صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 171

موضوع: تماس با اساتید و ارسال رزومه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط enghamed64 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خدا قوت
    من اخرای سال 1390 فارغ التحصیل شدم لکن کارهای آکادمیک را ادامه دادم و تا سال 2014 مقاله داشتم.... دو تا isi و چندتا کنفرانس
    معدل ارشد 18
    معدل لیسانس 17.89
    یکی دو ترم سابقه تدریس و دو سال کار اجرایی در رشته خودم
    ولی دنبال مدرک زبان نرفتم...

به نظرتون من الان چیکار کنم ؟
    ایا میتونم در این چند ماه هم به نمره مطلوب زبان برسم ؟
    آیا به اساتید مکاتبه کنم؟

همه توی چند ماه به نمره مطلوبشون رسیدن شما هم مطمئن باشید اگه بخوایید میتویند
    در مورد ارتباط با استاد هم میتونید به صورت موازی شروع کنید و یا اینکه منتظر بمونید تا مدرک زبانتون رو بگیرید و بعدش ایمیل بزنید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم.
    من موقع تماس با اساتید رزومم رو اتچ کنم بهتره یا ادرس صفحه ی ریسرچ گیت یا لینکداینم رو تو ایمیل بیارم؟
    خودم فکر میکنم دومی بهتر باشه. چون رزومه ادم با ایندورسایی که از دیگران دریافت کرده و عکسایی که میتونیم از محیط واقعی کارها و پروژه هامون اتچ کنیم تاثیر گذارتره.
    نظرشما؟

اگه قراره لینکی بذارید بهتره لینک Google Scholar تون باشه.
    به نظرم اون اکادمیک تر و آفیشیال تره.استادای امریکا رو نگاه کنید اکثرا این لینک رو توی پروفایل هاشون گذاشتن

من خودم سی وی رو هم اتچ میکردم

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی صنعتی بابل

سلام دوستان من میخوام که به یه استادی از یه دانشگاهی که حیطه کاریش بهم میخوه برای اولین بار میل بزنم من الان دقیقا نمیدونم برای اولین بار فقط یه میل به استاد بزنم و بگم که دانشجوی چه دانشگاهی هستم و برا ارشد رو چه موضوعی کار کردم و نیاز به دانشجو داره یا نه؟
    یعنی برای اولین بار نباید CV فرستاد برای استاد؟
    بعدا اگه استاد به میلم جواب داد براش رزومه و بقیه چیزا رو بفرستم؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط eft8152 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام که به یه استادی از یه دانشگاهی که حیطه کاریش بهم میخوه برای اولین بار میل بزنم من الان دقیقا نمیدونم برای اولین بار فقط یه میل به استاد بزنم و بگم که دانشجوی چه دانشگاهی هستم و برا ارشد رو چه موضوعی کار کردم و نیاز به دانشجو داره یا نه؟
    یعنی برای اولین بار نباید CV فرستاد برای استاد؟
    بعدا اگه استاد به میلم جواب داد براش رزومه و بقیه چیزا رو بفرستم؟
    سلام دوست عزیز،
    درباره اینکه کاور لتتر شما (محتوای متن ایمیل ارسالی) حاوی چه مطالبی باشه، از فروم چند نمونه کاور لتتر دانلود کرده، مطالعه بفرمایید و بعد خودتون دستتون میاد که چی بنویسین.
    درباره فرستادن سی وی: شما باید تو همون ایمیل اول سی وی رو بفرستین. بعضی از دانشجویان حتی motivation letter هم میفرستن. به قول دوستمون علی آقا که بالا توضیح دادن، میتونین لینک google scholar رو هم بذارین تو کاور لتترتون.
    استاد اگه خوشش بیاد، شما رو دعوت به مصاحبه میکنه، و بعد دیگه روند ادامه پیدا میکنه.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

