صفحه 8 از 62 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 616

موضوع: با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض پاسخ : با این نمره آیا تافل دوباره لازم است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin357 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من هم میخواستم بدونم با نمره ی تافلی که آوردم نیاز به امتحان دوباره دارم یا نه؟ البته نمره من خیلی پایین تر از نمره هایی که دوستان اینجا به بحث گذاشتن. ولی از نظر آوردن مینیمم مورد نیاز جاهایی که میخوام مشکلی نداره:
    R:22 L:19 S:23 W:25 Total:89
    فکر کنم اگر براتون مقدور باشه که یک بار دیگه امتحان بدید خیلی بهتر هست چون خیلی ار دانشگاها نمره شما رو با بقیه Applicantها مقایسه می کنن.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

پیش فرض پاسخ : نمره تافل،یک یا دو نمره کمتر از سقف مجاز--آیا درخواست پذیرش رد میشود؟

سلام دوستان
    من ibt رو 102 شدم اما یه دانشگاه تو انگلیس 107 میخواد و یکی 105. شما بیشتر راجع به آمریکا و کانادا صحبت کردین. کسی تجربه انگلیس رو هم داره؟ البته من ایمیل زدم و امیدوارم جواب بدن بهم چون دانشگاه های اصلی هستند که میخوام اپلای کنم. لطفاً اگر چنین تجربه ای دارین راهنماییم کنین.
    ممنون
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ۱ نمره فاصله تا requirements

اولا در ارتباط با سوال اولتون این کاملا طبق سلیقه ی دانشگاه و شرایط و ضوابط آن دانشگاه است من در ارتباط با استنفورد اطلاعاتی ندارم ولی مثلا راجع به چند تا از دانشگاه های کانادا که البته نمره ی مورد نیازشون خیلی کمتر از استنفورده مثل UBC که نمره ی مورد نیازش برای تافل 100 است نمره ی 99 رو حتی با داشتن شرایط تحصیلی خیلی عالی تر از موارد مورد نیاز ( مانند معدل و ... ) دانشجویی رو قبول نمی کند حتی با نمره ی GRE بالا .به نظر من نظر خودتون در ارتباط با صحبت کردن با دانشگاه و اساتید آن نیز توصیه می کنم. بعد یه سوال در ارتباط با نمره ی reading شما داشتم .من در این قسمت خیلی مشکل دارم و مخصوصا در ارتباط با متن های مرتبط با زیست و زمین شناسی آن که بیشتر متون نیز در این زمینه هاست متن ها را کاملا متوجه می شوم ولی تو بعضی از سوال ها خیلی گزینه ها برام ابهام آمیز است می خواستم اگه می شه لطف کنید و راهنماییم کنید. من 7 ماه برای مطالعه فرصت دارم .برای آزمایش یک امتحان تافل اخیرا دادم که speaking و listening و writing ام رو خوب دادم و تقریبا روی نمره ی بالای 25 حساب می کنم ولی reading ام رو با این که به نظرم متن سختی نبود حداکثر 20 شم و خیلی مایل بودم که راهنمایی بفرمایید در ارتباط با reading برای کسب نمره ی کامل چی کار می تونم انجام بدم چون من وقت کافی دارم ولی واقعا نمی دونم که چی کار باید انجام بدم شنیدم که کتاب های منبع تافل خوب می باشد ولی چند تا ازمون از ان کتاب ها هم دادم نتیجه ی خوبی کسب نکردم ( بین 16 تا 20 ) در صورتی که listening رو تقریبا کامل می زدم ( بین 28 یا 30 ). ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

Post پاسخ : ۱ نمره فاصله تا requirements

سلام
    من تافل رو گرفتم 79 و حسابی ضد حال خوردم آیا من کاری می تونم بکنم ...مثلا بگم بعد ددلاین واستون دوباره نمره می فرستم اخه تا 1 ماه دیگه اصلا جا نیست
    واقعا نمی دونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط esivoltaj نمایش پست ها
    سلام
    من تافل رو گرفتم 79 و حسابی ضد حال خوردم آیا من کاری می تونم بکنم ...مثلا بگم بعد ددلاین واستون دوباره نمره می فرستم اخه تا 1 ماه دیگه اصلا جا نیست
    واقعا نمی دونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام، ببینید دوست عزیز به نظر من شما مشکلی ندارید چون خودم این مسئله را بارهابررسی کرده ام 79 و 80 از نظر جدول مقایسه نمره ها برابر همان 213 برای cbt و برابر همان 550 برای PBT هست پس خیالتون راحت باشه. ولی برای هماهنگی حتما با مسئول محترم در دانشگاه مورد نظر تماس بگیرید.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

به نظر من هم حتما بفرستید. درسته که قانون تو آمریکا مهمه، ولی دیگه روبات هم نیستن. اونم فاصله بین 112 و 113 حتما قابل چشم پوشیه
    موفق باشی
    لا حول و لا قوه الا بالله

Junior Member

نمره IBT TOEFLE من 94 شد،
    writing:22, speaking:26, listening:22, reading 24, total: 94
    می خوام بدونم ارزش داره دوباره وقت بذارم یا نه؟ واس مهندسی شیمی PHD می خوام پذیرش بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

خیلی از دانشگاه ها مثل toronto نمره minimum رو گفتن 92 ولی یکسری شرایط هم گزاشتن مثلا تر قسمت writing زیر 25 نباید باشه و ... . با اینکه از مینیمم خیلی از دانشگاه ها بالاترید ولی به این نکته هم دقت کنید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره تافل،یک یا دو نمره کمتر از سقف مجاز--آیا درخواست پذیرش رد میشود؟

دوستان یکی منو راهنمایی کنه! من دو تافل دادم یکی 94 (S:20,W:22,R:25,L:27) دوباره که تافل دادم شدم 95 (S:24, W:25,R:28 ,L:18) الان موندم کدومشو ریپورت کنم؟؟؟ تو دومی Listening گند زدم ولی بقیه sectionها خوب شدم میشه تو CV دوتاشو بیارم ولی یکی رو براشون ریپورت کنم؟ اثری داره؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mona88 نمایش پست ها
    دوستان یکی منو راهنمایی کنه! من دو تافل دادم یکی 94 (S:20,W:22,R:25,L:27) دوباره که تافل دادم شدم 95 (S:24, W:25,R:28 ,L:18) الان موندم کدومشو ریپورت کنم؟؟؟ تو دومی Listening گند زدم ولی بقیه sectionها خوب شدم میشه تو CV دوتاشو بیارم ولی یکی رو براشون ریپورت کنم؟ اثری داره؟
    به نظرم تفاوت چندانی ندارد ولی بعضی از دانشگا ها را دیدم که مثلا نوشته مینمم اسپکسنگ باید 20 باشه، اونوقت تافل منایب را باید ریپورت کنید رو رزومتون هم همین که بنوسید نمره کل تافلتون 95 شده به نظرم کافیه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)