نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin22 نمایش پست ها
    ازدواج ما کاملا رسمیه و نگرانی بابت عکس و مدارک آشنایی قبل و بعد از ازدواج نداریم ، خودم هم چندان موافق گرفتن وکیل نیستم ولی همسرم اهل ریسک نیست و مرتب از این که با مراحل کار آشنایی نداریم و ممکن که کارمون گره بخوره و چندین ماه معطل بشیم ، گرفتن وکیل رو منطقی تر میدونه من چند روز که این تایپیک رو مرور میکنم ولی نمیدونم اول کار باید کدوم فرم رو باید پر کنیم کجا باید مدیکال بگیریم و آدرس دقیقه میسیسگا رو هم برای چک اسپانسر رو هم نمیدونم ، واقعا نگرانم و میترسم اگه خللی توی کار پیش بیاد جوابی برای آقای همسر جان نداشته باشم در جریانید که
    نه دوست عزیز ، اصلا وکیل نگیرین، وکیل هیچکاری نمیکنه ، من واسه پرونده خودم 5 سال پیش وکیل گرفتم ، واقعا پشیمونم ، فقط تو پروندم خرابکاری کرد، این وکیلها فقط به فکر پولن. من همه کارهای پروسه رو خودم به تنهایی انجام دادم ، الانم یه ماهه اپروال گرفتیم، بچه های این فروم هم خیلی کمک کردن، دستشون درد نکنه. اون 3000 دلار وکیل رو نگه دارین بیارین کانادا ، خیلی بیشتر بدردتون میخوره، هرسوالی هم داشتین من به شخصه در خدمتم.

مرسی از وقتی که میگذارید و پاسخ میدید ، دقیقا درست میگید و علاوه بر هزینه بر بودن این کار ، اون دلسوزی و پیگیری که خودمون میتونیم داشته باشیم رو هم ندارند ، فقط اگر میتونید یک خلاصه از کارهایی که باید انجام بدیم و از کجا و کدوم بیمارستان مدیکال بگیریم و ادرس سایت برای پر کردم فرم و ادرسی که باید مدارک رو برای بار اول بفرستیم رو بهم بگید ، در ضمن مرتضی 123 با این که دو سه روزه توی این فروم اومدم ولی شخصا پیگیر هستم که خبر جواب گرفتن شما رو بزودی بشنوم چون دقیقا میدونم حال این روزهای شما رو و براتون صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم و دعا کنید کار من هم که استارتش تازه از دو ماه دیگه شروع میشه بدون دغدغه و مشکل به سرانجام برسه ، شاد باشید
    دوست عزیز اول برید به این لینک:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cations/fc.asp
    اینجا فرم ها را دانلود کنید.اگه بچه ندارید فرم imm008dep را لازم ندارید.چون وکیل نمیگیرید imm5476را نمیخاید.از روی گایدها بخونید تقریبا 90 درصد کار حله و 10 درصد باقیمونده را اینجا بپرسید بچه ها کمک میکنن.
    درمورد مدیکال بزارید چند روز قبل از رفتن اسپانسر به کانادا انجام بدید چون 12 ماه بیشتر اعتبار نداره و ویزار را بر اساس اعتبار اون میدن.
    لیست پزشکای مدیکال در لینک زیر:
    http://www.cic.gc.ca/pp-md/pp-list.aspx
    یه جوری هم برنامه بریزید و برید گواهی عدم سو پیشینه اسپانسرشونده را بگیرید ک یک هفته برای صدورش+4 روز برای ترجمش زمان بمونه تو ایران.سوپیشینه 3 ماه اعتبار داره.پس نزدیکای فرستادن برنامه ریزیشو بکنید ک بگیرید.
    از الان شناسنامه هردو،کارت ملی هردو وعقدنامه را بدید برای ترجمه رسمی + مهر دادگستری+مهر وزارت امور خارجه
    تقریبا کارا همینه
    موفق باشید

