صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 152

موضوع: امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض امكان دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

سلام دوستان،
    می خواستم ببینم آیا ممکن هستش که من و برادر و مادرم بریم کانادا و کارت اقامتمون رو بگیریم اما پدرم همراه ما نباشه و ما کارت اون رو هم بگیریم؟
    پدر من چون توی دانشگاه ارتش تدریس می کنه تا بازنشسته نشه بهش اجازه خروج نمی دن. ویزایی هم که برای زدن تا چند ماه دیگه تموم میشه. آیا امکان داره ما بتونیم بدون اینکه پدر من اونجا لندینگ کنه کارت اقامتش رو بگیریم؟

ApplyAbroad Editor

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت بدون لندینگ در کانادا

نه. امکان نداره.

رشته و دانشگاه

خوب آیا کسی تجربه ای داره مبنی بر اینکه ویزاش تموم شده باشه و لندینگ نکرده باشه؟؟ پدر من حدودا 8 ماه بعد از تموم شدن ویزاش بازنشسته میشه و می تونه بیاد اونجا؟؟ آیا ممکنه ویزاشو تمدید کنن اون موقع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    خوب آیا کسی تجربه ای داره مبنی بر اینکه ویزاش تموم شده باشه و لندینگ نکرده باشه؟؟ پدر من حدودا 8 ماه بعد از تموم شدن ویزاش بازنشسته میشه و می تونه بیاد اونجا؟؟ آیا ممکنه ویزاشو تمدید کنن اون موقع؟
    اگر پدرتون MAIN APPLICANT باشه کل خانواده نمی توانند LANDING کنند

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اگر پدرتون MAIN APPLICANT باشه کل خانواده نمی توانند LANDING کنند
    خیر، مادرم هستن مین اپلیکنت. حالا می خوام ببینم احتمال داره وازای پدرم رو بعد از ورود بقیه خانواده و گفتن کارت تمدید کنن که اون 8 ماه بعد بره لندینگ کنه؟ کسی تجربه ای داشته؟؟

خیر، مادرم هستن مین اپلیکنت. حالا می خوام ببینم احتمال داره وازای پدرم رو بعد از ورود بقیه خانواده و گفتن کارت تمدید کنن که اون 8 ماه بعد بره لندینگ کنه؟ کسی تجربه ای داشته؟؟
    پدرتون می تونه یه پاسپورت موقت زیارتی بگیره؟ مثلاً برای سفر زیارتی به سوریه؟

رشته و دانشگاه

پدرتون می تونه یه پاسپورت موقت زیارتی بگیره؟ مثلاً برای سفر زیارتی به سوریه؟
    بله می تونه، اصلا الآن همین کار رو کردیم و تا هفته ی دیگه پاسش رو می گیره به هوای سوریه. و خوب ویزارو هم توش می زنن. تاریخ ویزا این جور که تو نامه نوشته شده 25 مرداد 1390 هستش و پدر من در بهمن 90 بازنشسته میشه. حالا دگه نمی دونم اینکه ویزا بزنن واسش و تموم بشه مهلتش آیا بعدا میشه کاریش کرد یا دیگه تموم شده و کارت اون سوخته...

Junior Member

همراه ويزا يك نامه هم به من دادن
    your visa has been given the maximum validity it cann't be extended
    +
    if dependents do not join the principal applicant before the expire date on their visa, they must reapply for immigration to canada
    +
    if, for any reason , you are not able to travel within yhe validity of the visa, please return the visa to this office for instructions

بله می تونه، اصلا الآن همین کار رو کردیم و تا هفته ی دیگه پاسش رو می گیره به هوای سوریه. و خوب ویزارو هم توش می زنن. تاریخ ویزا این جور که تو نامه نوشته شده 25 مرداد 1390 هستش و پدر من در بهمن 90 بازنشسته میشه. حالا دگه نمی دونم اینکه ویزا بزنن واسش و تموم بشه مهلتش آیا بعدا میشه کاریش کرد یا دیگه تموم شده و کارت اون سوخته...
    این کاری که می گم انجام بدید:
    همگی تشریف ببرید سوریه برای PICK UP ویزا ، یعنی وقتی PASSPORT REQUEST شدید به جایی اینکه از COURIER ها بخواهید ویزاتون را از سفارت کانادا در دمشق بگیرند، خودتون برید سفارت پاسپورت ها رو تحویل دهید به سفارت و فرداش ویزای کانادا را بگیرید. از همون جا یعنی سوریه پرواز کنید به کانادا. همگی پس از لندینگ در کانادا می تونید تصمیم بگیرید که بمونید یا بر گردید. پدر هم می تونه فرداش برگرده ایران، کارتش بعد از دوماه پست میشه به آدرسی که توی فرودگاه ارائه می دید. بعد بدون هیچ محدودیتی هر وقت خواست می تونه بلافاصله بیاد کانادا.
    برای رزرو بلیط از دمشق به کانادا و برگشت به ایران مشکلی داشتی بهم پیام خصوصی بده
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

این کاری که می گم انجام بدید:
    همگی تشریف ببرید سوریه برای PICK UP ویزا ، یعنی وقتی PASSPORT REQUEST شدید به جایی اینکه از COURIER ها بخواهید ویزاتون را از سفارت کانادا در دمشق بگیرند، خودتون برید سفارت پاسپورت ها رو تحویل دهید به سفارت و فرداش ویزای کانادا را بگیرید. از همون جا یعنی سوریه پرواز کنید به کانادا. همگی پس از لندینگ در کانادا می تونید تصمیم بگیرید که بمونید یا بر گردید. پدر هم می تونه فرداش برگرده ایران، کارتش بعد از دوماه پست میشه به آدرسی که توی فرودگاه ارائه می دید. بعد بدون هیچ محدودیتی هر وقت خواست می تونه بلافاصله بیاد کانادا.
    برای رزرو بلیط از دمشق به کانادا و برگشت به ایران مشکلی داشتی بهم پیام خصوصی بده
    موفق باشید
    ایده ی جالبیه، اما مشکلی که داره اینه که شاید بشه ویزای کانادا رو واسه ارتش توجیه کرد، اما دیگه اگه ارتش مهر فرودگاه کانادارو رو تو پاسپورت ببینه احتمالا به جرم جاسوسی می گیرنش...!

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)