صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: usmle در حال تحصیل!!

پیش فرض پاسخ : usmle در حال تحصیل!!

Hi,
    friends who are good at teaching and live in united kingdom, Kaplan needs teacher for all fields
    http://www.kaptest.co.uk/about/teach-for-kaplan.aspx ,
    "You only live once, but if you do it right, once is enough."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ocean.808 نمایش پست ها
    Any updates on the address issue?

has anyone taken the exam recently?

Thanks!
    من که ثبت نام کردم.ادرس آمریکا رو هم دادم.هیچ مشکلی هم بوجود نمیاد.وقتی کاری جز این از دستمون برنمیاد خوب بهتره انجامش بدیم.ادرس یکی از فامیلاتون تو خارج رو بدین,بعدا که ایشاللا رفتین آمریکا آدرس رو میتونین عوض کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr mehdii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون استفاده کردیم
    میشه یکی از بچه ها که اطلاع داره بگه که اگه یه stagerالان بخواد usmle step 1 بده باید مرحله به مرحله چی کار کنه?
    مرسی
    تقریبا غیر ممکنه که بتونین در حین تحصیل ,امتحان بدین.به 2 دلیل:
    1.در ایران دانشجو هستین و به برکت خیلی چیزها ایران جزو کشورهای Restricted هستش و نمیتونین ادس ایران رو بدین.بچه هایی که فارغ التخصیل شدن خوب میتونن ادرس اقوامشون در خارج رو بدن.ولی شما نمیتونین این کار رو بکنین.چون نمیشه آدرس خارج رو بدین ولی همزمان در ایران مشغول تحصیل باشین.
    2.وزارت خونه تا زمانی که فارغ التحصیل نشین و تکلیف طرح و تعهد خدمتتون مشخص نشه هیچ فرمی رو تایید نمیکنه.
    بهترین کار اینه که از همین الان درس بخونین تا زمانیکه شرایط امتحان دادن مهیا شد بی درنگ امتحان رو بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : USMLE در حین PhD

کتابهای 2011 usmle step 1 2011 کتابهای کاپلان مدیکال لکچرنوت های 2011 Kaplan Usmle Step 1 Lecture Notes 2011 Edition فروش اختصاصی فقط از طریق فروشگاه کاپلان مدیکال تحویل رایگان در تهران ------------ http://www.kaplan.ir

Junior Member

سلام بچه ها
    من الان دانشجوی physiopathology هستم. میخوام از همین الان شروع کنم واسه usmle بخونم. اما نمی دونم واسه کدوم استپ!!! یعنی آخه به انتخاب کیه که بعضیا واسه استپ 1 ثبت نام میکنند، بعضیا واسه استپ2؟؟؟ سوال دومم اینه که آیا الان که توی بحران تحریم هستیم، میشه با ادرس ایران ثبت نام کرد؟؟؟
    ممنون میشم بچه ها اگه اطلاع دارین جوابمو بدین
    ویرایش توسط pApAr : October 30th, 2012 در ساعت 12:08 PM دلیل: فینگیلیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine at Tehran University of Medical Sciences

با سلام به همکاران پزشکم، سوالات و تجربیات خود را در فروم جدید: "تجربیات شما در امتحان USMLE (نحوه خواندن، مراجع مطالعه، واریز وجه و محل برگزاری)"
    با بقیه در میان بگذارید. این فروم می تواند بهترین محل برای تبادل اطلاعات مفید در زمینه این امتحانات باشد. به این فروم مراجعه کنید و پاسخ سوالهای خود را بیابید.اگر عزیزانی امتحان داده اند به سایر دوستان خود کمک کنند و تجربیات خود را در اختیار بقیه قرار دهند.

سلام
    ببخشيد ميشه يكي يه خبر موثق از اين بده كه ميشه در حين تحصيل usmle داد يا خير؟ثلت نام در ecfmg چطور؟من واقعا بايد بعد از فارغ التحصيلي سريع خارج بشم و بايد كارارو زود انجام بدم،شش ماه ديگه فارغ التحصيل ميشم و واقعا مهمه كه هركاري رو كه ميشه الان انجام بدم.اينجور كه شنيدم ووند تاييد و ثبت نام ecfmg خودش ٥ماه طول ميكشه،ميشه ثبت نام كنم و ادرس يه جاي ديگه رو بدم و خود امتحان رو بذارم بعد از فارغ التحصيلي؟دانشگاه فرم رو پر ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد ميشه يكي يه خبر موثق از اين بده كه ميشه در حين تحصيل usmle داد يا خير؟ثلت نام در ecfmg چطور؟من واقعا بايد بعد از فارغ التحصيلي سريع خارج بشم و بايد كارارو زود انجام بدم،شش ماه ديگه فارغ التحصيل ميشم و واقعا مهمه كه هركاري رو كه ميشه الان انجام بدم.اينجور كه شنيدم ووند تاييد و ثبت نام ecfmg خودش ٥ماه طول ميكشه،ميشه ثبت نام كنم و ادرس يه جاي ديگه رو بدم و خود امتحان رو بذارم بعد از فارغ التحصيلي؟دانشگاه فرم رو پر ميكنه؟
    به هیچ عنوان قبل از فارغ التحصیلی و تعیین تکلیف طرح یا سربازی (گذراندن طرح/سربازی، معاف شدن یا گذاشتن وثیقه طرح) و پرداخت تعهدات تحصیل، دانشگاه با ECFMG مکاتبه نمیکنه و هیچ نامه ای رو براتون تایید نمیکنه. چیزی هم هست که دانشگاه ها و وزارتخونه سرش خیلی محکم وایسادن و نمیشه که انجامش داد. بهترین کاری که الان میتونید بکنید اینه که برای یکی از استپ ها درس بخونید تا بلافاصله بعد فارالتحصیلی اگه وثیقه میخواین بذارین زود مدارکتون رو آزاد کنید و ثبت نام کنید. آزاد کردن مدرک حداقل 1 ماه میشه و حداقل 2 ماه برای نامه نگاری ها و اجازه امتحان طول میکشه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)