نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با گرفتن وکیل برای مهاجرت از طریق FSW موافقید؟

رأی دهندگان
151. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

37 24.50%
  • خیر

114 75.50%
صفحه 9 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 204

موضوع: آیا برای مهاجرت به کانادا نیازی به وکیل هست؟ (فدرال و کبک)

Member hadimola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    aeronaticaul engineur

پیش فرض پاسخ : وکیل برای مهاجرت به کانادا ؟؟؟؟؟؟ (فدرال و کبک)

شاید اینجا یعنی اپلای ابرود جایی باشه که من تو 32 سال زندگیم دیدم ایرانیها تیم ورک میکنن و اطلاعتشون بدون چشم داشتی رد وبدل میکنن
    ارسال مدارک 09/09/2010 دریافت مدارک14/09/2010فایل نامبر 26/09/2010مصاحبه26/01/2011
    فایل نامبر فدرا ل21/02 /2011 مدیکال 28/07/2011 ارسال مديكال 20-08-2011 رسيدن مديكال 22-08-2011شهر من رو به زوال است اما من نه

ApplyAbroad Champion

سلام
    یه چیز جالب بهتون بگم
    دالترجمه ای که میدم مدرکمو ترجمه کنه رئیسش دوره چند ماهه humber college واسه مشاوره مهاجرت کانادا رو گذرونده، این چند دفعه اخیر که باهاش صحبت کردم از وسط حرفاش خودشو لو داد!
    اونم مثل ما اطلاعاتشو از سایت cic یا سایتای اصلی روشای مهاجرتی دیگه میگیره کلا اطلاعاتش از تو اینترنته.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Sky نمایش پست ها
    سلامیه چیز جالب بهتون بگمدالترجمه ای که میدم مدرکمو ترجمه کنه رئیسش دوره چند ماهه humber college واسه مشاوره مهاجرت کانادا رو گذرونده، این چند دفعه اخیر که باهاش صحبت کردم از وسط حرفاش خودشو لو داد!اونم مثل ما اطلاعاتشو از سایت cic یا سایتای اصلی روشای مهاجرتی دیگه میگیره کلا اطلاعاتش از تو اینترنته.
    يه چيز جالب ديگه! همين شخص محترم پشت پاكت تحويل ترجمه شده مدارك نوشتن: وكيل پايه يك اداره مهاجرت كانادا

خوبه كه يه ارگاني يا اتحاديه يا ... به وضعيت اين اشخاص رسيدگي كنه.

Member farhadjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,0711

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjoon نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون مشاوره دیگه؟ نه؟؟؟؟!!!!
    فن مطمئنم که این آقای مشاور و خیلی مشاورای دیگه هرروز به آن فروم سر می زنن تا اطلاعاتشون افزایش بدن
    راستی خداییش اگه مشکلات مختلف مثل وسواس و کمبود وقت و معرفی دیگران و هزار دلیل دیگه که ما برای خودمون می تراشیم نبود آیا برای یک مهاجر FSW با سطح زبان و دانش و مدرک بالا آیا واقعا پول بی زبونو به این مشاور دادن حیف نیست و 4000 دلار خداییش پول کمی نیست اونم فقط برا فرم پر کردن
    ارسال به سیدنی 14 آپریل 2010
    فایل نامبر اول 28 جون 2010
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    والا من یک دو یا سه ماهی هست فکر می کنم و می بینم اصلا و ابدا ربطی نداشته است و همانطور که از قبل هم برنامه ریزی شده بوده و به یکی از دوستان هم گفته بودند که در اوایل سال 2012 بررسی می کنند پرونده شان را و در گزارش سالیانه هم آمده بوده است و تعداد 29 تایی را محدود کردند و... خود به خود بررسی شده است و ربطی به شکایت ایشان که الانم کلا پیچیده شده و حرفش نیست، نداشته است. از طرفی ایشان می خواستند که شکایت کنند و تازه داشتند پول جمع می کردند که این کار را بکنند و بروند دادگاه فدرال پرونده تشکیل دهند. اصلا دمشق همش واسه ایشان. این همه آفیس شروع کردن به درخواست آپدیت و رد و ... همه اش از ایشان است؟!

