صفحه 54 از 62 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

من نمرم 98 شد که انتظار بالای 100 داشتم. (R:25 L:29 S:23 W:21) خیلی متعجب هستم از نمره رایتینگ چون GRE رایتینگ 3.5 شدم و تافل حتی بهترم نوشتم و حس میکنم این دو نمره به هم نمیخورند. انتظارم بالای 25 بود. الان موندم دوباره بدم یا نه. البته GRE نسبتا خوب شدم (320). یکی مرا از گیجی درآورد لطفا.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    من نمرم 98 شد که انتظار بالای 100 داشتم. (R:25 L:29 S:23 W:21) خیلی متعجب هستم از نمره رایتینگ چون GRE رایتینگ 3.5 شدم و تافل حتی بهترم نوشتم و حس میکنم این دو نمره به هم نمیخورند. انتظارم بالای 25 بود. الان موندم دوباره بدم یا نه. البته GRE نسبتا خوب شدم (320). یکی مرا از گیجی درآورد لطفا.
    رشته تون؟
    چه رنک دانشگاههایی میخاید اپلای کنید؟ کدوم ککشور؟
    وربال GRE؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

مهندسی شیمی علم و صنعت و شریف، میخواستم نمره تافلمم بیاد با رزومه کامل اپلای کنم بنابراین هنوز ایمیل نزدم به کسی و نمیدونم کی جوابمو میده و چه رنکی، ولی با این نمره قطعا میره بالای 35. آمریکا و کانادا. V:150 Q:170

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من نمره حداقل 92 میخوام و نمره م شده 91!
    دانشگاهی که میخوام اپلای کنم نوشته شما مینیمم رو هم نیارین مشکلی نیست ولی بعدا باید تو برنامه خودشون در صورت پذیرش شرکت کنیم. ددلاینش هم 15 دسامبر هست و فاصله شهرم تا سنترهای تافل زیاده. حالا من به خاطر این یه نمره اختلاف دوباره امتحان بدم یا با همین نمره اپلای کنم؟ هفته دیگه هم gre دارم و واسش کلی خوندم.
    لطفا نظراتتون رو به من اعلام کنین.
    یه سوال دیگه اینکه امکانش هست یهو نمره مون زیاد بشه؟!
    لطفا به سوال منم پاسخ بدین. ضمنا جزئیات نمره م اینه: R:22 L:21 S:24 W:24 -- اصلا به این نمره پایین لیستنینگ فکر هم نمیکردم!

مهندسی شیمی علم و صنعت و شریف، میخواستم نمره تافلمم بیاد با رزومه کامل اپلای کنم بنابراین هنوز ایمیل نزدم به کسی و نمیدونم کی جوابمو میده و چه رنکی، ولی با این نمره قطعا میره بالای 35. آمریکا و کانادا. V:150 Q:170
    معدل؟

برای اینکه دیگه پست نذارم.
    اگه معدلاتون بالای 16 هستش بخصوص لیسانس. به نظر بنده لازم نیست! ازمون مجدد
    با فراصت اپلای کنید به نتیجه میرسید.

سلام.
    دوستان من نمره حداقل 92 میخوام و نمره م شده 91!
    دانشگاهی که میخوام اپلای کنم نوشته شما مینیمم رو هم نیارین مشکلی نیست ولی بعدا باید تو برنامه خودشون در صورت پذیرش شرکت کنیم. ددلاینش هم 15 دسامبر هست و فاصله شهرم تا سنترهای تافل زیاده. حالا من به خاطر این یه نمره اختلاف دوباره امتحان بدم یا با همین نمره اپلای کنم؟ هفته دیگه هم gre دارم و واسش کلی خوندم.
    لطفا نظراتتون رو به من اعلام کنین.
    یه سوال دیگه اینکه امکانش هست یهو نمره مون زیاد بشه؟!

شما هیچ اطلاعاتی از بک گراندتون، رشته ی موردنظرتون، مقطع و کشور مورد نظرتون نذارید نمیشه راهنمایی کرد! البته به طور دقیق!
    ولی اگه دانشگاه گفته مشکلی نیست، جای نگرانی نداره.
    سعی کنید وربال رو خوب بیارید از آب.

