صفحه 59 از 62 نخستنخست ... 94950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnoosh_moosh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه سوالی داشتم .... من دارم تافل می خونم مطئن نیستم بالای 100 بشم و اما بالای 90 رو میشم ... برای کانادا می خوام اقدام کنم و به بورس شدن فکر می کنم چون جز این نمی تونم هزینه هاشو بدم ... شنیده بودم نمره زبان کافیه مینیمم رو رد کنه و تاثیر چندانی رو بورس شدن نداره ... و دانشگاه ها بیشتر با توجه به رزومه و اینا تصمیم میگیرن بورس شی یا نه ... میشه راهنماییم کنین؟
    سلام
    تمام فاکتورها مهم است
    ولی نمره زبان انگلیسی اگر از min پایینتر باشه شاید برای اون مورد شما رو rejectکنند

سلام دوستان. من دو هفته پیش واسه اولین بار تافل دادم نمرم 82 شده... چندتا دانشگاهای امریکا ک مد نظرم بود در کل مینیمم تافل هشتاد میخواستن و جداگانه واسه هر کردوم از مهارت ها حد نصاب نداشتند . با توجه به اینکه نمره اسپیکینگ کم شده ( 17 ) شانسی واسه فاند گرفتن دارم آیا ؟؟؟؟؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghasmi1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دو هفته پیش واسه اولین بار تافل دادم نمرم 82 شده... چندتا دانشگاهای امریکا ک مد نظرم بود در کل مینیمم تافل هشتاد میخواستن و جداگانه واسه هر کردوم از مهارت ها حد نصاب نداشتند . با توجه به اینکه نمره اسپیکینگ کم شده ( 17 ) شانسی واسه فاند گرفتن دارم آیا ؟؟؟؟؟
    متاسفانه نمره 82 نمره ای فقط برای ارضای مینیمم است نه بیشتر. اما برای گرفتن فاند و رقابت با سایرین این نمره بسیار پایین است مگر اینکه استادی رئ داشته باشید که از کلیت رزومه شما بسیار خوشش امده و فقط منتظره که شما مینیمها رو بتونید رد کنید. در غیر اینصورت خیلی احتمالش کم است که بتونید فاند بگیرید.
    در مورد اسپیکینگ 17 باید بگم که بسیار کم است.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام. من تافل 102 شدم ولی اسپیکینگ 20 !! یک سری از دانشگاه های کانادا (که دقیقاً منو پذیرفتن) حداقلشون 22 هست. به نظرتون باید چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان من نمره تافلم به صورت زیره:
    Reading:23
    Listening:22
    Speaking:24
    Writing:25
    به نظر شما دوباره ازمون بدم یا خیر؟

دوستان یه مشاوره میخواستم.این دونمره نهایی امتحان تافل من هست
    R24
    L22
    S20
    W20
    86

و دومی
    R25
    L25
    S19
    W26
    95
    از اونجایی که اکثره دانشگاها اکثره مینیمم هر بخش رو 20 میخوان، به نظرتون با وجود نمره ی رایتینگ حداقل یه مقدار خوب توی دومی، همون اولی رو اراعه بدم بهتره؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان یه مشاوره میخواستم.این دونمره نهایی امتحان تافل من هست

و دومی

از اونجایی که اکثره دانشگاها اکثره مینیمم هر بخش رو 20 میخوان، به نظرتون با وجود نمره ی رایتینگ حداقل یه مقدار خوب توی دومی، همون اولی رو اراعه بدم بهتره؟
    سلام دوست گرامی
    نمره ی 86 یک نمره ی معمولی است و حرفی برای گفتن ندارد. اما نمره ی 95 نه! یک نمره ی نسبتا خوب محسوب می شود. در ضمن درست است که هر دانشگاهی یک مینیمم هایی قرار می دهد اما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه نمرات و شرایط ما باید بسیار بالاتر از آن مینیمم ها باشد.

اما اگر امکانش هست یکبار دیگر امتحان بدهید چون نمره ی اسپیکینگ بالای 22 برای خیلی از استادان مهم است. شما اگر دقیقا بر طبق متد نوت فول پیش بروید نمره ی 24 را براحتی کسب می کنید.
    پیروز باشید.

ببخشید نوت فول چیه از کجا بگیرم کتابه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    نمره ی 86 یک نمره ی معمولی است و حرفی برای گفتن ندارد. اما نمره ی 95 نه! یک نمره ی نسبتا خوب محسوب می شود. در ضمن درست است که هر دانشگاهی یک مینیمم هایی قرار می دهد اما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه نمرات و شرایط ما باید بسیار بالاتر از آن مینیمم ها باشد.

اما اگر امکانش هست یکبار دیگر امتحان بدهید چون نمره ی اسپیکینگ بالای 22 برای خیلی از استادان مهم است. شما اگر دقیقا بر طبق متد نوت فول پیش بروید نمره ی 24 را براحتی کسب می کنید.
    پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    نه notefull یک سایتی است که منابع و روشهای خوبی را برای مطالعه ی تافل ارائه می دهد در همین کتابخانه ی فروم هم شما اگر سرچ کنید می توانید فایلهای آن را بدست آورید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)