صفحه 58 از 62 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

سلام،

البته اگه رنک دانشگاه مورد نظر، کشور و همینطور رشته تحصیلیتون رو می گفتین بهتر می شد نظر داد، ولی در کل نمره خوبی کسب کردین. طبق معمول اگه نمره اسپیکینگ 1 یا 2 نمره بیشتر بود که خیلی بهتر می شد، ولی اینکه امتحان مجدد بدین یا خیر به خیلی چیزها بستگی داره: به زمانی که دارین، به پر و پیمونه رزومه تون، به رنک دانشگاه مورد نظر و مخصوصا رشته تحصیلی تون و غیره.
    دیدم کسانی که با همین نمره هم پذیرش های خوبی گرفتن و برعکس با نمره از این بهتر که نگرفتن.
    ولی اگه بخوام صرفا در مورد "خود نمره تافل"، بدون کسب هیچ اطلاعات دیگه ای از رزومه تون، نظر بدم، باید بگم نمره از نظر عددی قابل قبول هست.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bernardk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمره تافل من:
    Reading 28
    Listening 25
    Writing 25
    Speaking 24
    Total 102
    به نظر شما با معدل لیسانس 14.8 و فوق 16.25 امتحان مجدد لازمه؟

Junior Member

دوسان با این نمره دوباره امتحان بدم یا نه؟نمره کل 96 و.. R:29,L:22,S;22,W:23.. مینیمم دانشگاههایی که میخوام رو دارم..ولی کافیه واسه پذیرش؟

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا ن

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    دوسان با این نمره دوباره امتحان بدم یا نه؟نمره کل 96 و.. R:29,L:22,S;22,W:23.. مینیمم دانشگاههایی که میخوام رو دارم..ولی کافیه واسه پذیرش؟
    برای دانشگاههای معمولی تقریبا رقابتی است. اما برای همین رنک متوسط جهت گرفتن TA کمی دور از انتظار است. اما اگر سایر آیتمهای رزومتون مناسبه مثله مقاله، ریکامندیشن و علل الخصوص GRE میشه گفت کافیه.
    اما برای دانشگاههای تاپ (بیشتر 20 تاپ و تا حدودی 50 تاپ) حرفی واسه گفتن نخاهد داشت.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام دوستان
    من تافل 85 شدم
    Reading=25
    Listening=19
    Speaking=20
    Writing=21
    دانشگاهی که میخوام برم مینیمم نمرش 86 و تو کانادست.بنظرتون با این نمره اپلای کنم مشکلی پیش نمیاد. البته من رزومه پژوهشیم خیلی خوبه. 5 مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا 3.
    البته یکبار دیگه امتحان دادم 79 شدم، بدلیل اینکه شاغلم اصلن وقت خوندن و امتحان مجدد رو ندارم. اپلای کنم با این شرایط؟

Junior Member

سلام دوستان . خواهشا من را راهنمایی کنید . چون خیلی برام مهمه. من تافل 80 دارم . و می خوام برای مستر در رشته مکانیک در کانادا اپلای کنم. البته می دونم نمرم بالا نیست .ولی با این نمره آیا شانس پذیرش دارم یا نه؟ چون شاغلم خیلی سخته دوباره بخوام بخونم .

