صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: usmle در حال تحصیل!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : usmle در حال تحصیل!!

اینی که میگید جدیده . ممن اولین باره که میشنوم. احتمالا به خاطر تحریم هاس. میتونم بپرسم دقیقا کدوم سایت ثبت نام کردین و کجا ایمیل زدین؟ با تشکر.

Junior Member

من به info@ecfmg.org ایمیل زدم اینم جوابشون

November 20, 2009

Dear Doctor,

I am writing in response to your below email

ECFMG® has been advised that we are subject to specific United States federal regulations that prohibit ECFMG from doing business or providing a service to individuals who have an address of residence in specific restricted countries. The country of Iran is included on this list of restricted countries. This analysis, as we understand it, does not pertain to a question of citizenship; rather, the prohibition is for individuals with a current address of residence in a restricted country.

Upon initial application to ECFMG, all applicants are required to provide an address that becomes the "address of record" for that applicant. As a result of the federal regulations, if you wish to apply on-line for a USMLE® Step and enter an address for your record that indicates you reside in a restricted country, you will not be allowed to continue the on-line application process.

If your on-line application reflects an address outside of a restricted country; but, you indicate that you are a student attending medical school in Iran, ECFMG will require that you complete and return an Affidavit Attesting to Current Residence signed by you before a notary public, Consular Official or Chief Magistrate, to affirm that your address of record is in fact your current address of residence when you are not attending medical school; yet continue to have a student status.

After receipt of the completed, properly signed and sealed Affidavit, ECFMG will process your current application for the USMLE Step and you will be eligible for all services provided by ECFMG.

ECFMG specifically states in its Information Booklet that it will not process applications and other requests for services if it is determined that doing so would be volatile of any applicable federal laws or regulations. The current ECFMG Information Booklet is available at the ECFMG website at www.ecfmg.org.

Sincerely

info@ecfmg.org

NMK

حالا من نمی دونم چجوری میشه این Affidavit Attesting to Current Residence رو گرفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dresi نمایش پست ها
    راه چاره اول: اول مهاجرت یه کشوز دیگه مثل کانادا، استرالیا یا دوبی ، افغانستان را بگیرید بعد ازونجا اقدام کنید برای مهاجرت امریکا.
    راه چاره دوم: علوم پایه رو قوی کنید و پذیرش PHD برای امریکا بگیرید و بعد اونجا بعد از اتمام PHD اگرعمری باقی بود یا حال و حوصله اش را داشتید برای پزشکی اقدام کنید.

برای خودم و شما متاسفم.
    بله اینم بخت ما بود )
    این فقط برای دانشجویانیه که می خوان امتحان بدن یا برای برای فارغ التحصیل ها هم همینو می گه؟؟؟
    ویرایش توسط le-ciel : May 14th, 2014 در ساعت 10:18 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط scoopy نمایش پست ها
    بله اینم بخت ما بود )
    این فقط برای دانشجویانیه که می خوان امتحان بدن یا برای برای فارغ التحصیل ها هم همینو می گه؟؟؟
    فرقی نمیکنه، هم دانشجوها، هم فارغ التحصیل ها.

تنها راهش هم اقدام برای کشورهای مهاجر پذیر هستش، یعنی کانادا و استرالیا، رشته های پزشکی تو این کشورهای جزو Jobs in demand هست و برای مهاجرت بدون نوبت بررسی میشه (معمولا یه ساله). میشه اقدام کرد برای این کشورها و بعد ازونجا به امریکا.
    .... آری شود ولیک به خون جگر شود.

Junior Member

خب پس راه حل چیه؟
    اگه مثلا بریم استرالیا ادامه تحصیل بدیم مدرکمونو آمریکا قبول می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

سلام.یکی از بچه ها که جدیدا ثبت نام کرده برای usmle میگفت من ادرس یکی از اقواممو تواروپا دادم و اونها هم قبول کردن

متاسفانه مشکل resctricted area رو من هم در ثبت نام ecfmg پیدا کردم. این رو هم می دونم که اگه شما آدرس یک کشور دیگه رو که اقوامتون اونجا ساکنن بدین ecfmg قبول می کنه اما این یک جور کلک زدن به ecfmg محسوب می شه.
    اگه یک وقتی در آینده گندش در بیاد که شما ساکن ایران بودید و آدرس دیگه ای رو برای ثبت نام در ecfmg دادید اون وقت همه چی نمیریزه به هم؟ و مشکلی برا آدم پیش نمیاره در آینده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : USMLE در حین PhD

سلام دوستان عزیز:
    من تازه وارد هستم لطفا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه !
    . تازه از رشته پزشکی عمومی فارغ تصیل شدم . و قصد دارم برای رزیدنتی برم امریکا.
    چه راهی برای ورود به امریکا برای من وجود داره؟
    اگه بخوام usmle step 1 ,step 2 ck va ECFMG رو جور کنم دو سالی زمان میبره.!
    در واقع می خوام این امتحانارو اونجا پاس کنم.و وارد matching رزیدنتی بشم.حالا مشکل راه وارد شدن به امریکاس.چه راهی رو با توجه به شرایط من پیشنهاد می دید؟
    ایا میشه برای pHD(فارما . public health.....) اپلای کنم با ویزا F1 برم و بعد quit کنم و وارد matching بشم؟
    اگه کسی تجربه مشابه من داره لطفا با من هم share کنه.
    با سپاس از توجه تان!
    ویرایش توسط shamim65 : October 15th, 2011 در ساعت 12:51 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UH Manoa

Any updates on the address issue?

has anyone taken the exam recently?

Thanks!

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون استفاده کردیم
    میشه یکی از بچه ها که اطلاع داره بگه که اگه یه stagerالان بخواد usmle step 1 بده باید مرحله به مرحله چی کار کنه?
    مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)