Question پاسخ : تماس با اساتید و ارسال رزومه

دوستان سلام. لطفا هرکس که این سوالو میبینه و تجربه داره جواب بده. بنده برای Phd برق قدرت میخام اقدام کنم
    1- برای اولین بار میخام به استاد ایمیل بدم، چ چیزهایی لازم است که تو ایمیل بزارم؟
    2- درباره motivation letter و cover letter و محنوی اینها و تفاوت این دو باهم ی توضیح مختصر بدید لطفا؟
    3- درباره google scholar هم ی توضیح بدهید؟
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chipmunk نمایش پست ها
    دوستان سلام. لطفا هرکس که این سوالو میبینه و تجربه داره جواب بده. بنده برای Phd برق قدرت میخام اقدام کنم
    1- برای اولین بار میخام به استاد ایمیل بدم، چ چیزهایی لازم است که تو ایمیل بزارم؟
    2- درباره motivation letter و cover letter و محنوی اینها و تفاوت این دو باهم ی توضیح مختصر بدید لطفا؟
    3- درباره google scholar هم ی توضیح بدهید؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز،
    1. شما باید تو متن ایمیلتون، درباره رشته تحصیلی، اینکه تو لیسانس و فوق چی خوندین توضیح بدین. میتونین از فروم نمونه کاور لتتر (cover letter) دانلود بفرمایین و به اونها نگاهی بندازین.
    2. کاور لتتر همون متن ایمیل ارسالیه. نامه انگیزش یا motivation letter در واقع توضیح میده که شما چطوری رسیدین به اینجایی که الان هستین، البته از نظر تحصیلی، باید از علایقتون هم بگین. ضمنا در نهایت تو سه چهار خط توضیح مختصر بدین که چرا میخواین این فیلد رو در این دانشگاه ادامه بدین. نمونه نامه انگیزشی رو هم از فروم دانلود کنین، اما همونها رو استفاده نکنین. خودتون توشون تغییراتی بدین.
    3. برین تو گوگل تایپ کنین: goggle scholar، در واقع شما با عضویت دراین بخش، میتونین سوابق علمی خودتون رو قرار بدین.
    موفق باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    1. شما باید تو متن ایمیلتون، درباره رشته تحصیلی، اینکه تو لیسانس و فوق چی خوندین توضیح بدین. میتونین از فروم نمونه کاور لتتر (cover letter) دانلود بفرمایین و به اونها نگاهی بندازین.
    2. کاور لتتر همون متن ایمیل ارسالیه. نامه انگیزش یا motivation letter در واقع توضیح میده که شما چطوری رسیدین به اینجایی که الان هستین، البته از نظر تحصیلی، باید از علایقتون هم بگین. ضمنا در نهایت تو سه چهار خط توضیح مختصر بدین که چرا میخواین این فیلد رو در این دانشگاه ادامه بدین. نمونه نامه انگیزشی رو هم از فروم دانلود کنین، اما همونها رو استفاده نکنین. خودتون توشون تغییراتی بدین.
    3. برین تو گوگل تایپ کنین: goggle scholar، در واقع شما با عضویت دراین بخش، میتونین سوابق علمی خودتون رو قرار بدین.
    موفق باشین.
    ممنون از شما دوست عزیز.
    1-نمونه های cover letter و motivation letter رو از انجمن نتونستم پیدا کنم. میشه دقیقا بگید کجاست؟
    2- غیر از CV باید هم cover letter و هم motivation letter به استاد ارسال کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chipmunk نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست عزیز.
    1-نمونه های cover letter و motivation letter رو از انجمن نتونستم پیدا کنم. میشه دقیقا بگید کجاست؟
    2- غیر از CV باید هم cover letter و هم motivation letter به استاد ارسال کنم؟
    سلام بر شما دوست عزیز،
    پیشنهاد میکنم این دو بخش رو با دقت مطالعه بفرمایید.

http://www.applyabroad.org/forum/for...-Resume-and-CV

http://www.applyabroad.org/forum/sho...AA%DB%8C%D8%AF

cover letter در واقع همون متن ایمیل شما رو تشکیل میده. تو لینکهایی که براتون گذاشتم، میتونین مفصل درباره اش مطالعه بفرمایین.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

سلام دوستان
    من میخام به استادی ایمیل بزنم و از یک طرح نصفه نیمه ام براش بگم که اگر خاست باهم کاملش کنیم و بعدا با همون استاد اگر شد بعنوان استاد راهنما کارکنم و اپلای کنم یعنی اینطوری میخام شروع کنم در واقع1
    حالا بنظرتون این کار خوبه و امکان پیشنهاد فاند از استاد ممکنه باشه؟ و اینکه اولین ایملم چی بزنم؟ خیلی نرمال بگم که میخام اپلای کنم و رزومه بفرستم بعد این موضوع رو مطرح کنم یا اینکه یا اول حرفی از اپلای نزنم و طرح رو توضیح بدم؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CS PhD@TUM

سلام.
    یکی از دوستان من توی یکی از دانشگاههای کانادا درس میخونه. یک استادی اونجا هست که زمینه کاریش و غیره مناسب من هست. میشه بهش بگم رزومه منو ببره واسه استاده؟ اصلا باید بره به استاده چی بگه؟؟
    من برای دکتری computer science میخوام اپلای کنم.

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)