نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

Post آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

دوستان عزیز
    با سلام
    در این تاپیک قصد داریم گرفتن و یا نگرفتن وکیل برای مهاجرت به کانادا را از طریق Skill Worker مورد بحث قرار دهیم:

نظرات موافقین:

1. مهاجرت امری بسیار مهم و تاثیرگذار در زندگی شما است گرفتن وکیل ممکن است نقش به سزایی را در این موفقیت داشته باشد.
    2. تجربه ی وکیل در بررسی کردن مدارک ممکن است شما را از مرحله ی مصاحبه در سفارت کانادا معاف کند.
    3. مامور بررسی پرونده مهاجرت پس از اطلاع از اینکه شما وکیل دارید، بی دلیل موجه نمی تواند درخواست شما را رد کند چون مطمئن است وکیل شما این را پی گیری خواهد کرد
    4. وکلا اغلب پس از مهاجرت، متقاضی در پیدا کردن خانه و کار پشتیبانی می کنند و کسانی فاقد هرگونه آدرسی در کانادا می باشند می توانند از طریق وکیلشان به آدرسی دستیابی پیدا کنند.
    5. بعضی افراد اصولاً وقت و یا حوصله ی مطالعه بوکلت های مهاجرتی را ندارند تا چگونگی فراهم آوردن مدارک و پر کردن فرم ها را پیدا کنند، برای همین ترجیح می دهند وکیلی این کار را برایشان انجام دهد.

نظرات مخالفین:

1. موارد بسیاری مشاهده شده است که به علت سهل انگاری وکلا و یا سو تفاهم با موکل، اطلاعات نادرستی را از متقاضی در فرم های مهاجرتی وارد کرده اند که شخص را پس از سالیان سال مثلاً موقعی که قصد اسپانسر شدن اقوامشان را دارد، دچار مشکل کرده است که اگر خود شخص این فرم ها را پر کرده بود این مشکلات هرگز پیش نمی آمد.
    2. اغلب این وکلا در واقع وکیل نیستند، بلکه یک مشاور مهاجرتی هستند که اطلاعاتی از امور حقوقی ندارند. قوانین مهاجرت هر چند سال یکبار عوض می شود و ایشان نیز هیچ نوع تجربه ای با توجه به قوانین جدید ندارند.
    3. پولی که این نوع از وکلا طلب می کنند نسبت به کاری که انجام می دهند بسیار بالا می باشد. ایشان در واقع کار مشاوره ای انجام می دهند و بقیه کارها همه به عهده خود شخص است. تهیه مدارک، دوندگی ها و موارد دیگر، ایشان فقط نقش مشاور و پیک را بازی می کنند. در واقع این متقاضی هست دارد کارها را انجام میدهید.
    4. از کسی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد انتظار می رود که بتواند با مطالعه بوکلت ها و جستجوی اطلاعات،امور مهاجرتی خودش را خودش انجام دهد. چون کانادا کشوری هست هر چیزی در آن سیستم دارد و حجم اطلاعات در کانادا بسیار بالا می باشد، به نظر می رسد انجام دادن کارهای مهاجرت توسط خود متقاضی میتواند شروع و تمرین خوبی باشد برای مرحله ی بعدی زندگی در کانادا.
    5. بر خلاف آنچه که وکلای مهاجرتی تبلیغ می کنند داشتن وکیل نقشی در قبولی پرونده بازی نمی کند. بیشتر وکلا این را تبلیغ می کنند که آفیسر وقتی متوجه می شود شخص متقاضی وکیل دارد، حواسش را بیشتر جمع می کند تا اشتباهی انجام ندهد، در صورتیکه این درست نمی باشد. آفیسر شاید متوجه نشود که representative شما یک دفتر مهاجرتی است و یا یک دوست. شاید هم در زمان برسی پرونده اصلاً به آن نگاهی نکند و کسی دیگری مسئول مکاتبات باشد.
    ویرایش توسط Pearson : November 17th, 2009 در ساعت 01:44 PM

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

البته اين قضيه بيشتر شخصي مي باشد و هر كسي بايد خودش تصميم گيري كند و حتما" دلايل قانع كننده اي هم دارد كه وكيل بگيرد يا نگيرد .
    اما من با توجه به اينكه هم تجربه داشتن وكيل و هم موردي كه خودم اقدام كردم را دارم نظر شخصيم اين است كه حداقل در اين كيس مهاجرت از طريق مشاغل مورد نياز كه تا حدود زيادي با قوانين آن آشنا شدم
    تنها وكيل نقش يك پيك آهسته و گران قيمت را دارد

