صفحه 61 از 62 نخستنخست ... 11515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

سلام،

در خود ETS توضیح داده که چطور درخواست تجدید نظر کنید ولی بعید می دونم تغییری داده باشه باز هم بسته به نظر شخصی خودتون داره و البته یه مبلغ کمی هم باید هزینه کنید.
    نمره کلی تون خیلی خوبه و تمام مهارت هاتون نمرات خوبی کسب کردید و از نظر من اسپیکینگ تون هم شاید باهاش کنار بیان. برای اطمینان خاطر یه ایمیل به اسیستان گروه بزنید و رینج نمرات پذیرشی های سال قبل رو بپرسید معمولا پاسخ میدن. در مورد نمره اسپیکینگ تون هم نظرشون رو جویا شید.

موفق یاشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام، بنده نمرم 26 در خواندن، 27 در گوش دادن، 24 در صحبت کردن و 29 در نوشتن شده است (مجموعا 106). آیا به نظر شما برای دانشگاه های کانادایی یا استرالیایی به مشکل میخورم؟

میخوام برای دکتری تحقیق در عملیات اقدام کنم با معدل 19.6 ارشد. دو مقاله اسکوپوس ایندکس چاپ شده، 2 مقاله کنفرانسی بین المللی انگلیسی، 4 5 مقاله آی اس آی تحت داوری و 2 اسکوپوس ایندکس تحت داوری.

ضمنا، کرم تو وجودم افتاده که برای بخش صحبت کردن اقدام به ارزیابی مجدد بکنم. به نظر خودم باید بهتر میشدم (فکر میکردم 26 یا 27 باید میشدم)! اگر بالای 25 یا 26 بشم دیگه با مینیم دانشگاههایی که میخوام مشکلی نخواهم داشت. اگر شما موافق هستید، به چه طریقی میتونم این کار رو بکنم؟ راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
    سلام، من نمره تافلم بالانس نیست. لیسنینگ ۲۹ ریدینگ۲۷ رایتینگ ۲۰ و اسپیکینگ ۱۹ و فعلا امکان امتحان دوباره ندارم. این تا چه حد تاثیر گذاره؟ حتما برنامه‌ریزی کنم برای امتحان دوباره؟ معدلم پایین ۱۷ است و برای پاییز ۲۰۱۸ از دانشگاه‌های کانادا میخوام پذیرش بگیرم.
    سلام
    ببینید اگر دانشگاه فقط به نمرهٔ کلی‌ نگاه می‌کنه اصلا مهم نیست. من خودم با ریدینگِ ۱۸ پذیرش گرفتم از چندین دانشگاه (نمره کلم ۹۴ بود اگر درست یادم باشه و از کانادا از دانشگاه اتاوا پزیدش داشتم و بقیه همه از آمریکا). ولی اگر امکانش باشه دوباره امتحان بدید که چه بهتر چون من شخصا معتقدم نمره زبان بالا خیلی موثر تر از عواملی مثل دانشگاهی که ازش مدرک گرفتید و حتی معدلتون هست.
    موفق باشید
    What doesn't kill you makes you stronger

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان یه مشاوره میخواستم.این دونمره نهایی امتحان تافل من هست

و دومی

از اونجایی که اکثره دانشگاها اکثره مینیمم هر بخش رو 20 میخوان، به نظرتون با وجود نمره ی رایتینگ حداقل یه مقدار خوب توی دومی، همون اولی رو اراعه بدم بهتره؟
    سلام
    برخی‌ از دانشگاه‌ها نمرهٔ کلی‌ براشون فقط مهم ولی‌ اگر صراحتا نوشتن مینیمم ۲۰ میخوان، قاعدتا مینیمم ۲۰ رو میخوان و باید اولی‌ رو بفرستید! ولی‌ من پیشنهادم اینه که ایمیل بزنید به اون دانشگاه خاص و بپرسید ازشون که چقدر رو این مسئله حساس هستن. ممکن بگن سختگیر نیستیم، یا اگر مهم باشه میگه بهتون که نه حتما باید ۲۰ باشه وگرنه ریجکتمی‌کنیم.
    موفق باشید

سلام دوستان
    چند روز بعد از امتحان نتایج اعلام میشه؟
    ممنون

Member Ameri19 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند روز بعد از امتحان نتایج اعلام میشه؟
    ممنون
    Hi,

You will receive an email letting you know when your scores are available — approximately 10 days after your test date. You can log in to your TOEFL iBT account on the TOEFL® registration website and click "View Scores" on your home page to see your scores.

