواهم شد مخصوصا تو بحث عملی. من یه سری مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتم در این زمینه :-دوره آموزشی میکرو کنترلهای avr _ دوره آموزشی متلب- دوره آموزی تعمیر موبایل- سابقه تدریس avr تو فنی و حرفه ای به مدت ۴ ماه به عنوان مربی جایگزین رو هم دارم و بصورت خودخوان الکترونیک میخونم .من دوست دارم شغل آیندم در حوزه ساخت و ساز و تولید محصولات الکترونیکی باشه و چون آلمان کشور صنعتیه اینم یه علت دیگه هست واسه انتخاب کشور آلمان.
    حالا به نظر شما تصمیمی که من گرفتم درسته و آیا من درست فکر میکنم ؟ و اینکه آیا با شرایطی که من دارم میتونم پذیرش بگیرم؟و آیا سفارت به من ویزا خواهد داد ؟ و اینکه میتونم با لیسانس نرم افزار ، لیسانسرشته الکترونیک بخونم؟
    تو رو خدا اگر اطلاعات درست و واقعی دارید منو راهنمایی کنید چون واقعا این یه تصمیم سرنوشت سازه واسم
    سلام
    شما تو صفحه دیگه ای هم همین سوال رو پرسیدید من همینجا با توجه به تجربیات خودم جوابتون رو میدم.
    از نظر من بهتره شما از ارشد شروع کنید و یک رشته نزدیک به رشته لیسانس خودتون انتخاب کنید. شروع کردن از لیسانس خیلی طول میکشه و به این هم توجه کنید که لیسانس گرفتن تو المان واقعا کار سختیه. من اگه جای شما بودم برای چندین دانشگاه برای ارشد مربوط به رشته خودم و چند دانشگاه هم ارشد الکترونیک اقدام میکردم چون خیلی از دانشگاه های آلمان خیلی سخت گیری زیادی روی رشته لیسانس ندارند و همین که شما پایه را بلد باشین براشون کافیه. پس هم الکترونیک هم نرم افزار برای ارشد اقدام کنید. با توجه به اینکه خودتون دارید الان آلمانی میخونید من فکر میکنم برای اینکه خیلی وقت بیشتری از بین نره دانشگاه هایی که به زبان انگلیسی این رشته ها رو ارائه میدهند انتخاب کنید و بعد که به المان امدید با پشتکار و تلاش فراوان خودتون در طول دو سال ارشد زبان المانی رو هم یاد بگیرید تا بعد از ارشد با خیال راحت کار پیدا کنید. نگران معدل نباشید دانشگاه های کوچکتر و غیر معروف تر را انتخاب کنید حتما قبول میشوید.
    اما یک نکته دیگه چون گفتید این تصمیم خیلی براتون مهمه :
    شما هم اگه بخواهید ارشد بخونید , هم زبانتون رو کامل کنید , هم به صورت پاره وقت برای هزینه ها کار کنید کار خیلییییی سختیه ... یعنی دوتاش رو با هم میشه انجام داد اما سه تاش باهم واقعا سخته
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad9 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای اپلای ارشد باید حتما مدرک ترجمه شده به تایید سفارت برسه که پست کنیم یا بدون تایید سفارت هم قابل قبوله؟
    مرسی
    وقتی دارید انلاین تو سایت اونی اسیست اپلای میکنید ترجمه رسمی کافیه اما وقتی میفرستید براشون با پست باید تایید شده سفارت رو بفرستید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط german1990 نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مهندسی مکانیکرشته ارشد: تبديل انرژي
    دانشگاه ارشد: دانشگاه صنعتي جندي شاپور دزفول
    معدل لیسانس: ١٢.٥
    رشته لیسانس: مكانيك. گرايش جامدات
    دانشگاه لیسانس: شهيد چمران اهواز
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: TU berlin

با سلام
    میخواستم بذونم شانس پذیرشم تو این دانشگاه چقدره البته مدرک زبان و تا یکسال دیگه اکی میکنم. الان ترم 2 ارشد هستم و معدلم 17.5 شده.
    کسی میتونه راهنماییم کنه موضوع پایان نامه م تو چه زمینه ای باشه بهتره؟
    چون شنیدم این روزا دانشگاه های المان بیشتر تو زمینه کامپوزیت و نانو فعال هستن اما با گرایش من زیاد مرتبط نیس
    ممنون از راهنماییتون
    سلام به شما
    دلیل انتخاب این دانشگاه دقیقا چیه ؟ آیا شما با استادی اینجا مکاتبه داشته اید ؟ گرفتن یک اتاق کوچک تو برلین تقریبا ماهی 400 یورو میشود و هزینه ها البته نسبت به شهر های دیگه پایین تره اما خب از خیلی شهر های دیگه هم بالاتر. به نظرم تا وقتی که استاد با شما موافقت نکرده و یا کمک هزینه تحصیلی ندارید به فکر دانشگاه های کوچک تر باشید و البته بدونید که برای پذیرش دکترا اولین قدم اینه که شما استاد پیدا کنید و با ایشون مکاتبه کنید.
    در کل در زمینه سوالتون در مورد شانس پذیرش : بله شانستون بالاست اگه استاد پیدا کنید و قبولتون کنه اما خودتون رو به یک دانشگاه محدود نکنید

Junior Member

سلام دوستان.
    من مدرک کارشناسی آمار دارم و تصمیم دارم برای ارشد آمار اقدام کنم. می خواستم منو راهنمایی کنید آیا در دانشگاه فنی برلین مستر آمار ارایه میشود؟ و چه دانشگاه هایی در آلمان مستر آمار را اریه میدن؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط M_mcg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدرک کارشناسی آمار دارم و تصمیم دارم برای ارشد آمار اقدام کنم. می خواستم منو راهنمایی کنید آیا در دانشگاه فنی برلین مستر آمار ارایه میشود؟ و چه دانشگاه هایی در آلمان مستر آمار را اریه میدن؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من دیدم فنی برلین آمار نداشت.
    اینجا همه دانشگاه ها آلمان که مستر آمار ارائه میدن هست.
    موفق باشید

سلام من دانشگاه Tu berlin campus el gouna در رشته مهندسی انرژی پذیرش گرفتم میخواستم ببینم چه طور دانشگاهیه و سطحش چه طوره

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)