Junior Member habib_n آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

در صورتی که پرونده شما لب مرز است یا مسایل پیچیده ای دارید گرفتن وکیل ممکن است کارساز باشد. در غیر اینصورت گرفتن وکیل به ضرر شما می باشد.
    وکیل من آقای فریدون حداد بود که کلاه بردار از آب درآمد و باعث شد پرونده ام با 3 سال تاخیر انجام گرفت.
    این آقا ده سال سابقه درخشان وکالت داشت !!!! ولی ظاهرا" شرفش ته کشید.
    اگر سواد انگلیسی یا فرانسه داری تمام کارهایی که باید انجام داده شود به تفصیل در سایت مهاجرت توضیح داده شده است.
    با عرض پوزش از وکلای مهاجرت ، اینها برای خود نون دونی درست کرده اند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام دوستان،
    یک سوال همیشگی : وکیل چقدر میتونه کمک کنه؟
    من همه سایتها و مدارک رو مطالعه کردم و میدونم چه مسیری رو باید طی کنم. داشتن وکیل چه مزایایی داره؟
    ممنون میشم تجربیاتتون رو بزارین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط BBEHRAD نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یک سوال همیشگی : وکیل چقدر میتونه کمک کنه؟
    من همه سایتها و مدارک رو مطالعه کردم و میدونم چه مسیری رو باید طی کنم. داشتن وکیل چه مزایایی داره؟
    ممنون میشم تجربیاتتون رو بزارین.
    دوست خوب ام وکیل کاری جز پر کردن فرم ها برای شما نمی کنه . شاید اگه نتونید فرم ها رو پر کنید و نتونید اون جور که باید شاید خودتون رو نشون بدید باید از وکیل استفاده کنید .
    یک قسمت تو سایت مهاجرت کبک بود که دقیقا توش نوشته بود که برای ما فرقی نداره که وکیل کارتون رو انجام داده باشه یا این که خودتون مدارکتون رو پر کرده باشید و اصلا وجود وکیل اولویتی ایجاد نمی کنه . و در ادامه این جوری نوشته بود که ما لزوما وکیل رو توصیه نمی کنیم ولی اگه نمی تونید فرم ها رو پر کنید می تونید از وکیل استفاده کنید . در آخر یک لینک با یک اخطار گذاشته بود و نوشته بود که مواظب باشید که مورد سو استفاده قرار نگیرید.
    به نظر من اگه آدم خودش اقدام کنه بهتره چون این جوری اطلاعات بیشتری پیدا می کنید و کلا برای طی کردن مراحل کارتون راحت تر می شه و صد البته مطمئن تر . دوست ام می گفت که موقع مصاحبه ما هایی که خودمون دنبال کارمون بودیم خیلی جلو تر از اون هایی بودیم که وکیل داشتن . چون این جوری واقعا خودتون درگیر کار می شید.
    با آرزوی موفقیت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MNL نمایش پست ها
    دوست خوب ام وکیل کاری جز پر کردن فرم ها برای شما نمی کنه . شاید اگه نتونید فرم ها رو پر کنید و نتونید اون جور که باید شاید خودتون رو نشون بدید باید از وکیل استفاده کنید .
    یک قسمت تو سایت مهاجرت کبک بود که دقیقا توش نوشته بود که برای ما فرقی نداره که وکیل کارتون رو انجام داده باشه یا این که خودتون مدارکتون رو پر کرده باشید و اصلا وجود وکیل اولویتی ایجاد نمی کنه . و در ادامه این جوری نوشته بود که ما لزوما وکیل رو توصیه نمی کنیم ولی اگه نمی تونید فرم ها رو پر کنید می تونید از وکیل استفاده کنید . در آخر یک لینک با یک اخطار گذاشته بود و نوشته بود که مواظب باشید که مورد سو استفاده قرار نگیرید.
    به نظر من اگه آدم خودش اقدام کنه بهتره چون این جوری اطلاعات بیشتری پیدا می کنید و کلا برای طی کردن مراحل کارتون راحت تر می شه و صد البته مطمئن تر . دوست ام می گفت که موقع مصاحبه ما هایی که خودمون دنبال کارمون بودیم خیلی جلو تر از اون هایی بودیم که وکیل داشتن . چون این جوری واقعا خودتون درگیر کار می شید.
    با آرزوی موفقیت.
    مرسي دوست عزيز. من هم فكر ميكنم همه چيز شكل منطقي داره و به راحتي با دنبال كردن راهنمايي هايي كه خود سفارت گذاشته انجامش داد.

n_d
    Guest

دوستان عزیز من هم قصد دارم خودم اقدام کنم
    میتونین تو پر کردن فرم به من کمک کنین چند تا سوال دارم که موندم چجوری پرش کنم
    اگه از دوستان کسی در مورد پر کردن فرمها تجربه داره بگه که زحمتشو زیاد کنم
    با تشکر

ramin_37
    Guest

با سلام خدمت همه دوستان
    خواهشمندم راهنمایی بفرمایید که:
    هزینه های تقاضانامه رو از چه طریقی میتوانیم پرداخت کنیم؟

در رابطه ب جواب سوال این تاپیک هم عرض میکنم که من هم با اقدام بصورت انفرادی موفق هستم. دلیل من هم اینه که :
    1- راهنمایی های جامعی در سایت مهاجرت کانادا اومده
    2- اگر واقعاً بتونی ازاین مرحله شخصاً عبور کنی یقیناً در کانادا موفق خواهی بود(میشه گفت یه جور امتحان تواناییت در زندگی متفاوت مهاجرت هست)

با تشکر فراوان

توجه ی دوستان را به خواندن پست نویسنده ی وبلاگ زیر راجع به موضوع مرتبط با این تاپیک جلب می کنم:

http://barani.ca/2009/11/do-i-need-a-lawyer/

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

Smile پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

درود بر دوستان
    من از وقتی با این سایت آشنا شدم قید وکیلو زدم
    اطلاعاتی که اینجا دوستان لطف کردن نوشتنو اکثر وکیلا ندارند من خیلی خوشحالم که 5میلیون ضرر نکردم و به این مشاورها و وکیلهای محترم ندادم
    من پیش 10 تا وکیل و 2تا مشاور رفتم باور کنید حتی اندازه دقیق عکسارو هم نمی دونستن
    البته وکیل خوبه اما نه برای مهاجرت
    اونوم از نوع تخصصی
    این نظر منه و از همه دوستان که به هموطناشون کمک میکنن ممنونم

صفحه 1 از 21 1234567891011 ... آخرینآخرین