صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: پارتنر برای ثبت نام و سفر آزمون جی مت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIS

پیش فرض پاسخ : پارتنر برای ثبت نام و امتحان دادن جی مت

من دوم نوامبر (11 آبان ) و همچنین 3 ژانویه (12 آذر ) استانبول ثبت نام کردم. اگه کسی خواست همسفر بشه خوشحال می شم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

Dec. 12, 2011
    Dubai

کسی بود پیام خصوصی بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی، دانشگاه تهران

من هم 12 dec dubai

Junior Member

Dubai- 11 Jan

Junior Member

سلام ، امتحان جی‌ مت تو ارمنستان روزهای چهار شنبه و دوشنبه و جمعه برگزار می‌شه ، می‌خواستم کسی‌ هست که تا حالا اونجا رفته باشه و ۱نفرو معرفی‌ کنه که ازش اطلاعات بگیرم (aidaa1983@yahoo.com)

Junior Member

سلام<br><br>من اواخر آگست یا اوایل اکتبر 2012 قصد دارم در ترکیه یا دبی امتحان بدم. اگر کسی قصد امتحان در همان زمان را داره خبر بده تا با هم ثبت نام کنیم. لطفا زود اطلاع بدید تا زودتر ثبت نام کنیم و یه تاریخی رو مشخص کنیم.

Junior Member

سلام

من برای 1 اکتبر استانبول ثبت نام کردم. اگر کسی قصد داره اون موقع امتحان بده خبر بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس مهندسي كامپيوتر ، فوق ليسانس MBA

من هم ١ اكتبر استانبول ساعت ١.٣٠ بعدازظهر ثبت نام كردم،
    من الان كتابهاي
    OG12 ، MGMAT RC SC CR , CR BIBLE , ARISTOTLE SC و OG VERBAL را خوندم
    تافل ١٠٢ دارم
    پارسال هم يكبار امتحان دادم در دوبي و خراب كردم

ديروز يك كاپلان زدم و وربال رو ٣٥ زدم
    نمي دونم الان چكار كنم بشدت استرس دارم
    تصميم دارم
    Kaplan priemier 2013 , Kaplan verbal workbook , Kaplan 800 و OG 10 رو بخونم
    و تجربه من نشون ميده كه تستهاي خود سايت خيلي پيش بيني خوبي نداره من پارسال شب امتحان تست دوم خود نرم افزار سايت رو زدم و ٦٥٠ شدم
    ولي توي امتحان خيلي پايينتر شدم
    خلاصه اگه تجربه اي داريد كمك كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط adel_honey نمایش پست ها
    من هم ١ اكتبر استانبول ساعت ١.٣٠ بعدازظهر ثبت نام كردم،
    من الان كتابهاي
    OG12 ، MGMAT RC SC CR , CR BIBLE , ARISTOTLE SC و OG VERBAL را خوندم
    تافل ١٠٢ دارم
    پارسال هم يكبار امتحان دادم در دوبي و خراب كردم

ديروز يك كاپلان زدم و وربال رو ٣٥ زدم
    نمي دونم الان چكار كنم بشدت استرس دارم
    تصميم دارم
    Kaplan priemier 2013 , Kaplan verbal workbook , Kaplan 800 و OG 10 رو بخونم
    و تجربه من نشون ميده كه تستهاي خود سايت خيلي پيش بيني خوبي نداره من پارسال شب امتحان تست دوم خود نرم افزار سايت رو زدم و ٦٥٠ شدم
    ولي توي امتحان خيلي پايينتر شدم
    خلاصه اگه تجربه اي داريد كمك كنيد
    علت اینکه نمره امتحان gmatprep شما بالاتر از نمره اصلی شما شده (علاوه بر استرس حاکم در روز امتحان اصلی)، می تونه این باشه که در هر تست gmatprep، تعداد زیادی از سوال های OG وجود داره که شما چون شب امتحان این تست رو دادید و به احتمال زیاد OG رو قبلا کار کردید، این سوال های تکراری رو درست جواب دادید و نمره تون به شکل مصنوعی بالا رفته. ضمنا خبره های GMAT تقریبا سر این مسئله اجماع دارند که روز قبل از امتحان رو باید استراحت کرد، چه برسه به اینکه یه CAT کامل رو کار کرد.

