نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

دوستان عزیز
    همانجور که شما مطلع هستید، قوانین مهاجرت از طریق فدرال بیش از یک سال می باشد که تغییر کرده است. در قوانین قدیمی فرد ادعا می کرد که سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه اش در یک حدی است و سفارت از ایشان در ابتدای امر مدرکی طلب نمی کرد. بیشترینه فکر می کنند در فرصت چندین ساله سطح زبانشان را ارتقا خواهند داد. وکلا در این مواقع سکوت می کردند.
    ولی آیا سکوت وکلا در قوانین جدید قابل توجیه است یا بیشتر شبیه کلاهبرداری است؟
    اگر من وکیل شریفی بودم و کسی برای مهاجرت پیشم مراجعه می کرد با توجه به اینکه این فرد باید فقط تا چند ماهه دیگه یک مدرک آیلتس ارائه دهد که به 16 امتیاز آن برای رسیدن امتیازش به حد نصاب قبولی احتیاج دارد، آیا قبول می کردم؟
    هرگز. به جای دریافت 2 میلیون تومان پول بی زبان از موکل بدبخت، ازشان می خواستم که ابتدا امتحان آیلتس را بدهد و بعد بلافاصله پس از مطمئن شدن از نتیجه ی مثبت آن اقدام می کنیم. با توجه به قانون جدید هیچ احتیاجی نیست که این ریسک را انجام دهیم. اختلاف یکی دوماه توی باز کردن پرونده ارزش اینکه به شما 2 میلیون ضرر بخورد را ندارد!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط Pearson : November 11th, 2009 در ساعت 07:58 AM

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skill Worker وکیل بگیرم و یا نگریم؟

قابل توجه ی دوستان عزیز
    خواندن پست زیر را که بی ارتباط با موضوع این تاپیک نیست توصیه می کنم:

وکیل مهاجرت کانادا ، دلال مهاجرت یا صندوق پستی هفت میلیون تومنی؟

Junior Member

سلام به شما دوستان
    1 سوال داشتم؟
    طبق نظر سنجی انجام شده در سایت در صد بالایی از عزیزان با گرفتن وکیل برای کبک مخالف هستند.
    با این حساب تکلیف هفرادی مثل من که در حال حاضر سطح سواد زبانشان کم است چیست؟

آیا کسی هست مرا یاری کند ؟

ممنون وسپاسگذارم

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skilled Worker وکیل بگیریم و یا نگیریم؟

من رفتم به یک موسسه معروف که همه جا تبلیغش هست وکیلش یه دختر جوون بود بدون اینکه امتیاز من را چک کنه واسه فدرال و رشتم و سابقه کار مرتبط را چک کنه گفت من 14 ماه دیگه ویزاتو میگیرم!! البته تضمینی نمیکنم!! با تحقیقی که خودم بعدش کردم فهمیدم هم امتیاز کم دارم هم رشتم مرتبط نیست

وکیل تو این زمینه فقط پول میگیره نه تضمینی میکنه نه چیزی بیشتر انجام میده

واسه فرم ها هم با کمک یه کسی که تسلط به زبان داره پرشون کن

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

دوستان ميخواستم بپرسم كه داشتن وكيل از طرف افيسر امتيازي محسوب ميشود؟اصلا مهم است كه وكيل داشته باشيم؟و يا در تسريع كار اثر ميگذارد؟ممنون از پاسخگويي شما

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

نقل قول نوشته اصلی توسط poiuyt نمایش پست ها
    دوستان ميخواستم بپرسم كه داشتن وكيل از طرف افيسر امتيازي محسوب ميشود؟اصلا مهم است كه وكيل داشته باشيم؟و يا در تسريع كار اثر ميگذارد؟ممنون از پاسخگويي شما
    تنها تاثیری که داره این هست که آفیسر فکر میکنه شما اعتماد به نفس نداری و میترسی کارها رو تنهایی انجام بدی و دید منفی ایجاد میکنه. آفیسر ها زیاد از به اصطلاح وکلا خوششون نمیاد. وکیل هیچ تاثیری روی روند پرونده نداره. نه کند میکنه نه سریع !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skilled Worker وکیل بگیریم و یا نگیریم؟