Junior Member

Question پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    معدل؟

برای اینکه دیگه پست نذارم.
    اگه معدلاتون بالای 16 هستش بخصوص لیسانس. به نظر بنده لازم نیست! ازمون مجدد
    با فراصت اپلای کنید به نتیجه میرسید.
    نه متاسفانه لیسانس حدود 15 و فوق بالای 17. میدونم تو کوتاه مدت روی اسپیکینگ نمیتونم کاری کنم نهایت 1 نمره بیشتر. ولی ریدینگ قطعا بالاتر میشم. چون tpo زیر 26 نداشتم. اما رایتینگ هرچیزی اراده کنم مینویسم منتها حس میکنم اینا یه چیزی میخان که من نمدونم چیه و احتمالا کوتاه مدت با سمپل خوب خوندن برطرف بشه. از طرفی شاغل هم هستم و وقتم خیلی کمه و یجورایی ریسکه. نمدونم با همین نمره شروع کنم ایمیل زدن یا بازم صبر کنم. ضمنا فراصت هم نفهمیدم چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    شما هیچ اطلاعاتی از بک گراندتون، رشته ی موردنظرتون، مقطع و کشور مورد نظرتون نذارید نمیشه راهنمایی کرد! البته به طور دقیق!
    ولی اگه دانشگاه گفته مشکلی نیست، جای نگرانی نداره.
    سعی کنید وربال رو خوب بیارید از آب.
    تشکر. من فاند میخوام و هدفم آمریکا هست. استاد این دانشگاه هم قبلا از من خواسته که اسمش رو توی sop بنویسم و زمینه کاری مور علاقه م رو مطابق با زمینه خودش بنویسم. ممنون میشم بگین با این حال ممکنه این نمره نظر منفی در این استاد ایجاد بکنه؟ چون ایشون خودش عضو کمیته پذیرش هست و قبلا خیال منو جمع کرده. در کل ، اگر بنده gre خوب شدم (320 به بالا) نیاز هست بازم تافل بدم؟
    ضمنا بک گراند من مهندسی کامپیوتر هست که ارشدم بین رشته ای (کامپیوتر و پزشکی) بوده و برای همین رشته ی ارشد هم میخوام اپلای کنم. معدل لیسانسم 15.7 و معدل ارشدم 19.2 هست. هر دو از دانشگاه دولتی معتبر

تشکر. من فاند میخوام و هدفم آمریکا هست. استاد این دانشگاه هم قبلا از من خواسته که اسمش رو توی sop بنویسم و زمینه کاری مور علاقه م رو مطابق با زمینه خودش بنویسم. ممنون میشم بگین با این حال ممکنه این نمره نظر منفی در این استاد ایجاد بکنه؟ چون ایشون خودش عضو کمیته پذیرش هست و قبلا خیال منو جمع کرده. در کل ، اگر بنده gre خوب شدم (320 به بالا) نیاز هست بازم تافل بدم؟
    ضمنا بک گراند من مهندسی کامپیوتر هست که ارشدم بین رشته ای (کامپیوتر و پزشکی) بوده و برای همین رشته ی ارشد هم میخوام اپلای کنم. معدل لیسانسم 15.7 و معدل ارشدم 19.2 هست. هر دو از دانشگاه دولتی معتبر
    به نظر من لازم نیست. دیگه استادم که اکی داده. اون نمره خوب رو هم تو GRE بگیرید پوینته!
    موفق باشید

نه متاسفانه لیسانس حدود 15 و فوق بالای 17. میدونم تو کوتاه مدت روی اسپیکینگ نمیتونم کاری کنم نهایت 1 نمره بیشتر. ولی ریدینگ قطعا بالاتر میشم. چون tpo زیر 26 نداشتم. اما رایتینگ هرچیزی اراده کنم مینویسم منتها حس میکنم اینا یه چیزی میخان که من نمدونم چیه و احتمالا کوتاه مدت با سمپل خوب خوندن برطرف بشه. از طرفی شاغل هم هستم و وقتم خیلی کمه و یجورایی ریسکه. نمدونم با همین نمره شروع کنم ایمیل زدن یا بازم صبر کنم. ضمنا فراصت هم نفهمیدم چیه
    اتفاقا دانشگاه تهران یه کتاب 514 واژه واجب ایرانی داده بیرون اونجا در مورد فراصت توضیح داده.
    اگه استادای خوب شریف برات توصیه نامه بنویسن، دانشگاههات رو بصورتdivers انتخاب کنی، و بلند پروازی الکی نداشته میتونی به نتبجه برسی.
    با همین نمره شروع کن. من یادمه TPO هارو کامل میزدم! شدم 26! ریدینگو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)