نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skilled Worker وکیل بگیریم و یا نگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmirtaher نمایش پست ها
    درود بر تمامی دوستان و مدیریت سایت و با تشک فراوان از ایشون که کاملا بی تاروف می گم

دوستان یک مشکلی من با وکیل پیدا کردم. من خودم مدرس IELTS هستم و در مقطعی از زمان اقدام کردم که فرسط کافی نداشتم و خط قرمز تغییر قوانیین با شایعه ها مشخص شده بود. از این رو مجبور شدم به وکیل مراجعه کنم و پرسه ی اولیه که فرستادن اطلاعات اولیه بود سریع انجام بشه. خوب این کار رو کردم و تو قسط اول 1 میلیون دادم که 550 تومنش برای خود هزینه رجیستر کردن پروندم تو اداره مهاجرت بود. مت تصور کردم این هزینه 450 هزار تومان برای انچام کار اولیه منصفانه است و قابل قبول با در نظر گرفتن موقعیت شغلی یک وکیل اگر چه کاملا وقفم به این موضوع کع کار اینها تو امر مهاجرت Representative بودن هست. مشکال اینجا است که اسن شخص وکیل شما ره فایل نامبر من رو نمیده و میگه باید 1 میلیون دیگه بدی که شمارت رو بدم. من نمی خوام با این وکیل کارم رو ادامه بدم و خودم می خوام کارم رو پیگیری کنم.

حالا دوستای عزیزم با در نظر گرفتن این موضوع که من با کار مکاتبه انگلیسی به صورت تخصصی مشکلی ندارم. پیشنهاد شما برای رفع این مشکل چی هست. به نظر شما چه کار باید بکنم. در حال حاضر مشغول گردآوری مدارکم هستم.

از راهنماییتون بی نهایت ممنونم.
    به امید زندگی شاد و سالم برای همه شما

برای مدیر:‌ من نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم و مجبور شدم تو این موضوع که مربوط ترین بود این پست رو بگذارم.
    دوست عزیز امیدوارم مکاتبه به زبان انگلیسی شما مثل املای فارسیت نباشه واما بعد:پ
    باید ببینی طرفت داره چه جوری فعالیت و تبلیغ می کنه آیا در ایران یا کانادا پروانه وکالت داره آیا جزء مشاورین قانونی مهاجرتیه یا اینجا شرکتی ثبت کرده و تحت لوای دفتر دارالترجمه یا توریستی ویا کاریابی بین المللی و یا اعزام دانشجو مشغول مشاوره دادن به امثال شماست؟
    بعد میشه حسب مورد به کانون وکلا انجمن مشاورین کانادایی وزارت علوم یا سازمان گردشگری و در نهایت دادگستری (بصورت کیفری) و شورای حل اختلاف (بصورت حقوقی)مراجعه و طرح دعوی کنید!آیا قراردادی با ایشان دارید؟آیا پولی که به ایشان پرداخت کردید رسید دارد یا شاهدی دیده است وقس علی هذا
    در بدو امر می توانید با مکاتبه و شرح ماوقع به سفارت در دمشق اعلام کنید که ایشان از وکالت شما عزل شده و شخصا مسائل مهاجرتی خودرا پیگیری می کنید !و همچنین تغییر آدرس و تلفن و فکس و ایمیل خود را به اداره مهاجرت در دمشق اعلام فرمایید!
    اگر آدرس معتبری از ایشان در ایران دارید با ارسال اظهارنامه اعلام کنید که ایشان از وکالت شما معزول گشته و من بعد سمتی در پرونده مهاجرتی ندارند و در صورت هرگونه اقدام بدون مجوز از ایشان به جرم ممانعت از حق و اضرار به غیر شکایت می کنید!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

پیش فرض پاسخ : آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق Skilled Worker وکیل بگیریم و یا نگیریم؟

خيلي ممون از پاسختون

من ازطريق شركت CanPars اقدام كردم كه تو اينترنت هم تبليغ كرده. وكيلشون هم وكيل رسمي است و ازطرفي من قرارداد بستم و بهشون پول دادم و رسيدش رو هم دارم.

