صفحه 5 از 62 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

شما هر کدوم از نمراتتون رو که مایل باشین order می دین تا ets براتون بفرسته.
    و در مورد جمله ی دانشگاه:
    We consider your most recent test :
    این در صورتی هست که شما چند تا نمره برای دانشگاه فرستاده باشین، مثلا یه امتحان دادین شدین 90 و از قبل برای دانشگاه ریپورت کردین و یکی دیگه می دین که 100 بشین ولی چه بیشتر بشین و چه کمتر دانشگاه آخریش رو در نظر میگیره.
    اگه می ترسین دومیش پایین تر بشین از ابتدا سفارش ریپورت ندین، بگذارین جوابتون که اومد بعد ریپورت کنین ولی خوب باید هزینه ی ریپورت رو پرداخت کنین.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

سلام دوستان

من 12 اكتبر امتحان دادم. 93 شدم. و نمره هم گزارش شده.دانشگاه مورد نظرم minimum 91 ميخواد. من يه ثبت نام هم براي 8 نوامبر دارم. براي اين تاريخ هم فرم گزارش نمره پر كردم. به نظرتون باز هم امتحان بدم؟ با توجه به اين كه نوشتيد most recent score report در نظر گرفته ميشه اگر نمره ام كمتر شد به ضررم تموم ميشه ؟ مرسي
    لطفا از طرح سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shad_happy58
    من 12 اكتبر امتحان دادم. 93 شدم...
    معمولا نمره مینیمم دانشگاه برای پذیرش است نه برای بورس و خیلی از دانشگاهها که 80 را برای پذیرش شرط می کنند برای بورس 90~100 می خواهند. با این وجود اگر طرف رزومه خفنی داشته باشه و استاد هم بخواهد مشکلی نیست.
    اگر فکر می کنی نمره بهتری می گیری حتما امتحان بده. نمره بالای 100 خیلی تاثیر داره.

اون نمره ای که دانشگاه اعلام می کنه حداقله بنابراین هر چی نمرت از اون حد بالاتر بره امتیازت تو شرایط مساوی با دیگران بالاتر میره
    اگه فکر می کنی میتونی بالاتر بگیری به خصوص بالای 100 حتما دوباره امتحان بده
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

اصولا گفته ميشه كه دانشگاههاي امريكا flexiblityشون بيشتره و در مراحل مختلف اپلاي راحت تر با ادم كنار ميان.
    و اين رو هم شنيدم كه حتي اگه نمره تافلت تو رنج نمره‌اي كه دانشگاه مي‌خواد، نباشه، اگه وضعيت مدارك ديگه‌ات خوب باشه، باهات كنار ميان.
    حالا يه سوال داشتم:
    اگه نمره‌ات كمتر از مينيمم دانشگاه شده باشه، حتما بايد يه استادي وساطت كنه تا مداركتو بررسي كنند (تا شامل مورد بالا بشي)؟ يعني در غير اين صورت مداركت بررسي نميشه؟

يا خودشون در نظر ميگيرن و بررسي مي كنن و اگه وضعيت مدارك ديگه هم خوب بود ok هست؟

سلام دوستان.
    من 12 اکتبر امتحان دادم شدم 91. فقط ریدینگ خراب شده (18). بقیه قسمتها اینجوری بوده نمره هاش: لیسنینگ: 28 - اسپیکینگ: 23 - رایتینگ: 22.
    مشکلم اینه که دانشگاه آلبرتا (کانادا) مینیمم نمره ش 92 میخواد. میخواستم ببینم باتوجه به اینکه نمره من فقط یک نمره کمتر از مینیمم دانشکده س، امکان داره که منو بخاطر این یه نمره رد کنن؟
    لازم به ذکره که از دوتا از استادای این دانشگاه ok گرفتم و یکیشون حتی عنوان پروژه دکتری رو هم برام تعیین کرده.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

معمولا گفته ميشه كه دانشگاههاي كانادا خيلي سخت گيرند و به ندرت با كسي كه مداركش به حد نصاب نرسيده كنار ميان. اگه ميتوني يه بار ديگه امتحان بده.

لطفا اگه كسي در مورد دانشگاههاي امريكا تجربه‌اي داشته و يا اطلاعات موثقي داشته جواب سوال من رو هم كه اون بالا پرسيدمو هم بگه.

Junior Member

to Farhan:

بستگی به دانشگاه داره. من دانشگاه تنسی اقدام کردم ابتدا سریعا بخاطر نمره زبانم ریجکتم کردند (نمره کل اولیه من 84 بود با دو نمره 19 و 17- دانشگاه 80 می خواست همه بالای 20) و مجبور شدم دوباره امتحان بدم. یکی از دوستان این سایت بنام mehrdadm هم با تافل 547 و 22 تا مقاله از همین دانشگاه ریجکت شده (فقط 3 نمره کم داشته!).
    در حالیکه من یکی دیگه از دانشگاههایی که اقدام کرده بودم و مینیمم 80 می خواست، با همین نمره، بهم پذیرش مشروط (مشروط بر اینکه تو کلاس زبان دانشگاه شرکت کنم) و دانشکده اش بهم فاند داد!. برای همین نمیشه کلی نظر داد.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟ (virginia tech)

مرسي دوست عزيز.
    دانشكده مكانيك دانشگاه ويرجينيا تك نمره تافل 105 ميخواد. كسايي كه با اين دانشگاه سر و كار دارند ميشه بگن كه آيا با نمره 101 بدون وساطت استاد مداركتو بررسي مي كنند؟
    با وساطت چطوره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomaterials
    سلام دوستان.
    من 12 اکتبر امتحان دادم شدم 91. فقط ریدینگ خراب شده (18). بقیه قسمتها اینجوری بوده نمره هاش: لیسنینگ: 28 - اسپیکینگ: 23 - رایتینگ: 22.
    مشکلم اینه که دانشگاه آلبرتا (کانادا) مینیمم نمره ش 92 میخواد. میخواستم ببینم باتوجه به اینکه نمره من فقط یک نمره کمتر از مینیمم دانشکده س، امکان داره که منو بخاطر این یه نمره رد کنن؟
    لازم به ذکره که از دوتا از استادای این دانشگاه ok گرفتم و یکیشون حتی عنوان پروژه دکتری رو هم برام تعیین کرده.
    ممنون
    من شنیدم که یک نفر از یکی از دانشگاه کانادا به خاطر فقط یک نمره کمتر رد شد. ولی مطمئن نیستم. چون با خودش صحبت نکردم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)