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    علت اینکه نمره امتحان gmatprep شما بالاتر از نمره اصلی شما شده (علاوه بر استرس حاکم در روز امتحان اصلی)، می تونه این باشه که در هر تست gmatprep، تعداد زیادی از سوال های OG وجود داره که شما چون شب امتحان این تست رو دادید و به احتمال زیاد OG رو قبلا کار کردید، این سوال های تکراری رو درست جواب دادید و نمره تون به شکل مصنوعی بالا رفته. ضمنا خبره های GMAT تقریبا سر این مسئله اجماع دارند که روز قبل از امتحان رو باید استراحت کرد، چه برسه به اینکه یه CAT کامل رو کار کرد.
    به نظر من اين دوستمون بيشتر مشكل استرس داشتن تا اينكه سوالات تكراريه زياد باعث شده باشه كه نمره واقعي شون فاصله زيادي از نمره اصليشون داشته باشه
    چون همه بچه ها og12 , v & q review رو حل ميكنن بعد cat ميزنن و نمره تقريبا نزديكي به امتححان اصلي ميگيرن
    اگه اينطور باشه كه شما ميگين بقيه هم بايد ميگفتن كه نمره شون خيلي شبيه نمره gmatprep نشده
    اختلاف نمره به دليل سوالات تكراري معمولا بيشتر از -/+ 30 نبايد باشه (حداقل تجربه دوستاني كه امتحان دادن اينطور نشون ميده)
    دوست عزيز ،adel_honey ، شما سعي كن استرست رو كنترل كني
    اگه الان به شدت استرس داشته باشي روز امتحان چيكار ميخواي بكني؟؟!!!
    نا سلامتي بچه هايي كه gmat امتحان ميدن قراره پست هاي مديريتي رو تو سازمان ها به عهده بگيرن در آينده (انشالله)
    كسي كه استرس خودش رو نميتونه كنترل كنه چطور ميتونه فردا يك سازمان رو كنترل و اداره كنه
    شما كه واسه خراب كردن اين امتحان انقدر اضطراب داري، اگه فردا بري تو يه سازماني و قرار باشه واسه چندين ميليون برابر هزينه اين امتحان و يا مرگ و زندگي يه سري آدم تصميم بگيري چقدر استرس ميگيري؟؟!!
    نميخوام الكي بگم اين امتحان خيلي آسونه و اصلا استرس نداره؛ (همه ما ميدونيم كه نمره بالا توي gmat خيلي ميتونه كمك كننده باشه براي فرآيند اپلاي)، اما نبايد انقدر برامون استرس بياره كه حتي نتونيم اندازه اون امتحاني كه 1 شب قبلش داديم نمره بياريم (حالا فرضا هم كه چندتا سوال تو امتحان آزمايشي تكراري بوده باشه)
    من به خودم ميگم اگه برم امتحان بدم و نمره م خراب شه فوقش 1.5 ميليون ضرر كردم ديگه!!! اما حداقل دستم اومده كه جو امتحان به چه شكلي هست و دوباره امتحان ميدم و نمره م بهتر ميشه (البته با اين فرض كه واقعا براش وقت گذاشته باشم و تمام تلاشم رو كرده باشم )
    شما هم كه با توجه به گفته هاتون منابع اصلي رو خوندين و با مباحث آشنايي دارين ، به نظر من بهتره فقط تست بزنين
    اونم تستاي استاندارد نه تستايي كه بيخودي روحيتون رو خراب كنه
    تا اينجا كه من تجربه بچه هايي كه امتحان دادن رو خوندم يا شنيدم (چه اينجا و چه تو gmatclub ) ، تستاي kaplan واسه يه بارزدن و ديدن تست هاي سخت (يا به قولي بي خود) خوبه
    بهتره كه بيشتره وقتتون رو بزاريد واسه منابع خود gmac و تا جايي كه ميتونين cat بزنين تا هم سرعت تست زدنتون بيشتر شه هم از استرسون كم بشه
    براتون به شدت آرزوي آرامش و موفقيت دارم...

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)