سلام
    من به تازهگی عضو این سایت شدم! در حال حاضر دارم خودم واسه امتحان ielts آماده می کنم تل تو آبان امتحان بدم و بعد با نمرش برای همین skilled worker اقدام کنم!! قبل از دیدن این post ها قصد گرفتن وکیل را داشتم ولی الآن مردد شدم!!! ولی هیچ اطلاعاتی در رابطه با مراحل پروسه و فرم هایی که باید پر شه و اینکه از کجا میشه بهشون دست پیدا کرد ندارم!!! اگه کسی میتونه در این زمینه کمک کنه، سایتی به من معرفی کنه که ممنون میشم!!!
    طلوع

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

شما الان تو همون سايتي هستي كه دنبالشي. ويكي مهاجرت به فدرال رو بخون به اندازه يه دو جينت وكيل توش اطلاعات هست. همه سوالاتونم دوستان جواب ميدن.
    خوش اومدين
    نقل قول نوشته اصلی توسط tolou نمایش پست ها
    سلام
    من به تازهگی عضو این سایت شدم! در حال حاضر دارم خودم واسه امتحان ielts آماده می کنم تل تو آبان امتحان بدم و بعد با نمرش برای همین skilled worker اقدام کنم!! قبل از دیدن این post ها قصد گرفتن وکیل را داشتم ولی الآن مردد شدم!!! ولی هیچ اطلاعاتی در رابطه با مراحل پروسه و فرم هایی که باید پر شه و اینکه از کجا میشه بهشون دست پیدا کرد ندارم!!! اگه کسی میتونه در این زمینه کمک کنه، سایتی به من معرفی کنه که ممنون میشم!!!
    طلوع

نقل قول نوشته اصلی توسط tolou نمایش پست ها
    سلام
    طلوع
    اول به ويكي مراجعه كنيد
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

درود بر تمامی دوستان و مدیریت سایت و با تشک فراوان از ایشون که کاملا بی تاروف می گم

دوستان یک مشکلی من با وکیل پیدا کردم. من خودم مدرس IELTS هستم و در مقطعی از زمان اقدام کردم که فرسط کافی نداشتم و خط قرمز تغییر قوانیین با شایعه ها مشخص شده بود. از این رو مجبور شدم به وکیل مراجعه کنم و پرسه ی اولیه که فرستادن اطلاعات اولیه بود سریع انجام بشه. خوب این کار رو کردم و تو قسط اول 1 میلیون دادم که 550 تومنش برای خود هزینه رجیستر کردن پروندم تو اداره مهاجرت بود. مت تصور کردم این هزینه 450 هزار تومان برای انچام کار اولیه منصفانه است و قابل قبول با در نظر گرفتن موقعیت شغلی یک وکیل اگر چه کاملا وقفم به این موضوع کع کار اینها تو امر مهاجرت Representative بودن هست. مشکال اینجا است که اسن شخص وکیل شما ره فایل نامبر من رو نمیده و میگه باید 1 میلیون دیگه بدی که شمارت رو بدم. من نمی خوام با این وکیل کارم رو ادامه بدم و خودم می خوام کارم رو پیگیری کنم.

حالا دوستای عزیزم با در نظر گرفتن این موضوع که من با کار مکاتبه انگلیسی به صورت تخصصی مشکلی ندارم. پیشنهاد شما برای رفع این مشکل چی هست. به نظر شما چه کار باید بکنم. در حال حاضر مشغول گردآوری مدارکم هستم.

از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.
    به امید زندگی شاد و سالم برای همه شما

برای مدیر:‌ من نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم و مجبور شدم تو این موضوع که مربوط ترین بود این پست رو بگذارم.