صفحه 57 از 62 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

سلام آیا فقط فقط نمره تافل تو بحث ادمیشن و فاند گرفتن موثره ؟!؟!؟
    و اینکه اگر بگن مینیم ما اینه اگه پذیرش گرفتی (exceptional and provisional محسوب میشه : دقیقش اینه:
    The minimum overall TOEFL score is 80 or higher. If you do not meet this minimum you may still be considered for admission however IF you are admitted it would have to be by exception and approved and will be a provisional admission.
    این جزو کدوم جواب میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    حتما با دانشگاه های مد نظرت تماس بگیر. احتمالا دو نوع جواب می گیری. یه تعدادی میگن ما کل پروندت رو در نظر می گیریم که در صورت صداقت واقعا پروندت رو به صورت کلی نگاه می کنن و مثلا سر سه نمره زیر مینیمم بودن پروندت رو رد نمی کنن (البته بحث من پذیرش هست و برای بحث فاند هرچی نمرهی رقابتی بیشتر شانس فاند بیشتر) اما یه سری دانشگاه های سخت گیر هم هستن که احتمالا بهت می گن با یه نمره زیر مینیمم هم نمی تونی اقدام کنی که یه خبوی داره که می تونی این دانشگاه ها رو کلا از ذهنت بیرون کنی.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام آیا فقط فقط نمره تافل تو بحث ادمیشن و فاند گرفتن موثره ؟!؟!؟
    و اینکه اگر بگن مینیم ما اینه اگه پذیرش گرفتی (exceptional and provisional محسوب میشه : دقیقش اینه:
    The minimum overall TOEFL score is 80 or higher. If you do not meet this minimum you may still be considered for admission however IF you are admitted it would have to be by exception and approved and will be a provisional admission.
    این جزو کدوم جواب میشه ؟
    دانشگاه های تاپ برای پذیرش دادن و به خصوص فاند دادن بحثشون جدا از مینیمم ها هست و باید نمرات بالا داشته باشید. اگه فرض کنیم این دانشگاهی که باهشا تماس گرفتید یه دانشگاه معمولی محسوب میشه واقعا امکانش هست که بهتون پذیرش بدن و بخوان بعد از گرفتن پذیرش مشروط برای یه آزمون تافل ثبت نام کنید و نمره ی جدید که بالای ۸۰ باشه رو ارائه بدید. مثلا یکی از دانشگاه های امریکا بود که می گفت اگه مثلا نمره ی یکی از بخش های آزمون چند نمره پایین تره ما شما رو برای پذیرش و فاند در نظر می گیریم اما اگه پذیرش گرفتی مثلا باید یه باز دیگه آزمون بدی و نمره ی این بخش رو ارتقا بدی یا مثلا توی آزمون اسپیکینگ خود دانشگاه شرکت کنی.

اگه این جواب رو از دانشگاهی که رشته و دانشگاه و کشورش رو دوست دارید گرفتید و هزینه ی اپلای برای رایگان و یا کم هزینه هست به نظر من شانستون رو امتحان کنید.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

دوستان
    من تافل 85 گرفتم با ریزش: W17 R20 L26 S23
    من قبل ازمون و حین خیلی استرتس داشتم و شاید اونم باعث شده کم بشم. یه مدت ناامید شده بودم از اپلای.
    ولی الان میخام ببینم که کدوم دانشگاه های امریکا یا کانادا برای enviromental eng با معدل کارشناسی م شیمی 18 امیرکبیر میتونم فول فاند بگیرم. gre هم: V150 Q161
    ایا نیازه دوباره ازمون بدم؟ چون استرس و پولش مسله س. بعدم اینک نمیخام دیر بشه برای ازمون دوباره

ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان.
    من اخیرا توی امتحان تافل شرکت کردم و نمرم 95 شده. با توجه به اینکه حداقل دانشگاههایی که میخوام اقدام کنم 100 هست، آیا برای این پنج نمره گیر میدن به من؟
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Marzieh94 نمایش پست ها
    دوستان
    من تافل 85 گرفتم با ریزش: W17 R20 L26 S23
    من قبل ازمون و حین خیلی استرتس داشتم و شاید اونم باعث شده کم بشم. یه مدت ناامید شده بودم از اپلای.
    ولی الان میخام ببینم که کدوم دانشگاه های امریکا یا کانادا برای enviromental eng با معدل کارشناسی م شیمی 18 امیرکبیر میتونم فول فاند بگیرم. gre هم: V150 Q161
    ایا نیازه دوباره ازمون بدم؟ چون استرس و پولش مسله س. بعدم اینک نمیخام دیر بشه برای ازمون دوباره

