صفحه 35 از 62 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

Banned

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمره آزمونم به این صورته:
    R:20
    L:22
    S:23
    W:25
    Total:90
    من ریدینگ tpo ها رو در بدترین حالت 25 زده بودم و سر امتحان استرس داشتم و نمرم خیلی کمتر از حد انتظارم شد. از طرفی رایتیگ رو خیلی خوب نوشتم و فک می کردم حتی 28 اینا بشم و اسپیکینگ رو هم خیلی خوب صحبت کردم و این هم فک می کردم بیشتر بشم ولی مصحح ها سختگیرن مثل اینکه .
    حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه اسپیکینگ و رایتینگ رو نسبتا بد ندادم آیا ارزش داره دوباره امتحان بدم(چون احتمال اینکه دوباره اینقد خوب بنویسم کم هست. رایتینگ امتحان من آسون بود و من خیلی خوب نوشتم ولی امتحان دیگه معلوم نیست چی باشه) . چون خودم فکر می کنم که اگه دوباره امتحان بدم و ریدینگ را بالا بشم ولی اسپیکینگ و رایتینگ رو پایین تر از الان بشم فایده نداره و همین بهتر هست به نظرم. ممنون میشم نظر شما هم بدونم. مثلا نمره 96 کل که رایتینگ و اسپکینگش کمتر از الانم باشه بهتر هست یا همین نمره که الان دارم؟
    ضمناً روی رنک دانشگاه هم خیلی حساس نیستم و دانشگاه های بالای 80 آمریکا مد نظرم هست با توجه به رزومم.
    سلام

نمره به اون صورت درخشانی نیست...
    توصیه من این هست که اگر با توجه به شناختی که از خودتون و توانایی هاتون دارید احساس می کنید که اگر مجدد امتحان بدید نمرتون در بعضی مهارت ها fluctuation خواهد داشت، به اعتقاد من با همین نمره اپلای کنید ولی سطح توقع و انتخاب دانشگاه هاتون باید دقیقا منظبق بر همین نمره باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush53 نمایش پست ها
    من دو بار امتحان دادم دفعه اول اسپیکم شد 22 ولی دفعه دوم متاسفانه شد 20 ولی اورالم بالاتر شد (90)، میخواستم ببینم باید دوباره امتحان بدم یا نه؟ نمیدونم تو این مدت میتونم نمرمو ببرم بالاتر یا نه چون سر کار هم میرم و ددلاین ها هم نزدیک و پیدا کردن سنتر خالی هم سخت هست برای امتحان. ممنون میشم راهنمایی کنید. (حداکثر بتونم برسونم به همون 22)
    اگر بخوام دوباره امتحان بدم چه زمانی مناسب تر هست؟
    معمولا هم که استادا ایمیلی جواب نمیدن و باید مستقیم برای دانشگاه اپلای کرد
    سلام

نمره 20 در مهارت speaking خیلی پایین هست و اصولا شانس شما برای TA شدن (حداقل در ابتدای کار) رو از بین میبره...
    به نظر من 22 با 20 تفاوت زیادی داره... هرچند اینکه به این نمره برسید یا نه به تلاش و زمانی که می گذارید بستگی داره...
    من حیث المجموع به نظرم اگر زمان بهتون اجازه میده یکبار دیگه در آزمون شرکت کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

نمره 20 در مهارت speaking خیلی پایین هست و اصولا شانس شما برای TA شدن (حداقل در ابتدای کار) رو از بین میبره...
    به نظر من 22 با 20 تفاوت زیادی داره... هرچند اینکه به این نمره برسید یا نه به تلاش و زمانی که می گذارید بستگی داره...
    من حیث المجموع به نظرم اگر زمان بهتون اجازه میده یکبار دیگه در آزمون شرکت کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    من اسپیکینگم 19 شده (در مجموع 99) ، یعنی فکر می کنید 19 با 22 هم فرق چندانی در اسپیکینگ نداره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    من اسپیکینگم 19 شده (در مجموع 99) ، یعنی فکر می کنید 19 با 22 هم فرق چندانی در اسپیکینگ نداره؟
    سلام

نمرات زیر 20، ضعیف تلقی میشن...
    با توجه به این نمره در چنین مهارت مهمی، مجدد امتحان بدید بد نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinking نمایش پست ها
    سلام