من ایمیلی از وزیر دارم که به من قول داده بود که 17 ماهه پرونده من فاینالایز بشه. شد؟!!!؟؟؟

خداییش علت اینکه شما اینقدر از کارهای مشاوران ایراد میگیرید و به خودتون مینازین چیه؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjoon نمایش پست ها
    فن مطمئنم که این آقای مشاور و خیلی مشاورای دیگه هرروز به آن فروم سر می زنن تا اطلاعاتشون افزایش بدن
    راستی خداییش اگه مشکلات مختلف مثل وسواس و کمبود وقت و معرفی دیگران و هزار دلیل دیگه که ما برای خودمون می تراشیم نبود آیا برای یک مهاجر FSW با سطح زبان و دانش و مدرک بالا آیا واقعا پول بی زبونو به این مشاور دادن حیف نیست و 4000 دلار خداییش پول کمی نیست اونم فقط برا فرم پر کردن

مطمئنا حرف شما درسته که پول بی زبون رو هدر میدیم. من خودم از دوست و رفیق کمک گرفتم ولی اصلا نمیتونم این مسئله رو رد کنم که اگه اعتراض ها نبود الان هم پرونده ما هیچ تکونی نمیخورد.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    همینه دیگه وقتی امثال شما ها راحت از حقتون میگذرین این میشه که اینقدر بلا رو سرمون خراب میشه. روز بروز بیشتر
    اینها به ما قول داده بودند که کارمون نهایتا 12 ماهه درست بشه. الان شد نزدیک 3 سال. همینه دیگه هیچ اعتراضی نکردیم اونها هم روز بروز بیشتر دارن اذیت میکنند. خدا پدر آقای مختاری رو بیامرزه که یه اعتراضی کرد وگرنه همینقدر هم پرونده های ما تکون نمیخورد.
    ایشون که چند تا مقاله هم نوشتند که انتقال پرونده ها فقط بخاطر بسته شدن دمشقه و هیچ معنی دیگه ای نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شاید نگران بودند خیلی ها 700 دلارشون برای اعتراض را پس بگیرند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یادتونه پتیشن آنلاین ایشون را با هزار امید امضاء کردیم و هیچ بازخوردی ندیدیم و فقط جنبه تبلیغاتی داشت؟
    Noc:0111,Sydney: 23 Mar 2009, 1st FN: 8 April 2009, 2nd FN: 8 Aug 2009, Warsaw : 1 Dec 2011, In process : 14 Dec 2011 , Medical: 29 may 2012 , medical in London: 11 jun 2012

رشته و دانشگاه
    ,0711

من ایمیلی از وزیر دارم که به من قول داده بود که 17 ماهه پرونده من فاینالایز بشه. شد؟!!!؟؟؟

خداییش علت اینکه شما اینقدر از کارهای مشاوران ایراد میگیرید و به خودتون مینازین چیه؟
    به نظرم کسی به خودش نمی نازه بلکه همه با تبادل اندیشه و نظر در عین انسان دوستی به هم کمک می کنیم اونم جایی مثل اینجا که خداییش بهترین های ایران هم از نظر سطح تحصیلات و فرهنگ دور هم جمع شدند وتبادل نظر می کنند و شخصا فکر می کنم منطقی نیست برای فرم پر کردن خالی 4000 دلار بدیم
    چون خیلی انسان های شریفی هستند در جلوی در دادگاه ها که برای افراد این کارو می کنند البته برای یک کار دیگه ولی به فارسی و با هزینه زیر 4000 تومان
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

Banned

بحث بدقولی وزیر و بحث بررسی پرونده ها بعد سه سال بدلیل اعتراض مشاور محترم دو بحث جدا هستند. کسی منکر بدقولی وزیر نیست ولی اینکه همه اعتبار و کردیت موضوغ بررسی پرونده های سه سال خاک خورده را به حساب این آقا که اداره مهاجرت روحش هم حداقل فعلا از موضوغ شکایت ایشان خبر ندارد و هنوز عملیاتی نشده است، بدهبم کاملا نابجا است.
    من اصلا به کارهای مشاوران ایراد نمی گیرم شاید کسی دوست دارد برود برای چهار تا اسم و فامیل پر کردن پیش مشاور ولی فکر می کنم بعد 22 سال درس خواندن، به عنوان استاد دانشگاه و همکار شما، حداقل خودم اینقدر سواد دارم که قرم هایم را پر کنم.

رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    نکه الان همینجوری داره برا بچه ها مدیکال میاد؟!!!!!!!!!!!!! کجای کارین هنوز اتفاق خاصی روی پرونده ها نیافتاده 4 تا آپدیت گرفتن که نشد اتفاق تا مدیکالی صادر نشه نمی شه اظهار نظر کرد. تو همین فروم بچه هایی هستن که تاحالا 2 بار ازشون آپدیت خواستن.
    هر اتفاقی هم افتاد مطمئنا به خاطر کارهای ایشون یا امثال مشاورین نبوده
    من با این جور آدمها خیلی مخالفم چون در شرایط بحرانی سایر هم نوعانشونو سر کیسه می کنند
    فرض کنید قحطی بیاد و یکی تو اون شرایط فک کنه چه جوری میشه از آدمها سو استفاده کرد
    مهاجرین درمانده از بدقولی می گه 4000 تا دادم 700 تا هم روش شاید کارم جور شه برا کانادا 4700 دلار ارزششو داره ، شخصا فکر می کنم این کار کلاشیه