Source:
    https://www.ets.org/toefl/ibt/scores/get/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه خوراسگان

پیش فرض پاسخ : نمره تافل،یک یا دو نمره کمتر از سقف مجاز--آیا درخواست پذیرش رد میشود؟

سلام الان برای تحصیل میشه رفت آیا یه کشور اروپایی یا آمریکایی درس خوند؟ من یه جایی به اسم اسکای رز خوندم که به دلیل مشکلات و تحریم های آمریکا دیگه براحتی امکان درس خوندن تو اون کشورها رو نداریم؟! من میخوام برای ارشد امتحان بدم ولی زبان انگلیسیم خیلی خوب نیست؟! بعضی از کلمات مثل آهنگ جدید میمونن برام ولی من روی نوشتار انگلیسیم اوکیم تقریبا یکی دو بار که از روی کلمات انگلیسی بنویسم اوکیم ولی گرامرم ضعیفه دوستان میشه راهنمایی کنن؟ تو اسکای رز نوشته بود برای ادامه دادن خارج از کشور فعلا کشورهایی که با ما مشکل ندارن روسیه است و چنتا کشور آسیایی مثل مالزی دوستان لطفا کمک کنن اگه کسی اطلاعات کافی داره؟!

Junior Member

بر اساس تجربه من بله؛ من به خاطر یک نمره کمتر از مینیمم مورد نظر اونها (دانشگاهی در هلند) اصلا درخواستم برای فوق لیسانس بررسی نشد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تهران

گیر میدن ، حتما بپرس

Junior Member

سلام به دوستان
    من در آزمون 2 شهریور نمره 84 آوردم، R26 L21 S18 W19
    کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه تهران ، معدل 17، و کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه بوعلی همدان ، معدل 18.5 ، بودم
    دو تا مقاله علمی پژوهشی سال 2015 چاپ شده دارم که در (Directory of open Access Journals(DOAJ نمایه شده است.
    رتبه تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد هم دارم
    برای دکتری تربیت بدنی یا توانبخشی کشور هلند و کانادا (همراه فاند RA )میخام اقدام کنم
    روز آزمون ،برای شروع پارت دوم آزمون دیر برگشتم که کارشناس مرکز استرس بهم داد و فک میکنم روی نمره اسپکینگ ام تاثیر منفی گذاشت
    دو هفته قبل آزمون اصلی آزمون آزمایشی داده بود که 83 شدم، R21 L22 S20 W20

شاغل هستم، تمرین زبان و اپلای بصورت همزمان هم برام سخت است، به نظر شما با این نمره شانسی دارم؟
    باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط modares68 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من در آزمون 2 شهریور نمره 84 آوردم، R26 L21 S18 W19
    کارشناسی تربیت بدنی دانشگاه تهران ، معدل 17، و کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه بوعلی همدان ، معدل 18.5 ، بودم
    دو تا مقاله علمی پژوهشی سال 2015 چاپ شده دارم که در (Directory of open Access Journals(DOAJ نمایه شده است.
    رتبه تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد هم دارم
    برای دکتری تربیت بدنی یا توانبخشی کشور هلند و کانادا (همراه فاند RA )میخام اقدام کنم
    روز آزمون ،برای شروع پارت دوم آزمون دیر برگشتم که کارشناس مرکز استرس بهم داد و فک میکنم روی نمره اسپکینگ ام تاثیر منفی گذاشت
    دو هفته قبل آزمون اصلی آزمون آزمایشی داده بود که 83 شدم، R21 L22 S20 W20

شاغل هستم، تمرین زبان و اپلای بصورت همزمان هم برام سخت است، به نظر شما با این نمره شانسی دارم؟
    باتشکر
    سلام

در اروپا در خیلی از موارد نمره زبان از شما نمی‌خوان، مگر اینکه در بخش requirementهای پوزیشن دکترا بطور خاص روی مدرک زبان تاکید شده باشه. اما خب طبیعتا اگر نمره زبان مناسب- 90 به بالا- داشته باشید میتونه یک کیفیت خوبی به رزومه شما بده، گرچه معمولا در مصاحبه اسکایپ خودشون سطح زبان رو می‌سنجند.

اما در کانادا قطعا نمره زبان از پیش‌شرطهای اقدام برای پذیرش هست و من فکر نمیکنم نمره 83 یا حتی 85 جوابگو باشه، مگر اینکه در یک دانشگاه بخصوصی چنین نمره‌ای رو بپذیرن که من تا حالا ندیدم.

پیشنهاد میکنم اگر قصد جدی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور، بخصوص کانادا، دارید، آزمون زبان رو در اولویت قرار بدید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)