نمره به اون صورت درخشانی نیست...
    توصیه من این هست که اگر با توجه به شناختی که از خودتون و توانایی هاتون دارید احساس می کنید که اگر مجدد امتحان بدید نمرتون در بعضی مهارت ها fluctuation خواهد داشت، به اعتقاد من با همین نمره اپلای کنید ولی سطح توقع و انتخاب دانشگاه هاتون باید دقیقا منظبق بر همین نمره باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از جوابتون.
    راستش همون طور که گفتید احساس میکنم اگر دوباره امتحان بدم نمره رایتینگم کمتر از الان(که 25 شدم) میشه. ولی به احتمال خیلی زیاد ریدینگ و لیسنیگ بالا میره.
    من خیلی از افراد رو دیدم که نمرشون حدود 100 یا بیشتر شده ولی نمره اسپیکینگ و رایتینگشون از من پایین تره. (تو همین صفحه هم یک نمونه هست)
    در حقیقت سوال من این بود که نمره اسپیکینگ و رایتینگ پایین بدتر هست یا نمره لیسنینگ و ریدینگ پایین؟
    ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    راستش همون طور که گفتید احساس میکنم اگر دوباره امتحان بدم نمره رایتینگم کمتر از الان(که 25 شدم) میشه. ولی به احتمال خیلی زیاد ریدینگ و لیسنیگ بالا میره.
    من خیلی از افراد رو دیدم که نمرشون حدود 100 یا بیشتر شده ولی نمره اسپیکینگ و رایتینگشون از من پایین تره. (تو همین صفحه هم یک نمونه هست)
    در حقیقت سوال من این بود که نمره اسپیکینگ و رایتینگ پایین بدتر هست یا نمره لیسنینگ و ریدینگ پایین؟
    ممنون.
    سلام

هر دو!!!
    نمرات باید یک دست باشند چون زبان تلفیقی هم همه مهارت هاست...
    ولی با توجه به اینکه مهارت speaking رکن اول ارتباطی مهارت writing برای یک graduate applicant اهمیت فوق العاده ای دارن، احتمالا حالت دوم می تونه در بهضی شرایط بهتر تلقی بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    من نمرم شده 83 و با همین نمره چند جا اپلای کردم ولی هرچی میگردم بیشتر دانشگاه ها نمره 93 به بالا می خوان
    بنظرتون چکار کنم؟ دوباره امتحان بدم؟ البته دیگه الان یکم هم دیرنیست؟

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    من نمرم شده 83 و با همین نمره چند جا اپلای کردم ولی هرچی میگردم بیشتر دانشگاه ها نمره 93 به بالا می خوان
    بنظرتون چکار کنم؟ دوباره امتحان بدم؟ البته دیگه الان یکم هم دیرنیست؟
    سلام دوست عزیز
    نمره 83 برای ادمیشن از امریکا و بیشتر دانشگاهای کانادا، ناکافی است چه برسد به فاند.
    اگر امسال برای شما حیاتی است، بهتر است هرچه سریعتر امتحان دیگه ای بدین.
    شاید نیاز به سفر به کشورهای همسایه هم پیدا کردین.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

سلام
    میشه نظرتون رو در مورد نمره های من بفرمایید؟
    Reading 23
    Listening 20
    Speaking 22
    Writing 25
    مقصد هم دانشگاه های Florida State و Tennessee هست برای رشته عمران+ فاند
    خیلی جالب بود برام. از نظر خودم Listening در کل بهترین اسکیل من هست ولی در این آزمون پاشنه آشیل شد. تعداد زیاد listening ها واقعا خسته میکنه آدمو.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    سلام
    میشه نظرتون رو در مورد نمره های من بفرمایید؟
    Reading 23
    Listening 20
    Speaking 22
    Writing 25
    مقصد هم دانشگاه های Florida State و Tennessee هست برای رشته عمران+ فاند
    خیلی جالب بود برام. از نظر خودم Listening در کل بهترین اسکیل من هست ولی در این آزمون پاشنه آشیل شد. تعداد زیاد listening ها واقعا خسته میکنه آدمو.
    تنسی کدوم یکی؟ نمره کلتون خیلی هم کم نیست. بستگی به سایر آیتمهای رزومتون داره. تافل فقط یک بخش هست. اگه سایر آیتمهای رزومتون خوب باشه نمره موجود برای این دانشگاه خیلی مشکل ساز نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)