صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 171

موضوع: تماس با اساتید و ارسال رزومه

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

سلام دوستان،
    یه سوال. آیا امکان اینکه قبل از نوشتن تز مستر به استادی برای دکتری ایمیل بدیم و بگیم مثلا من به زمینه کاری شما علاقه مندم و نظرشو بپرسیم که روی چه چیزی بهتره کار کرد مفیده؟ یعنی میشه همچین کاری کرد یا مسخره است؟ و اینکه چه جوری بهتره پرسیده شه این سوال؟ یا بهتره که تز رو بنویسم و همون به سبک متداول پروپوزال بفرستم؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشدم به نظرتون از حا لا به استادا میل بزنم یا بزارم رزمم قوی تر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط smart71 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشدم به نظرتون از حا لا به استادا میل بزنم یا بزارم رزمم قوی تر بشه؟
    سعی‌ کنید رزومتون رو قوی کنین . مقاله و سابقه تحقیقی‌ای که کمکتون کنه
    هم زمان برای امتحانای زبان هم آماده بشین
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Junior Member

سلام دوستان
    من به استاد مورد نظرم ایمیل زدم برای زمستان 2015 اون این جواب رو داد گفته تا نیمه دوم 2015 جای خالی ندارد. بهش چ جوابی بدم میخام بدونم نظرش در مورد من چیه.
    این ایمیل استاد بود
    Many thanks for your query, but at present I have no additional spaces available for PhD students. I won't have any more spaces until the second half of 2015.

Cheers,

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال. آیا امکان اینکه قبل از نوشتن تز مستر به استادی برای دکتری ایمیل بدیم و بگیم مثلا من به زمینه کاری شما علاقه مندم و نظرشو بپرسیم که روی چه چیزی بهتره کار کرد مفیده؟ یعنی میشه همچین کاری کرد یا مسخره است؟ و اینکه چه جوری بهتره پرسیده شه این سوال؟ یا بهتره که تز رو بنویسم و همون به سبک متداول پروپوزال بفرستم؟
    سلام
    میشه اما به خود استاد هم بستگی داره که چقدر علاقمند به این نوع همکاری باشه. گاهی استاد وقت برای شاگردای خودشم نداره و گاهی هم انقدر علاقمند و ساپورتیو هست که از همچین شاگردی استقبال کنه. مسخره هم نیست ولی همونطور که عرض کردم نسبیه که طرفتون چطور ادمی باشه. فکر میکنم پروپوزال برای اروپا و استرالیا کارساز تر باشه. یعنی طرف ببینه شما پیش از همه یک حرفی برای گفتن دارید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام و احترام
    دوستان من ریکام هام اماده نیست. تو رزومه ای که میخام بفرستم جاشو خالی بذارم ؟ میترسم اسم یه استادی بزنم بعدا نتونم ازش بگیرم اونوقت بگن دروغ گفتی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    دوستان من ریکام هام اماده نیست. تو رزومه ای که میخام بفرستم جاشو خالی بذارم ؟ میترسم اسم یه استادی بزنم بعدا نتونم ازش بگیرم اونوقت بگن دروغ گفتی
    به نظرم شما زیاد مته به خشخاش نذارید. شما احتمال این رو حساب کن که از تمام ایمیل هایی که می فرستی استادها باز کنن و جواب بدن که رزومه ات خوبه اپلای کن و از بین تمام این ایمیل هایی که جواب دادن بازم احتمال این رو حساب کن که یه استادی خیلی از رزومه ات خوشش بیاد و بخواد باهات مصاحبه کنه و باز احتمال اینکه این استاد محترم بخواد به استاد شما ایمیل بزنه رو حساب کن، ضرب این سه تا احتمال عددی یه که ممکنه گیر بیفتی بخاطرش!!! پس به نظر من زودتر دست به کار شو که داره کم کم دیر میشه...

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. یه سوال دارم.
    من موقع تماس با اساتید رزومم رو اتچ کنم بهتره یا ادرس صفحه ی ریسرچ گیت یا لینکداینم رو تو ایمیل بیارم؟
    خودم فکر میکنم دومی بهتر باشه. چون رزومه ادم با ایندورسایی که از دیگران دریافت کرده و عکسایی که میتونیم از محیط واقعی کارها و پروژه هامون اتچ کنیم تاثیر گذارتره.
    نظرشما؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق

سلام دوستان عزیز خدا قوت
    من اخرای سال 1390 فارغ التحصیل شدم لکن کارهای آکادمیک را ادامه دادم و تا سال 2014 مقاله داشتم.... دو تا isi و چندتا کنفرانس
    معدل ارشد 18
    معدل لیسانس 17.89
    یکی دو ترم سابقه تدریس و دو سال کار اجرایی در رشته خودم
    ولی دنبال مدرک زبان نرفتم...

به نظرتون من الان چیکار کنم ؟
    ایا میتونم در این چند ماه هم به نمره مطلوب زبان برسم ؟
    آیا به اساتید مکاتبه کنم؟

Junior Member

سلام دوستان

چه اساتیدی رو باید برای دکتری انتخاب کرد؟ Graduate professor? Assistant Professor?Recruiting Assistant? و کلی عنوانای دیگه که من نمی دونم چین!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)