مشكل ايتجاست كه نمي تونم وقت صرف شكايت و اينجور كارها بكنم. با توجه به تجربه و اطلاعات شما، من براي عزل نماينده مور نظر چه اطلاعاتي رو بايد براي اداره مهاجرت دمشق ارسال كنم كه ضميمه نامه باشه؟ و از طرفي آيا با در نظر گرفتن اين موضوع كه من فايل نامبري ندارم، اداره مهاجرت درخواست من رو مي پذيره وشماره پيگيري يا همان فايل نامبر رو به من ميده؟

بي نهايت سپاسگذارم

Junior Member

بدون قضاوت منفي از اين شركت شما اول مطمئن شو كه فايل نامبر وجود خارجي داره و سر كار نيستي

پیش فرض پاسخ : وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟؟؟؟؟؟ (فدرال و کبک)

دوستان عزیز
    اخیراً دوباره مشاهد شد که یکی از متقاضیان سال 2006 بعد از حدود 5 سال انتظار به دلیل نا آگاه بودن وکیل ایشان از نحوه ی محاسبات نمرات آزمون آیلتس، درخواست مهاجرت ایشان به دلیل کسر فقط یک امتیاز رد شده است. این در حالی بود که ایشان حداقل 4 سال زمان برای آزمون دوباره ی آیلتس و جبران این کسر امیتاز داشتند و وکیل ایشان به دلیل بی اطلاعی خودش آنها را آگاه نکرده بود تا از این فرصت طولانی استفاده نمایند.
    موضوع از این قرار بود که حداکثر امتیازی که شما از نمره ی آیلتس روی بیسیک می توانید کسب کنید در مجموع فقط 2 امتیاز می باشد. یعنی اگر شما هر چهار اسکیل را بیسیک بگیرید فقط 2 امتیاز از زبان خواهید گرفت نه 4 امتیاز!
    بلافاصله پس مطرح کردن سوال ایشان در رابطه با نحوه محاسبه امتیازات آیلتس من دیدم که بچه های زیادی در این فروم به این نکته اشاره کردند که این نشان می دهدحجم اطلاعات موجود و آگاهی دوستان در این فروم بسیار بالاتر از وکلا و مشاورین مهاجرتی می باشد.
    ضمناً بدین وسیله سال 1390 سال جهاد مهاجرتی را به تمام بچه های این فروم تبریک عرض می نمایم.

پیش فرض پاسخ : Apply

به نظر من گرفتن وکیل یعنی تو دردسر افتادن ما وکیل نداشتیم هر وقت دوست داشتیم با سفارت مکاتبه کردیم و یا دوستانمان را برای پی گیری فرستادیم با کمک دوستانی که در این راه پیدا می کنی میتونی خودت اقدام کنی
    تاریخ صدورفایل نامبر 21 سپتامبر رشته صنایع غذایی 6تاریخ مصاحبه اول 15می دومی جولای و تاریخ مصاحبه جدید 24نوامبر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

دوست عزیز کنتپارس یک کلاه بردار از نظر من . من فبلا با هاش کار کردم برای همین هم وکیلم را عوض کردم و با خانم XXXXX قرار داد بستم
    لطفا تبلیغ كنپارس را نکنید
    ویرایش توسط saman_shahin : April 3rd, 2011 در ساعت 09:32 AM دلیل: اسم بردن از وكيل خاص

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    دوست عزیز کنتپارس یک کلاه بردار از نظر من . من فبلا با هاش کار کردم برای همین هم وکیلم را عوض کردم و با خانم XXXXX قرار داد بستم
    لطفا تبلیغ كنپارس کلاهبردار را نکنید
    دوست عزيز
    كسي اينجا تبليغ وكيل نميكنه كه شما اسم آورديد
    اون چيزي كه بهش اشاره شد نظر يك فرد در يك سايت بود حالا ميخواهد وكيل باشه يا هر كسي ديگه
    ویرایش توسط saman_shahin : April 3rd, 2011 در ساعت 09:33 AM

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان لطفا از توهين به همديگه و همچنين جامعه وكلا پرهيز كنيد. هر وكيلي بسته به شرايط و قوانين دفتر وكالت تاسيس كرده و اگه شخصي بخواد با اون فرد قرارداد مي بنده.
    اين تاپيك جاي تبليغات نيست و از اسم بردن خودداري كنيد.
    بحث اين تاپيك به صورت كلي در مورد وكلا و عملكرد اونها و همينطور لزوم گرفتن وكيل هست
    ممنون و موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

سلام من تازه وارد هستم میشه یه وکیل خوب معرفی کنید من خیلی محتاج هستم مرسی

Junior Member

دوستان اگر واقعا" انگلیسی و فرانسه نمی دونید برای چی دارید می رید کاندا!!!!!!!!!!!!
    اگر هم این دو زبان رو می دونید وکیل برای جی مخوایید مثل آدم سالمی که از ویلچر استفاده کنه
    خیلی وسواس به خرج ندید و با اعتماد به نفس کارتونو خودتون انجام بدید چون هیچ کس مثل خودتون برای شما دل نمیسوزونه