نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjoon نمایش پست ها
    هر اتفاقی هم افتاد مطمئنا به خاطر کارهای ایشون یا امثال مشاورین نبوده
    من با این جور آدمها خیلی مخالفم چون در شرایط بحرانی سایر هم نوعانشونو سر کیسه می کنند
    فرض کنید قحطی بیاد و یکی تو اون شرایط فک کنه چه جوری میشه از آدمها سو استفاده کرد
    مهاجرین درمانده از بدقولی می گه 4000 تا دادم 700 تا هم روش شاید کارم جور شه برا کانادا 4700 دلار ارزششو داره ، شخصا فکر می کنم این کار کلاشیه
    در مورد شکایت ایشان نظری ندارم.
    ولی اگر مشاور تایید شده باشد باید چند سال درس (سیستم مهاجرت) خونده باشه، مثل خیلی از شغلهای دیگه که ما اینجا لمس نکردیم، این بیزینس هم در کانادا تعریف شده است.
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    من ایمیلی از وزیر دارم که به من قول داده بود که 17 ماهه پرونده من فاینالایز بشه. شد؟!!!؟؟؟

خداییش علت اینکه شما اینقدر از کارهای مشاوران ایراد میگیرید و به خودتون مینازین چیه؟

تی تی جان شاید این خوشبینی شما بخاطر اینه که شما توسط این به اصطلاح وکلا نقره داغ نشدید
    اگه هم مثل ما کلی دلار بی زبون می دادید بعد................
    خیلی مسائل را خودتون بهشون یاد میدادید و یا یادآوری می کردید و درنهایت نمیدونستید فرمهاتون چه جوری پر شدند
    و حتی یه کپی از فرمهای فرستاده شده ندارند و یا گم کرده اند و
    و قتی تو فایل نامبرت را یواشکی از لای پرونده ات با استرس حفظ میکنی(چون بهت حتی فایل نامبرت را نمیدهند)
    وقتی شما خبر انتقال پروندتون به ورشو را به ایشون میدید و ایشون تازه سوپرایز میشوند
    و ..............................
    وقتی نگرانی که نکنه برای من آپدیت اومده و وکیل متوجه نشده و .................

اونوقت................................

راستی میدونی خیلی از اخبار را این وکلای محترم از این فروم و چند وبلاگ معتبر درمیارند
    Noc:0111,Sydney: 23 Mar 2009, 1st FN: 8 April 2009, 2nd FN: 8 Aug 2009, Warsaw : 1 Dec 2011, In process : 14 Dec 2011 , Medical: 29 may 2012 , medical in London: 11 jun 2012

Member farhadjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    ولی اگر مشاور تایید شده باشد باید چند سال درس (سیستم مهاجرت) خونده باشه، مثل خیلی از شغلهای دیگه که ما اینجا لمس نکردیم، این بیزینس هم در کانادا تعریف شده است.
    قبول دارم ولی نه برای ما کع توی ایران به ریال درآمد داریم و 4000 دلار پول زیادی محسوب می شه
    اگه اونجا باشین و کارای مختلفی داشته باشین می تونین اونها رابه مشاورا بسپرین و خودتون کارای تخصصی خودتون بکنید و درامدبیشتری به دلار کسب کنید
    ارسال به سیدنی 14 آپریل 2010
    فایل نامبر اول 28 جون 2010
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    نه اینکه سعی کنید آدمهای درمانده به دلیل قولهای غیر منطقی را با هزار جور کلک سوار کردن و بزرگ نمایی کارا تیغ بزنید همون کاری که بیشتر مشاورا تو ایران می کنن
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

به نظرم کسی به خودش نمی نازه بلکه همه با تبادل اندیشه و نظر در عین انسان دوستی به هم کمک می کنیم اونم جایی مثل اینجا که خداییش بهترین های ایران هم از نظر سطح تحصیلات و فرهنگ دور هم جمع شدند وتبادل نظر می کنند و شخصا فکر می کنم منطقی نیست برای فرم پر کردن خالی 4000 دلار بدیم
    چون خیلی انسان های شریفی هستند در جلوی در دادگاه ها که برای افراد این کارو می کنند البته برای یک کار دیگه ولی به فارسی و با هزینه زیر 4000 تومان
    فرهاد جون
    ببینید این بحثها در این فروم چندین بار تکرار شده وبه نتیجه ای نرسیده . بعضی ها این فروم رو می شناسند و اینجا اطلاعات می گیرند و کسی که مشاور می گیره هم محکوم نیست که شما با این لحن به تمسخر بگیرید . من مطمئن هستم شما هم حتما از یکی مشورت گرفتی که چه طور فرمها رو پرکنی ؟چطور پول انتقال بدی؟ چه مدارکی تهیه کنی ؟ اگه کسی باشه این اطلاعات رو بهت بده یعنی مشاوره رایگان و دوستانه یا همین چیزی که توی این فروم هست ولی اگه کسی رو نداشته باشی باید بری سراغ همین مشاورها . پس این کجاش غیر منطقی هست ؟
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه
    ,0711