من با کنپارس ساعت 2 امروز تماس گرفتم جالب بود که قیمتی که دادن 3000 هزار دلار بود که با قیمت ارز الان یک چیزی نزدیک 9 میلیون میشه و واقعا برای این کار خیلی بالاست ، برای پیکاپ ویزا هم با یک آژانسی که همیشه باهاشون کار میکنم زنگ زدم قیمت خیلی خوبی گفتن اون هم 300 تومن بود که خیلی بیشتر از این فکر میکردم ، من چون آشنایی با فرم هایی که باید پر کنیم و ترتیب کار ندارم نگرانم که مشکلی پیش بیاد و ترجیح دادم وکیل بگیریم ولی این قیمت هم خداییش یک مقدار بالاست .
    سلام دوست عزيزم، من هم با وكيل گرفتن شديدا مخالفم ، من براي اقامت و اسپانسري خودم اقدام كردم و اپرووال هم گرفتم. يكي از همكارانم در كانادا ماه مي ٩٠٠ دلار به يك اژانس داده بود براي اسپانسري همسر، به خاطر خرابكاري مكرر وكيل هنوز بعر از ٧ ماه اپرووال نگرفته!

Junior Member

Question پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

سلام به همه دوستان ،با تشکر ازاین که لطف میکنید،وقت میزارید و جواب میدید،باتوجه به روش جدید اکسپرس انتری بنظرتون وکیل نمیتونه برا گرفتن اسپانسرایالتی یا جاب افر کمکی کنه؟ منم راستش موندم قسمت ۵۰۰۰ دلار بهم دادن کلا منصرف شدم و رو کمک دوستان اینجا حساب باز گردم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
    ویرایش توسط meinbeigi : January 5th, 2015 در ساعت 10:19 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

دوستان عزیز، اولا اگر زبان انگلیسی شما در حد قابل قبول است و مشکلی با خواندن دستورالعملهای مختلف ندارید نیازی به وکیل نیست. ثانیا اکثر وکلا و تقریبا میشه گفت صد در صد آنها هیچ کاری برای شما انجام نمی دهند. ثالثا لطفا اگر وکیلی رو انتخاب کردید حتما کارهای اون رو خودتون هم کنترل کنید و به امید اون نباشید. بنده در سال 2014 بهترین فرصت مهاجرت رو با اشتباه یک وکیل که ثبت شده در سایت بود و 18 سال هم تجربه داشت از دست دادم. گرچه پول من و هزینه هایی که کرده بودم رو برگردوند اما فرصت مهاجرت من دیگه از دست رفت.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meinbeigi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ،با تشکر ازاین که لطف میکنید،وقت میزارید و جواب میدید،باتوجه به روش جدید اکسپرس انتری بنظرتون وکیل نمیتونه برا گرفتن اسپانسرایالتی یا جاب افر کمکی کنه؟ منم راستش موندم قسمت ۵۰۰۰ دلار بهم دادن کلا منصرف شدم و رو کمک دوستان اینجا حساب باز گردم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
    الان که اکثر دوستانی که برای برای EE اقدام میکنن وکیل ندارن.

اصولا به عقیده من نیازی به داشتن وکیل تو سیستم اکسپرس انتری زیاد وجود نداره. چون الان مثل قبل نیست که شما بگی من مدارک و فرستادم و دیگه رفت و یه اشتباه ممکنه به رد شدن پرونده ام منجر بشه و وکیل چون تحربه موردهای ریاد داره باعث میشه این اتفاق نیفته(هر چند موردهای زیادی بوده که دوستان از اشتباهات فاحش وکیلشون متضرر شدن).