سلام دوستان، من یه سوالی داشتم .... من دارم تافل می خونم مطئن نیستم بالای 100 بشم و اما بالای 90 رو میشم ... برای کانادا می خوام اقدام کنم و به بورس شدن فکر می کنم چون جز این نمی تونم هزینه هاشو بدم ... شنیده بودم نمره زبان کافیه مینیمم رو رد کنه و تاثیر چندانی رو بورس شدن نداره ... و دانشگاه ها بیشتر با توجه به رزومه و اینا تصمیم میگیرن بورس شی یا نه ... میشه راهنماییم کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تافل 85 شدم
    Reading=25
    Listening=19
    Speaking=20
    Writing=21
    دانشگاهی که میخوام برم مینیمم نمرش 86 و تو کانادست.بنظرتون با این نمره اپلای کنم مشکلی پیش نمیاد. البته من رزومه پژوهشیم خیلی خوبه. 5 مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا 3.
    البته یکبار دیگه امتحان دادم 79 شدم، بدلیل اینکه شاغلم اصلن وقت خوندن و امتحان مجدد رو ندارم. اپلای کنم با این شرایط؟
    بله مواردی خیلی زیاد دیدم بین دوستان که بخاطر یک نمره یا دو نمره باهاشون راه اومدن اما بهترین کار زدن یک میل به گرجوت اسکول همون دانشگاه و در میون گذاشتن ه. من با یک دانشگاه صحبت کردم و اونا آماری کارامد بهم دادن لذا احتمال زیاد مشکلی نیس اما شما میل رو بزن که الکی هزینه نکنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط poyaa نمایش پست ها
    سلام دوستان . خواهشا من را راهنمایی کنید . چون خیلی برام مهمه. من تافل 80 دارم . و می خوام برای مستر در رشته مکانیک در کانادا اپلای کنم. البته می دونم نمرم بالا نیست .ولی با این نمره آیا شانس پذیرش دارم یا نه؟ چون شاغلم خیلی سخته دوباره بخوام بخونم .
    ببینید الان خیلی دانشگاه های خوب هستن که مینیم کمتری از نمره شما داره جرج واشنگتن جرج تون و ایلینویز و غیره
    شما اگر رزومتون به اندازه کافی خوب باشه که بتونید استاد رو متقاعد کنید لذا نمرتون به راحتی از کمیسیون عبور می کنه و مانعی براتون نیس اما نمره شما هم یک جورایی مهمه که استاد اوکی بده
    ببینید بنظرم بهترین کار اینه که میل بزنید و در انتها بزنید که به فلان دلیل نمرم کم شد و اگر نیاز باشه مجدد امتحان میدم. خب استاد اگر شما ررو بخواد بهتون میل خصوصی میزنه و اگرم نه ی میل جنرال از پیش اماده شده که به همه میزنه
    ولی نظرم اینه که شما با این کوله بار پژوهشی اقدام کنید و به راحتی برید داشنگاهای خوب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnoosh_moosh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوالی داشتم .... من دارم تافل می خونم مطئن نیستم بالای 100 بشم و اما بالای 90 رو میشم ... برای کانادا می خوام اقدام کنم و به بورس شدن فکر می کنم چون جز این نمی تونم هزینه هاشو بدم ... شنیده بودم نمره زبان کافیه مینیمم رو رد کنه و تاثیر چندانی رو بورس شدن نداره ... و دانشگاه ها بیشتر با توجه به رزومه و اینا تصمیم میگیرن بورس شی یا نه ... میشه راهنماییم کنین؟
    آخه شما که امتحان ندادید چطور می دونید جند میشید؟
    حقیقت اینه که من دیدیم افرادی که توی یک هفته با جند تا تمرین درست 5 6 نمره خودشون رو می کشن باالا .
    اما نمره بالای نود خیلی خوبه (هرچند اگه بخواید بالای صد هم بشید ممکنه)

ولی جواب سوالتون :
    بله نمره زبان ی ***** هس که یه عده رو حذف کنن اما نمره شما به استاد این اعتماد رو میده که تو ازمایشگاه مشکل ارتباطی ندارید و شانس اینکه نظر استاد رو جلب کنید میره بالا
    از طرف دیگه برای تی ای بعضیا نمره 24 اسپیکینگ رو میخوان

ولی نمره بالای نود کافی کافی هس دوست بنده با 92 الان کالیفرنیا سن دیگو هس که جزو خوبای امریکاس
    پس بی استرس کارتون رو بکنید

سلام
    به نظر شما کسی که ۸ کتاب آیلتس رو خوانده است امتحان آیلتس را داده است میتواند امتحان تافل نیز بدهد دوباره باید از اول شروع کنم یا نه
    فقط روی موارد مثل مثلا رایتینگ یا نه مثلا اسپیکینک کار کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)