ممنون میشم راهنمایی کنین
    نمره ی لیستنینگ و اسپیکینگ خوب و قابل قبول هست و نمره ی ریدینگ و رایتینگ پایین. دو حالت ممکنه پیش بیاد. دانشگاه هایی که مینیمم ۸۵ رو قبول داشته باشن و براشون ترکیب نمرات اهمیتی نداشته باشه که معمولا دانشگاه های درجه پایین تر هستن. بعضی دانشگاه ها علاوه بر حدنصاب نمره ی کل, نمره ی بخش های مختلف هم براشون مهمه. بعضی دانشگاه ها ممکنه نمره ی کل شما براشون قابل قبلو باشه اما بهتون فرصت بدن که بعد از ددلاین یه بار دیگه امتحان بدید و نمره ی بهتر رو براشون بفرستید. همه ی این فرضیه ها واقعا به ترکیب دانشگاه هایی که می خواین اقدام کنین بستگی داره. یه لیست داخل اکسل آماده کنید و دانشگاه های مد نظرتون رو داخلش بنویسید. در اولین قم توی سایتشون راجع به قوانین نمرات زبان مطالعه کنید و اگه به صورت صریح نوشته بودن نمرات بالاتر از نمره ی کل یا بخش شما می خوان اونها رو از لیستتون حذف کنید. بعضی وقت ها این قوانین در سایت نوشته نمیشه یا کامل نوشته نمیشه و شما باید با مسئول پذیرش دانشگاه تماس بگیرید.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من اخیرا توی امتحان تافل شرکت کردم و نمرم 95 شده. با توجه به اینکه حداقل دانشگاههایی که میخوام اقدام کنم 100 هست، آیا برای این پنج نمره گیر میدن به من؟
    اگر دنبال فاند هستی مینیمم فقط یک حداقل است و شما باید چندین نمره بیشتر از مینیمم داشته باشی تا بتونی با سایر اپلیکنتها رقابت بکنی. اما در مورد پذیرش گاها دیده شده کاندیشنال پذیرش میدند اما حتی برخی از دانشگاهها این حالت رو هم لحاظ نمیکنند.
    اگر نیاز به جواب قطعی دارید حتما به کوردینیتور دانشکده مورد نظر ایمیل بدبد و دقیق جواب سوالاتتون رو بگیرید.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    هیچ کس بهتر از مسئول پذیرش دانشگاه نمیتونه جواب سوال شما رو بهتر بده. حتما باهاش تماس بگیر و نمره ی کل و ترکیب نمرت رو براشون بفرست و بگو مشکلی پیش میاد یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

سلام

من بعد از کلی داستان نمرم اومد ( ۱۵ روز انتظار در حالی که نمره بقیه دوستانم ۸ روز زودتر اومده بود) و 102 (R29L27S22W24) شد در حالی که انتظار حدود 110 داشتم‌ چون اسپیکینگم خیلی کمتر از از سطحم شدم ( ازمایشی امیربهادر ۲۶ بودم و با دوستان آمریکاییم صحبت میکنم بهم میگن لهجم تقریبا کاملا آمریکایی هست). حالا خودم میخوام یکبار دیگه امتحان بدم.
    دانشگاه رنک زیر ۱۰۰ امریکا یا کانادا میخوام بنظر شما چکار کنم من واسه ۲۰۱۸ میخوام اپلای کنم ممنون!
    سروش هستم

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Exidge نمایش پست ها
    سلام

من بعد از کلی داستان نمرم اومد ( ۱۵ روز انتظار در حالی که نمره بقیه دوستانم ۸ روز زودتر اومده بود) و 102 (R29L27S22W24) شد در حالی که انتظار حدود 110 داشتم‌ چون اسپیکینگم خیلی کمتر از از سطحم شدم ( ازمایشی امیربهادر ۲۶ بودم و با دوستان آمریکاییم صحبت میکنم بهم میگن لهجم تقریبا کاملا آمریکایی هست). حالا خودم میخوام یکبار دیگه امتحان بدم.
    دانشگاه رنک زیر ۱۰۰ امریکا یا کانادا میخوام بنظر شما چکار کنم من واسه ۲۰۱۸ میخوام اپلای کنم ممنون!
    برای ۲۰۱۸ فرصت کافی دارید. با توجه به نمونه‌ی Speaking که در تاپیک مربوطه گذاشتید خیلی هم کمتر از سطحتون نیست نمره. در جای خودش توضیح می‌دم.
    ولی در اینجا با توجه به این که برای ۲۰۱۸ می‌خواید اقدام کنید فکر می‌کنم ارزشش رو داره که زمان بگذارید و تمرین کنید و مجدد امتحان بدید. به نظر می‌رسه توانایی گرفتن نمره در حدود ۱۱۰ رو داشته باشید.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    نمره تافل من:
    Reading 28
    Listening 25
    Writing 25
    Speaking 24
    Total 102
    به نظر شما با معدل لیسانس 14.8 و فوق 16.25 امتحان مجدد لازمه؟
    ویرایش توسط bernardk : February 14th, 2017 در ساعت 09:43 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)