نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟؟؟؟؟؟ (فدرال و کبک)

سلام
    ما برای ۳۸ رشته فدرال تقریبا ۲ سال و ۹ ماه پیش اقدام کردیم بعد از ۴ ماه جاب افر هم گرفتیم که فرستادیم حالا پرونده مون رفته آنکارا ولی هیچ تغییری در فرایند مهاجرتمون ایجاد نشده حالا به نظرتون اگه وکیل بگیرم می تونه کمکی به ما کنه.
    با تشکر

Banned

وکیل داریم تا وکیل. وکیل هایی هستد که تنها نقش مشاور دارند که خب این نوع وکیل ها بیشتر برای راهنمایی در زمینه تکمیل مدارک پرونده و موارد مشابه به کار می آیند و در عمل در زمینه چنین پیگیری هایی با خود شما فرقی ندارند. در همان تکمیل مدارک هم اگر خود متقاضیان کمی پرس و جو کنند خودشان می توانند آن کارها را انجام دهند. وکیل هایی هم هستند که خب واقعن کارهای مربوط به پیگیری پرونده و شکایت و به نتیجه رساندن آن را بلدند که آنها هم دستمزدهای بالایی دارند و ممکن هم هست کارتان به نتیجه ای نرسد. به همین دلیل پیشنهاد شخصی من انتظار است و اینکه در این مدت زمان کارهای مفید دیگری انجام دهید! موفق باشید.

سلام mike
    دوست عزیز ما از جمله کسانی هستیم که 2007فایل نامبر بدون وکیل باز کردیم.الان می خواهیم از طریق رشته های فنی حرفه ای 2013 اقدام کنیم اما با وکیل.از طرفی وکیل های پر اوازه حدود 5000 دلار می گیرند که برای ما زیاد هست.بعد از این همه سال انتظار هم نمی خواهیم موقع پر کردن فرمها و کامل کردن مدارک اشتباهی بکنیم یا گرفتار وکیل بی اکفایت بشیم.ایا وکیلی را برای ما پیشنهاد می کنیدکه منصف و وارد به قوانین باشد؟ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

اگر نظر شخصی من را می خواهید که به نظرم اگر خودتان تلاش کنید و پیگیر باشید و تاپیک های مرتبط همین فروم را مطالعه کنید و از کمک ها و تجربه های افراد فعال و مطلع همین جا استفاده کنید، خودتان هم خواهید توانست بدون وکیل کارهای پرونده تان را پیش ببرید. برای نمونه این تاپیک ها را مطالعه نمایید.

مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

مهاجرت به کانادا از روش پیشه وران (FSTP)

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی امیر کبیر

سلام خسته نباشید
    میشه یه مشورت با شما بکنم؟ من علاقه مندم از روش پرستار خانگی اقدام کنم
    live-in caregiver
    برای کانادا
    لیسانس و آماده برای آیلتس . یک سال سابقه هم دارم. اما مشکل من پیدا کردن جاب آفر هست ، یه وکیل به من گفته در ازای 8000 دلار (4000 برای کاریابی و 4000 برای گرفتن ویزای کار) 6 ماهه منو به کانادا وارد میکنه
    شما میتونید منو راهنمایی کنید؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط habib_n نمایش پست ها
    در صورتی که پرونده شما لب مرز است یا مسایل پیچیده ای دارید گرفتن وکیل ممکن است کارساز باشد. در غیر اینصورت گرفتن وکیل به ضرر شما می باشد.
    وکیل من آقای فریدون حداد بود که کلاه بردار از آب درآمد و باعث شد پرونده ام با 3 سال تاخیر انجام گرفت.
    این آقا ده سال سابقه درخشان وکالت داشت !!!! ولی ظاهرا" شرفش ته کشید.
    اگر سواد انگلیسی یا فرانسه داری تمام کارهایی که باید انجام داده شود به تفصیل در سایت مهاجرت توضیح داده شده است.
    با عرض پوزش از وکلای مهاجرت ، اینها برای خود نون دونی درست کرده اند.
    دوست عزیز برای مهاجرت به کانادا مخصوصا کبک پروسه بسیار ساده است. به جای 5-4 هزار دلار هزینه کردن 5-4 ساعت وقت بذار برای مطالعه پر کردن فرمها.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

به نظر من اصلا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل نیست چون کلی باید پول خرج کنی و در نهایت مثل من به این نتیجه برسی بدون وکیل کارت سریع تر پیش میره.

Junior Member

با سلام،

منم دقیقا همین پیشنهاد ای که به این دوست مون اینجا شده، به منم شده، ممنون میشم دوستان نظر شون رو بگن، به نظر تون یه جای کار نمی لنگه ؟ یا کلاه برداری نیست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mallmall نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    میشه یه مشورت با شما بکنم؟ من علاقه مندم از روش پرستار خانگی اقدام کنم
    live-in caregiver
    برای کانادا
    لیسانس و آماده برای آیلتس . یک سال سابقه هم دارم. اما مشکل من پیدا کردن جاب آفر هست ، یه وکیل به من گفته در ازای 8000 دلار (4000 برای کاریابی و 4000 برای گرفتن ویزای کار) 6 ماهه منو به کانادا وارد میکنه
    شما میتونید منو راهنمایی کنید؟
    ممنون
    دوستان این مساله منم هست، خواهشا محبت کنید نظر تون را بفرمایید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط UNIA نمایش پست ها
    با سلام،

منم دقیقا همین پیشنهاد ای که به این دوست مون اینجا شده، به منم شده، ممنون میشم دوستان نظر شون رو بگن، به نظر تون یه جای کار نمی لنگه ؟ یا کلاه برداری نیست ؟

دوستان این مساله منم هست، خواهشا محبت کنید نظر تون را بفرمایید.
    دوستان اگه نظری نمیدن برای اینکه واقعا نمیشه نظری داد... میتونه درست باشه میتونه هم کلاه برداری باشه... کی میتونه به شما اطمنیان خاطر بده؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان اگه نظری نمیدن برای اینکه واقعا نمیشه نظری داد... میتونه درست باشه میتونه هم کلاه برداری باشه... کی میتونه به شما اطمنیان خاطر بده؟
    خوب اگه روال باشه یا کسی کارش از این طریق انجام شده باشه معلوم میشه کلاه برداری نیست ،
    ولی اگه یه پیشنهاد نو ظهور باشه خوب آدم شک میکنه، دیگه ...
    تازه فکر میکنم یکی از اهداف این فروم هم همین که با شیر کردن اطلاعاتمون همدیگر رو راهنمایی کنیم و جلوی سوء استفاده های احتمالی رو بگیریم.