صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 96

موضوع: Technische Universität Berlin

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط emad120 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم که اگه زودتر جواب بدین ممنونتون میشم
    من برای این دانشگاه با زبان انگلیسی اپلیکیشن فرم پر کردم ولی اصلا نه ریز نمره ای از من خواسته بود که آپلود کنم و نه هیچ مدرکه دیگه ای ،فقط معدلمو نوشتم و سابقه ی کاریمو پرسید و دانشگاهمو....ولی هیچ مدرکی که حرفام رو اثبات کنه نخواسته بود که آپلود کنم.
    حالا میخواستم ببینم من تمام مراحلو رفتم یا باید کارای بیش تری انجام بدم؟از کجا میتونم مطمئن بشم که تمام مراحل رو انجام دادم؟با توجه به این که ددلاین دانشگاه نزدیکه ،ممنون میشم زودتر راهنماییم کنین
    بعد از 1 هفته تا 10 روز یه میل میدن ازتون میخان که مدارک اپلود کنید و این یعنی مرحله اول مثبت ارزیابی شدید. اگه تا قبل از 31 مارچ این میل رو بهتون دادند شانس دارید و بعدش معلوم نیست بفرستن یا نه.اگه ممکنه رزومتونو(معدل و زبان ) بنویسید اینجا در ارتباط باشیم. منم واسه GPE اپلای کردم منتظر جوابم

Junior Member

والا برا من تو اکانتم گفته تا 31 مارچ ،اطالاعت پروفایلتونو تو سایت کامل کنید ،درصورتیکه من همه ی چیزایی که بوده توش نوشتم،نمیدونم دیگه چجوری تکمیل ترش کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط emad120 نمایش پست ها
    والا برا من تو اکانتم گفته تا 31 مارچ ،اطالاعت پروفایلتونو تو سایت کامل کنید ،درصورتیکه من همه ی چیزایی که بوده توش نوشتم،نمیدونم دیگه چجوری تکمیل ترش کنم؟
    یه رزومه مختصر اون بالای صفحه براتون میذاره از اطلاعاتی که وارد کردید که میتونی دانلود کنی هرتغییری که توی اطلاعاتتون میدید.باید ببینید E-mail به کجای اطلاعات ایراد گرفتن. واسه من که مشکل فقط وارد کردن تاریخا بود که وقتی درستش کردم submit شد. (برای تاریخ وارد کردن باید به این فرمت وارد کنی سال/روز/ماه )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TU Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    بنده ام با نظر شما موافقم این دانشگاه تو اکثر رشته های مهندسی رنکینگ متوسط و ضعیفی داره و اگر مشکل زبانی نداشته باشید معمولا پذیرش حلله
    دوستان من واقعا نمی دونم برچه اساسی حرف می زنید
    آخرین رنک QS این دانشگاه در رشته های مهندسی 39 دنیا شده.

Junior Member

سلام.به نظر شما stuttgart برای ادامه تحصیل در آمریکا بهتره یا همین TUBerlin

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط mmbornak نمایش پست ها
    سلام.به نظر شما stuttgart برای ادامه تحصیل در آمریکا بهتره یا همین TUBerlin
    درود،
    چه رشته ای؟ از چه نظر؟ برلین با اینکه ضرقه خیلی مولتی کولتیه. کارم توش فراوونه... رنکشم که بالاتره.
    ولی اشتوتگارت هم تو رشته های فنی واقعا عالیه. شهرشم که یکی از صنعتی ترین شهرای المانه.
    فاکتورا خیلی مختلفه دوست عزیز. خود من بعد کلی دوندگی مراجعه حضوری و ... به دلایلی از اشتوتگارت صرفنظر کردم رفتم یه یونی خیلی معمولیتر ...
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_aria نمایش پست ها
    درود،
    چه رشته ای؟ از چه نظر؟ برلین با اینکه ضرقه خیلی مولتی کولتیه. کارم توش فراوونه... رنکشم که بالاتره.
    ولی اشتوتگارت هم تو رشته های فنی واقعا عالیه. شهرشم که یکی از صنعتی ترین شهرای المانه.
    فاکتورا خیلی مختلفه دوست عزیز. خود من بعد کلی دوندگی مراجعه حضوری و ... به دلایلی از اشتوتگارت صرفنظر کردم رفتم یه یونی خیلی معمولیتر ...
    رشته ی من مهندسی پزشکی هست و برام خیلی مهمه که بعد تحصیل مجبور نشم به خاطر اینکه کار پیدا نشه برگردم ایران.بالاخره باید هزینه هایی که می کنم بعدش جبران بشه دیگه.حالا بهترین جاهایی که تو آلمان به زبان آلمانی برای مستر می تونم برم همین دوتاس.رنک بقیه دانشگاههای رشته من اختلاف زیادی با این دو تا دارند.از طرفی می خوام دستم برای ادامه تحصیل برای دکترا هم باز باشه.حالا به نظر شما کدوم بهتره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmbornak نمایش پست ها
    رشته ی من مهندسی پزشکی هست و برام خیلی مهمه که بعد تحصیل مجبور نشم به خاطر اینکه کار پیدا نشه برگردم ایران.بالاخره باید هزینه هایی که می کنم بعدش جبران بشه دیگه.حالا بهترین جاهایی که تو آلمان به زبان آلمانی برای مستر می تونم برم همین دوتاس.رنک بقیه دانشگاههای رشته من اختلاف زیادی با این دو تا دارند.از طرفی می خوام دستم برای ادامه تحصیل برای دکترا هم باز باشه.حالا به نظر شما کدوم بهتره؟
    سلام دوست عزیز ...جا داره ی چیز رو یاداوری کنم..اینکه ایا تصمیم شما برای ادامه بعدش چیه؟ اکر که میخواین برین سر کار که هیچ ولی اگه میخواین تا دکتری ادامه بدیتن باید مطمین شین که دانشگای موورد نظرتوون توی اون رشته دکتری داره یا نه...بر طبق اطلاعات این سایت http://www.4icu.org/reviews/1795.htm این دانشگاه برای دکتری فعلا توی مهندسی دکتری نداره ...حالا باز بیشتر درباره رشته خودتوون توی این یونی تحقیق کنین تا مطمین شین...

Junior Member

سلام دوستان. من ترم 8 دانشگام تموم شد با معدل کل 14.70 و معدل دروس تخصصی درحدود 17 هست و اینکه رزومه متوسط تقریبا رو به بالایی دارم. رشتم مهندسی IT هست آیا شانسی برای پذیرش گرفتن تو رشته Informatics دارم یا نه ؟ تا ماه آینده ب1 گوته میگیرم و الان مشغول یادگیری سطح ب2 هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا

سلام دوستان
    من میخوام برای این دانشگاه برای رشته الکتروتکنیک (مستر) پذیرش بگیرم.
    لطفا راهنمایی کنید که زمان ثبت نام و ارسال مدارک برای ترم جدید کی هست و اینکه چه مدارکی لازمه
    در ضمن من dsh ندارم و فعلا برای سپتامبر تو دانشگاه KIT امتحان aufnahmetest دارم.آیا دانشگاه برلین هم کلاسهای زبان برای آمادگی dsh داره؟
    با سپاس فراوان
    Whenever I hear "It can't be done" I know that I'm close to success

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)