صفحه 60 از 62 نخستنخست ... 1050515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمره تافلم به صورت زیره:
    Reading:23
    Listening:22
    Speaking:24
    Writing:25
    به نظر شما دوباره ازمون بدم یا خیر؟
    سلام
    شما در همه ی مهارتها نمره ی خوبی کسب کردید و مجموعش هم خوب است . اما باز بستگی دارد به دانشگاهی که می خواهید اپلای کنید اگر مینیمم 100 بخواهد که خب معلومست باید دوباره آزمون بدهید. در این مورد باید دانشگاه و رشته و خیلی فاکتورهای دگر را لحاظ کرد. اگر بخواهید که برای یک دانشگاه امریکایی اپلای کنید و برای نمونه مینیمم 80 هست به نظرم نیازی به تکرارش نیست و به جای آن بهتر است بر روی نمره ی GRE سرمایه گذاری کنید چون برای امریکا جی آر ای بالا بسیار مهم است. نمره ی تافل برای سنجش دانش زبان کسانی هست که زبان اولشان انگلیسی نبوده و یا دو سال در کالج به زبان انگلیسی درس نخوانده اند. و خب با این حساب برخی از دانشجویان نیازی به دادن تافل ندارند اما جی آر ای خیر !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

سلام دوستان من تافل (R25 L20 S20 W23) شدم به نطرتون نیاز هست دوباره امتحان بدم؟ دانشگاه های رنک بالایی برای مستر مکانیک مد نظرم نیست رنک جهانی بالای 300 یا 400 باشه هم راضیم. من یه کنفرانس داخلی به انگلیسی دارم و به مقاله ای اس ای هم سابمیت کردم و معدل هم 16.92هست. به نظرتون برای دانشگاه های کانادا شانسی با این نمره دارم؟

Junior Member

سلام، من نمره تافلم بالانس نیست. لیسنینگ ۲۹ ریدینگ۲۷ رایتینگ ۲۰ و اسپیکینگ ۱۹ و فعلا امکان امتحان دوباره ندارم. این تا چه حد تاثیر گذاره؟ حتما برنامه‌ریزی کنم برای امتحان دوباره؟ معدلم پایین ۱۷ است و برای پاییز ۲۰۱۸ از دانشگاه‌های کانادا میخوام پذیرش بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
    سلام، من نمره تافلم بالانس نیست. لیسنینگ ۲۹ ریدینگ۲۷ رایتینگ ۲۰ و اسپیکینگ ۱۹ و فعلا امکان امتحان دوباره ندارم. این تا چه حد تاثیر گذاره؟ حتما برنامه‌ریزی کنم برای امتحان دوباره؟ معدلم پایین ۱۷ است و برای پاییز ۲۰۱۸ از دانشگاه‌های کانادا میخوام پذیرش بگیرم.
    سلام راستش نمره ی تافل شما مجموعش خوب است اما متاسفانه در دو بخش رایتینگ و اسپیکینگ بویژه دومی نمرتون یک مقدار پایین هست. البته بسته به دانشگاه مورد نظرتان دارد که شاید مینیممش برای هر بخشی 18 باشد و یا برایش مجموع تنها مهم باشد. اما من اگر جای شما بودم دوباره یک امتحانی می دادم و نمره ام را در این دو بخش به نمره ی 22 یا بالاتر می رساندم.
    پیروز باشید.

سلام، بنده نمرم 26 در خواندن، 27 در گوش دادن، 24 در صحبت کردن و 29 در نوشتن شده است (مجموعا 106). آیا به نظر شما برای دانشگاه های کانادایی یا استرالیایی به مشکل میخورم؟

میخوام برای دکتری تحقیق در عملیات اقدام کنم با معدل 19.6 ارشد. دو مقاله اسکوپوس ایندکس چاپ شده، 2 مقاله کنفرانسی بین المللی انگلیسی، 4 5 مقاله آی اس آی تحت داوری و 2 اسکوپوس ایندکس تحت داوری.

ضمنا، کرم تو وجودم افتاده که برای بخش صحبت کردن اقدام به ارزیابی مجدد بکنم. به نظر خودم باید بهتر میشدم (فکر میکردم 26 یا 27 باید میشدم)! اگر بالای 25 یا 26 بشم دیگه با مینیم دانشگاههایی که میخوام مشکلی نخواهم داشت. اگر شما موافق هستید، به چه طریقی میتونم این کار رو بکنم؟ راهنمایی بفرمایید.

با تشکر
    ویرایش توسط moosavi_69 : March 21st, 2018 در ساعت 09:13 PM

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم. ETS دیگه کارنامه کاغذی به آدرس کسی که امتحان داده پست نمیکنه؟ فقط همون نسخه پی‌دی‌اف توی سایت برای سفارت کافیه؟

Junior Member

سلام
    reading 25
    listening 23
    speaking 19
    writing 24
    total 91

برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق دانشگاه های امریکا،کفایت میکنه؟ رنک دانشگاه هم مهم نیست اصلا.فاند هم مهم نیست.
    با تشکر

Junior Member

اگر رنک و فاند براتون مهم نیست یکسری از دانشگاه ها اصلا احتیاجی به تافل هم ندارند . البته اصلا توصیه نمیکنم اونها رو. معمولا تافل رشته حقوق اینجا 100 لازم هست

Junior Member

سلام دوستان.
    من امروز نمراتم به این صورت اومد:
    ریدینگ 28
    لیسنینگ 24
    اسپکینگ 20
    رایتینگ 25

مجموعا 97. اما تو بعضی دانشگاه ها، مینیمم 100 یا 98 هست حتی. آیا مثلا وقتی مینیمم اینقدر هست، من تو بررسی پرونده ریجکت میشم؟ مقصدم دانشگاه های اروپا هست بیشتر، آیا اونقدر دقیق و صریح هستن که من نیاز باشه دوباره امتحان بدم به خاطر یکی دو نمره؟

من برای مقطع ارشد قصد گرفتن پذیرش دارم و رشته م هم مهندسی برق هست.
    ویرایش توسط hoss3inf : May 30th, 2018 در ساعت 09:33 PM دلیل: درج رشته و مقطع مورد نظرم برای پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

بهتون پیشنهاد می کنم با دانشگاه هایی که می خواین اپلای کنید مکاتبه داشته باشید (هر چه سریعتر بهتر تا اگه لازم بود مجدد امتحان بدید). موثق ترین پاسخ رو از خود اونها می تونید دریافت کنید نه لزوما از کاربران به این دلیل که بسته به گروه و برنامه تون یا حتی استاد ممکنه باهاتون کنار بیان و ممکن هم هست اینکار رو اصلا نکنن.
    یک نکته ای اما عمومیت داره: شما نباید به مینیمم ها اکتفا کنید چون پروسه پذیرش رقابتی هست ولی دیدم اشخاصی با مینیمم ها هم پذیرش های نسبتا خوبی داشتن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoss3inf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امروز نمراتم به این صورت اومد:
    ریدینگ 28
    لیسنینگ 24
    اسپکینگ 20
    رایتینگ 25

مجموعا 97. اما تو بعضی دانشگاه ها، مینیمم 100 یا 98 هست حتی. آیا مثلا وقتی مینیمم اینقدر هست، من تو بررسی پرونده ریجکت میشم؟ مقصدم دانشگاه های اروپا هست بیشتر، آیا اونقدر دقیق و صریح هستن که من نیاز باشه دوباره امتحان بدم به خاطر یکی دو نمره؟

من برای مقطع ارشد قصد گرفتن پذیرش دارم و رشته م هم مهندسی برق هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)