در این سیستم جدید شما اینجا فقط آنلاین پروفایل میسازی و تا زمانی که از درست بودن همه چی مطمعن نشدی اونو submit نمیکنی. هر سوالی هم پیش اومد میای اینحا میپرسی و دوستان راهنمایی میکنن.در بدترین حالت حتی اگه submit کرده باشی و متوجه وجود اشتباه بشی بار هم امکان وجود داره که باز بری و اطلاعاتت رو ویرایش کنی. پر کردن پروفایل هم چند تا سوال ساده است و نیازی به داشتن وکیل به عقیده شخصی من برای اینکار وجود نداره.
    در این زمینه فقط یکم همت میخواد و تلاش که شخص فروم رو مطالعه کنه و اطلاعات کسب کنه.

این نظر شخصی بنده است و نظر دوستانی که وکیل گرفتن هم محترمه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : March 13th, 2015 در ساعت 06:49 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

سلام...
    من قراره از طریق خوشاوندی و ازدواچ با یکی از اقوام که 15 سال شهرونده تورونتو هست بیام. آیا نیاز به وکیل هست؟هزینه وکالت چقدر هست؟چقدر زمان می برد برای رسیدن به کانادا اگه وکیل خوب داشته باشیم...
    وکـــیل حرفــــــــــــــــــــــ ـه ای در تورنتو میشناسید معرفی کنید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

توجه دوستان رو برای اطلاع بیشتر به خواندن این موضوع توصیه می کنم :

وکیل

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    الان که اکثر دوستانی که برای برای EE اقدام میکنن وکیل ندارن.

اصولا به عقیده من نیازی به داشتن وکیل تو سیستم اکسپرس انتری زیاد وجود نداره. چون الان مثل قبل نیست که شما بگی من مدارک و فرستادم و دیگه رفت و یه اشتباه ممکنه به رد شدن پرونده ام منجر بشه و وکیل چون تحربه موردهای ریاد داره باعث میشه این اتفاق نیفته(هر چند موردهای زیادی بوده که دوستان از اشتباهات فاحش وکیلشون متضرر شدن).

در این سیستم جدید شما اینجا فقط آنلاین پروفایل میسازی و تا زمانی که از درست بودن همه چی مطمعن نشدی اونو submit نمیکنی. هر سوالی هم پیش اومد میای اینحا میپرسی و دوستان راهنمایی میکنن.در بدترین حالت حتی اگه submit کرده باشی و متوجه وجود اشتباه بشی بار هم امکان وجود داره که باز بری و اطلاعاتت رو ویرایش کنی. پر کردن پروفایل هم چند تا سوال ساده است و نیازی به داشتن وکیل به عقیده شخصی من برای اینکار وجود نداره.
    در این زمینه فقط یکم همت میخواد و تلاش که شخص فروم رو مطالعه کنه و اطلاعات کسب کنه.

این نظر شخصی بنده است و نظر دوستانی که وکیل گرفتن هم محترمه.
    من با نظر شما کاملا موافقم
    به نظر من مشاوره با وکیل بد نیست. ولی اینکه کلا پرونده را بسپرید دست وکیل خصوصا در این سیستم اکسپرس اینتری اصلا توصیه نمیکنم
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام کسی با جمیل عظیم زاده کار کرده تا حالا؟؟؟
    خواستم اطلاع بدم که این ادم (البته اگه بشه بهش گفت) در تمام مراحل سر من رو کلاه گذاشت و هیچ کمکی که نکرد هیچ کلی من را به اشتباه انداخت و حالا به خاطر جواب تلفنهای من بعد از اخرین تاریخی که حدود 700 دلار براش ریختم میگه 300 دلار دیگه بده تا مدارکت رو پس بدم و 100 دلار هم بده تا برات پستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟ یکی به من بگه من چی کار کنم ؟
    بابت اسس مدرک تحصیلی من همه به من گفتن اگه از طریق وکیل اقدام کنی میشه 200 دلار اما ایشون از من 376 دلار پول گرفته ؟؟؟ لطفا اطلاع داشته باشین از وجود همچین افرادی تا سرتون کلاه نره