نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    با چشم باز مشاور را باید انتخاب میکردین . مثل این هست که ریشه دندان من نیاز به معالجه داشته باشه برم سراغ یک دندانساز تجربی .
    عزیز اتفاقا زیادی چشممون را باز کردیم. مشاور ما بسیار بسیار معروف و در بسیاری از کانالهای ماهواره ای تبلیغ دارند ولی مسئله اینه که اکثر مشاوران دلالانی بیش نیستند و کم مشاور دلسوز پیدا میشه
    Noc:0111,Sydney: 23 Mar 2009, 1st FN: 8 April 2009, 2nd FN: 8 Aug 2009, Warsaw : 1 Dec 2011, In process : 14 Dec 2011 , Medical: 29 may 2012 , medical in London: 11 jun 2012

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط سروناز نمایش پست ها
    عزیز اتفاقا زیادی چشممون را باز کردیم. مشاور ما بسیار بسیار معروف و در بسیاری از کانالهای ماهواره ای تبلیغ دارند ولی مسئله اینه که اکثر مشاوران دلالانی بیش نیستند و کم مشاور دلسوز پیدا میشه
    همونطور که احتمالا میدونید چیزی به نام وکیل مهاجرت در سیستم وکلای کانادا نیست ... بلکه مشاور مهاجرت هستن ... که این هم هر شخصی میتونه برای مهاجرت و مهاجرین مشاوره بده ...
    تنها استفاده از وکیل، وقتی هست که برای پرونده متقاضی مشکلی پیش بیاد و بخواد شکایتی کنه و اون هم باید از وکلای شناخته شده در سیستم وکالت کانادا استفاده کنه!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    همونطور که احتمالا میدونید چیزی به نام وکیل مهاجرت در سیستم وکلای کانادا نیست ... بلکه مشاور مهاجرت هستن ... که این هم هر شخصی میتونه برای مهاجرت و مهاجرین مشاوره بده ...
    تنها استفاده از وکیل، وقتی هست که برای پرونده متقاضی مشکلی پیش بیاد و بخواد شکایتی کنه و اون هم باید از وکلای شناخته شده در سیستم وکالت کانادا استفاده کنه!
    موفق باشید
    سامان جان وکلا هم می توانند واسه مهاجرت مشاوره بدهند منتها حق الوکاله و نوع کار برای اکثر اونها جذابیتی نداره نسبت به سایر زمینه ها.مثل عریضه نویسی دم در دادگستری خودمون می مونه.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟؟؟؟؟؟ (فدرال و کبک)

ما اول از طریق نیروی متخصص فدرال اقدام کرده بودیم که جزو اون قدیمیها بودیم و چون دیدیم یهو همه چی عوض شد و خیلی طول میکشه کارمون تغییرش دادیم به بیزنس کبک.
    در هر دو مورد هم وکیل داشتیم چون هم زبانمون خوب نبود هم اعصاب نداشتیم که یهو اشتباه کنیم. در مورد اول یکی از وکلای شناخته شده بود ولی سرویس دهیش خوب نبود. اصلا وقت نمیذاشتن و تحویل نمیگرفتن. مخصوصا وقتی پرونده اول رو بستیم ..... برای همین مشاورمون رو عوض کردیم...
    این دومی رو کلی تاحال بدوبیراه بهش گفتم چون اطلاعاتش نصفه نیمه بود و نزدیک بود پرونده مون رو به باد بده... یعنی حتی در مورد لباسی که باید موقع مصاحبه بپوشیم بهمون اشتباه گفته بود و چند تا مورد هم با افسر سر اینکه چرا فلان عدد رو وارد کردین بحثمون شد که وکیلمون این کار رو کرده بود و اطلاعاتی که ما بهش داده بودیم دقیق بود. مصاحبه ی ما کبک بود.
    و من به کسی معرفیش نمیکنم.... ولی خدایی همیشه در دسترس بود با اینکه بیشتر وقتها کاناداست ولی همیشه جواب ایمیلهامون رو میده... برامون وقت میذاره... همیشه از نگرانی درمون میاره - بشرطی که به حرفش اعتماد کنیم البته - و خب آدم خوبیه و سر پول هم درسته پول زیادی دادیم به خاطر نوع پرونده مون که بیزنس بود ولی ادا اطوار و چونه و اینا نداشت.... فقط کاش اطلاعاتش بیشتر بود و انقده همه چی بنظرش اوکی نبود!!! خدایی شانس آوردیم پرونده مون هوا نرفت... دومرحله ای شد... افسر بهمون گفت جواب رد بهتون نمیدم برین مدارکتون رو کامل کنین.... و خوشبختانه رفتیم برای فایل نامبر دوم!!!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

من موافقم
    اصولا نون کسی اجر کردن خوب نیست بعدش پر کردن فرمها و ارسالش خیلی کار شاقیه!
    ای کاش من هم وکیل میگرفتم که اینقدر زود کارم درست نمیشد!