تازه آقای حامد می دونیین چندین نفر با راهنمایی همین مشاورا دلشون رو خوش کردن به مهاجرت خیلی از مواردی که امتیاز کافی برا متقاضی نداشت را بهش نگفتن یا خودشون هم نمی دونستن مثل قضیه پزشکا یا معماری ارشد یا...... فقط برا سودجویی امیدوارشون کردن پول به جیب زدن ولی فقط علی ماندو حوضش ، بعداز 2 یا 3 سال مهاجری که هزار جور دلشو خوش کرده یا برنامه ریزی مختلف کرده یا کاراشو عقب انداخت مثلا بچه دار نشد یا ازدواج نکرد یا ...... الان بعداز این همه مدت احساس تضرر می کنه

تازه آقای حامد می دونیین چندین نفر با راهنمایی همین مشاورا دلشون رو خوش کردن به مهاجرت خیلی از مواردی که امتیاز کافی برا متقاضی نداشت را بهش نگفتن یا خودشون هم نمی دونستن مثل قضیه پزشکا یا معماری ارشد یا...... فقط برا سودجویی امیدوارشون کردن پول به جیب زدن ولی فقط علی ماندو حوضش ، بعداز 2 یا 3 سال مهاجری که هزار جور دلشو خوش کرده یا برنامه ریزی مختلف کرده یا کاراشو عقب انداخت مثلا بچه دار نشد یا ازدواج نکرد یا ...... الان بعداز این همه مدت احساس تضرر می کنه
    من اصلا مخالف این حرف شما نیستم. ولی حرف من یه چیزی دیگه بود که اعتراض یه سری باعث شد که پرونده به جریان بیوفته.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    فرهاد جون
    ببینید این بحثها در این فروم چندین بار تکرار شده وبه نتیجه ای نرسیده . بعضی ها این فروم رو می شناسند و اینجا اطلاعات می گیرند و کسی که مشاور می گیره هم محکوم نیست که شما با این لحن به تمسخر بگیرید . من مطمئن هستم شما هم حتما از یکی مشورت گرفتی که چه طور فرمها رو پرکنی ؟چطور پول انتقال بدی؟ چه مدارکی تهیه کنی ؟ اگه کسی باشه این اطلاعات رو بهت بده یعنی مشاوره رایگان و دوستانه یا همین چیزی که توی این فروم هست ولی اگه کسی رو نداشته باشی باید بری سراغ همین مشاورها . پس این کجاش غیر منطقی هست ؟
    مشورت خوبه ولی سواستفاده بده ،تازه اگه این پولا برا کسی بکنه این کارو
    باشه وحید عزیز ولی وقتی کسایی هستند که فکر می کنن تحولات اخیر به خاطر کارای این مشاوراست باعث می شه صدام دربیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    فرهاد جون
    بله اتفاقا ما هم به دلیل اینکه 1- اطلاعات نداشتیم 2- وقت نداشتیم 3- میخواستیم استرس پیگیری را نداشته باشیم مشاور گرفتیم
    ولی متاسفانه هم پول دادیم ، هم کلی وقت گذاشتیم هم کلی مجبور شدیم اطلاعات بگیریم و دراختیار مشاورمون بذاریم و هم علاوه بر استرس های نرمالی که بچه های بدون مشاور دارند خیلی استرس های اضافی هم از بی مسئولیتی آنها کشیدیم
    اگه این مشاورها دلسوز ، مسئول و با اطلاع باشند ، پول ما نوش جونشون ولی متاسفانه تا حالا من با هرکی تماس داشتم مشاور دلسوز ندیدم
    Noc:0111,Sydney: 23 Mar 2009, 1st FN: 8 April 2009, 2nd FN: 8 Aug 2009, Warsaw : 1 Dec 2011, In process : 14 Dec 2011 , Medical: 29 may 2012 , medical in London: 11 jun 2012

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط سروناز نمایش پست ها
    بله اتفاقا ما هم به دلیل اینکه 1- اطلاعات نداشتیم 2- وقت نداشتیم 3- میخواستیم استرس پیگیری را نداشته باشیم مشاور گرفتیم
    ولی متاسفانه هم پول دادیم ، هم کلی وقت گذاشتیم هم کلی مجبور شدیم اطلاعات بگیریم و دراختیار مشاورمون بذاریم و هم علاوه بر استرس های نرمالی که بچه های بدون مشاور دارند خیلی استرس های اضافی هم از بی مسئولیتی آنها کشیدیم
    اگه این مشاورها دلسوز ، مسئول و با اطلاع باشند ، پول ما نوش جونشون ولی متاسفانه تا حالا من با هرکی تماس داشتم مشاور دلسوز ندیدم
    با چشم باز مشاور را باید انتخاب میکردین . مثل این هست که ریشه دندان من نیاز به معالجه داشته باشه برم سراغ یک دندانساز تجربی .
    ویرایش توسط vahid_vp : January 30th, 2012 در ساعت 12:56 AM
    too much love will kill you