Junior Member rexona7 آواتار ها

دوستانی که این تالار رو می خونید خواستم خدممتون بگم بنده با 9 سال سابقه کار و شرایط و امتیازات کافی برای مهاجرت ، فقط برای اینکه اقدام برای مهاجرت مطمئن تر انجام بشه و به خاطر اینکه فکر کردم بهتره کارشناسان ومشاورین مهاجرت ،پرونده من رو پیگیری کنند ، نماینده برای مهاجرت گرفتم و نتیجه اش الان این شده که بعد از 2/5 سال انتظار ،ایمیلی از اداره مهاجرت دریافت کنم که به من اعلام کرده شما مدارک تحصیلی غیرواقعی به ما ارائه کرده اید. مشاور کلاهبردار ودروغگو و خرابکار بنده، مدارک تحصیلی خود من رو ارسال نکرده و نتیجه ماجرا اینکه به شکایت کردن از این نماینده متواری شده و ماندن پرونده مهاجرت من بین زمین و هوا ، ماجرا ختم میشود....حالا اگر واقعا تمایل دارید که پرونده مهاجرت تون رو شخصی با اشتباه کاری های خودش نابود کند ،از این وکلا یا نماینده ها استخدام کنید..( تازه اگر از ماه گذشته نماینده ام رو عزل نکرده بودم این رو هم اصلا متوجه نمیشدم که ایشون مدارک خودم رو ارسال نکرده و چی توی پرونده من گذاشته)
    خیلی بهتر است که هرکسی از اول با اعتماد به توانایی زبان خودش و با مشورت گرفتن از اطلاعاتی که در سایتهای معتبر مهاجرتی هست، فرمهای مهاجرت رو خودش پر و ارسال کند و اعتماد داشتن به خود ،حتما سودمندتر از اعتماد به همچین آدمهای نادان و پول دوستی است.
    ویرایش توسط rexona7 : February 6th, 2012 در ساعت 04:30 AM
    دریافت فایل نامبر اول : jan,12,2010
    دریافت فایل دوم : june,20,2010
    ارسال مدارک به ورشو:dec,14,2011
    این پراسس اصلی: jan,12,2012

Junior Member

دوست گرامی ، من از طریق فدرال خوداشتغالی ورزشی اقدام کردم و مجرد بودم با فایل نامبر به تاریخ 02- 2011 بعد از تاهل از طریق کبک SKIL WORKER اقدام کردیم فایل نامبر 12-2011 که همسرم مین هستن با رشته 6 امتیازی و tefaq نمره E:B2 و P:C1 و من هم E:A2 , P:B2 حالا هر دو پرونده در جریانه آیا باید یکی از پرونده ها رو ببندم یا مهم نیست ؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadzar نمایش پست ها
    دوست گرامی ، من از طریق فدرال خوداشتغالی ورزشی اقدام کردم و مجرد بودم با فایل نامبر به تاریخ 02- 2011 بعد از تاهل از طریق کبک SKIL WORKER اقدام کردیم فایل نامبر 12-2011 که همسرم مین هستن با رشته 6 امتیازی و tefaq نمره E:B2 و P:C1 و من هم E:A2 , P:B2 حالا هر دو پرونده در جریانه آیا باید یکی از پرونده ها رو ببندم یا مهم نیست ؟
    فکر میکنم باید ببندید یکی رو... حتما پیگیری کنید و مطمئن بشید. ممکنه به ضررتون تموم بشه.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام دوستان
    1 سوال
    آیا این سایت حقیقی!!
    یعنی اگه کسی اسمش تو این سایت باشه زیر نظر دولته کاراش!!
    http://www.iccrc.ca/home.cfm

Junior Member

سلام
    میتونی whois registerer
    سایت رو بګیری از روی تمام سایتهای خرید دامین میشه ګرفت
    از اینترنت من ګفتم شاید بلد نباشی
    نه دولتی نیست بی ربط به استان یا فدرال
    Registrar:
    Name: Tucows.com Co.
    Number: 156
    اګر در موردی راهنمایی یا کمکی خواستی بګو